Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 02/07/2021)

Hľadáte tú najlepšiu architektúru na svojej nasledujúcej dovolenke? ak áno,, tam asi nie je lepšie miesto ako v Európe pre vás. Či už máte záujem o klasických stavebných slohoch alebo dúfať, že nájsť niektoré menej známe klenoty, Európskych miest ste sa vzťahuje. Poďme sa pozrieť na niektoré príklady nádherné architektúry a kde to všetko vidieť:

 

nádherné architektúry: Taliansko

Taliansko je plný miest a mestečiek, kde si môžete stratiť pozorovanie krásne budovy. Či už ste v Rím alebo Florence, Takmer na každom rohu stojí obrázok. Pre turistov hľadajú nádherné malých mestách, Vicenza je správne miesto určenia. Je to blízko, ak ste pričom vlakom do alebo z Benátok, čo je tiež stojí za návštevu. Kým Vincenza je známy pre svoje Renesančný architektúra štýl koncipovaný v mysli Andrea Palladio, Benátska architektúra je často Gothic, prepracovať, a nádherný.

Medzi ďalšie talianskych miest si nemôžete nechať ujsť, Rím a Florencia tiež vystupovať ako obľúbené. Rím je prevažne plná pamiatok každý by mal vidieť raz v živote. Koloseum, st. Bazilika Petrova, Panteón, a pri fontáne di Trevi všetky stoja za návštevu. Na druhej strane, Florence zmes rôznych štýlov, predovšetkým starovekej gréckej a rímskej architektúry, Gotické a renesančné.

Rimini Florencii vlakov

Rím Florencii Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Venice Florencii vlakov

 

 

nádherné architektúry: Francúzsko

Strasbourg Magnificent Architecture

 

Francúzsko je domovom na niekoľko miest s širokú škálu štýlov, ktoré opustí žiadny skvostnou architektúrou milovník bez dychu. Medzi hlavnými kandidátmi na návštevu, Štrasburg, Bordeaux, a Paríž pravdepodobné, že ponúkajú najviac.

Je tu veľa vidieť a robiť v Štrasburgu, vrátane významných príkladov gotickej architektúry, prelína moderné a postmodernej okresov a alsaské architektúry. Bordeaux je tiež jedinečný. Najväčším mestom v regióne Akvitánsko pýši zóne úžasné 18. storočia, palác Bourse, a katedrála Saint Andre. konečne, Paris je známy ako jeden z miest narodenia gotickej architektúry, ale to je tiež bohaté na rôznych príkladov Belle Epoque a umenie nový.

Paríža do Štrasburgu Vlaky

Luxembourg do Štrasburgu Vlaky

Nancy do Štrasburgu Vlaky

Basel do Štrasburgu Vlaky

 

Nemecko

Rothenburg germany city image

 

Existuje veľa architektonických skvostov, ktoré majú byť uvedené v Nemecko. Avšak, dvaja z tých najpôsobivejších sú Berlín a Rothenburg. Architektúra zvyčajne ide ruka v ruke s históriou, a môžete vidieť toto spojenie jasne v Berlíne. Mesto bolo rozdelené raz, a to je dobre viditeľný na niektorých miestach. To robí to skvelé miesto pre skúsenosť Rôzne prvky architektúry a ponoriť sa hlboko do historický vplyvy umenie.

Na druhej strane, Rothenburg je miesto vyzerá ako by pochádzal priamo z rozprávka. tento ospalý, stredoveké vyzerajúci mesto je turista najobľúbenejšie. To je ukážkovým príkladom toho, elegantný európskej stredovekej architektúry s jeho hradbami a sedlovými strechami.

Stuttgart do Rothenburg Vlaky

Norimberg do Rothenburg Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Európa stojí prechádzajúce, a existuje mnoho ďalších krásnych miest, ktoré by ste mali usilovať navštíviť. Veľkolepá architektúra je bohatý na Anglicko, Belgicko, Rakúsko, Švédsko, a Holandsko tiež.

 

Ak ste pripravení, aby si svoje lístky na vlak pre architektúru okružná expedície svojich snov, vyzerať vaše ciele s Zachráňte vlak.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmagnificent-architecture%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)