Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 29/10/2021)

Street art je moderná forma umeleckého vyjadrenia, ktorá robí naše mestá krajšími. Dobrý ulice hradobný možno aj inšpirovať, aby ste si o sociálne dôležitej téme, alebo vás upozorní diel klasických majstrov.

Mesta v Európe sú plné skvelých miest pretekajúca street art a graffiti. Môžete si vziať dlhé prechádzky ulicami pretekajúca s nástennými maľbami a nikdy nudiť. Tu je niekoľko fascinujúce street art a kde ho vidieť v Európe:

 

Street Art v Londýne

Londýn je jedným z najatraktívnejších miest pre tých, ktorí ocenia street art a samotnými umelcami. Medzi uliciach môžete navštíviť, aby si svoje dávky fantastické umenie, Camden a Shoreditch vyniknúť. Avšak, Brick Lane a Southbank sú dobre známe destinácií, tiež. stále, ak hľadáte pre najznámejšie miesta, ktoré, hlava Shoreditch.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Paríž

Paríž je plná street artu horúcich miest, pretože často pokrývajú celé ulice. Hlava na 10. a 11. okrskoch cez ulicu Saint-Maur. je plná Shepard Fairey čierno-biele portréty na stenách budov, čo z neho robí skvelý chôdze. Táto 2 kilometre dlhá ulica pretína rue Oberkampf, zaujímavé miesto zo street art pohľadu.

V Bruselu do Paríža Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Amsterdam je Parížskej Vlaky

 

Berlín

Fascinating Street Art in berlin

 

Berlína East Side Galéria je jedným z najlepších miest na svete pre tých, ktorí majú radi urban art. Samotné mesto má rozľahlý pouličné výtvarnú scénu, snáď najlepšie ilustrovaný v Kreuzbergu a Mitte. Existujú dva okresy s pôvabnými vnútornými uličkami a kultový street umeleckých diel. Vyberte sa na východnom konci štvrti Kreuzberg nájsť najlepšie umenie.

Brémy do Berlína Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Street Art v Rím

Rím mal Rocky Road prijíma street art, ale toto krásne mesto je teraz konečne umožňuje umelecké reklamy mestskej vyjadrovať. Existuje niekoľko oblastí, v ktorých street art sa postupne vynárať. Avšak, je najlepším miestom na návšteve by mohlo byť San Lorenzo, susedstve s kopa žiarivé graffiti. Ak ste na návšteve Ríma hľadali krásne street art, zamerať sa na Via Enotri, cez Ausone, Via dei Sardi a Via dei Sabella.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Pisa do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

 

Graffiti vo Frankfurte

Frankfurt je mesto, ktoré by ste možno nečakali v zozname pre nadšencov pouličného umenia, pretože má viac mincové povesť obchodné metropoly. Avšak, dalo by sa povedať, že aj mestá ako, že sú náchylné k mať silnú street art výrazu, väčšinou vo vzbure pri vysokej životné náklady. Frankfurt má mnoho street artu okolo vlaková stanica a do centra mesta. Sieň slávy na Ratswegkreisel je ďalším dobrým miestom k návšteve.

Kolín nad Rýnom do Frankfurtu Vlaky

Mníchov do Frankfurtu Vlaky

Hanover do Frankfurtu Vlaky

Hamburg do Frankfurtu Vlaky

 

Amsterdam

Amsterdam Central Station street art

 

Amsterdam je street art scény je pomerne silný, a urban art dosahuje dokonca muzeálne exponáty. najlepšie miesta Amsterdam pouličného umenia sú Spuistraat, široká ulička, a NDSM, vrátane centra oblastiach. Môžete si tiež vziať na street art turné kombinuje na Central Station Amsterdam. Skutočnosť, že táto prehliadka existuje vám povie dosť informácií o tom, ako hrdý toto mesto je jeho street art.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

Kodaň

Kodaň je skvelé mesto, ak chcete vidieť nejaké farebné a kreatívne pouličné umenie – dokonca aj v domácnostiach ľudí! Christiania je miesto, kde nájdete tie najlepšie diela talentovaných umelcov mestských, takže dajte pozor, aby ste si to ujsť.

Hamburg do Kodaň Vlaky

Hanover do Kodaň Vlaky

Berlín do Kodaň Vlaky

 

 

Ak ste pripravení na tie najlepšie street art Európa má ponúknuť; Všetky tieto mestá sú ľahko dostupné vlakom. Rezervovať si vstupenky včas a pripravte sa na fascinovaný!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a len nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffascinating-street-art%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)