Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 15/01/2020)

Sokak sanatı kentlerimiz daha güzel yapar sanatsal ifade modern şeklidir. İyi bir sokak duvar aynı zamanda bir sosyal açıdan önemli konu hakkında düşünmek ya da klasik ustaların eserlerinin hatırlatmak ilham verebilir.

Avrupa Kentleri sokak sanatı ve grafiti ile taşan büyük yerlerde dolu. Uzun yürüyüşler duvar resimleri ile dolu sokaklarında almak ve asla bıkkın alabilirsiniz. İşte bazı ilginç sokak sanatı olduğunu ve nereye Avrupa'da görmek:

 

Londra'da Sokak Sanatı

Londra sokak sanatı takdir edenler ve sanatçıların kendileri için en çekici şehirlerinden biridir. Sokaklarda arasında fantastik sanat dozunu almak için ziyaret edebilirsiniz, Camden ve Shoreditch öne. ancak, Tuğla Lane ve Southbank iyi bilinmektedir yerler, çok. yine, Eğer en ünlü konum arıyorsanız, Shoreditch'in baş.

Amsterdam Londra trenleri

Rotterdam Londra trenleri

Paris Londra trenleri

Londra Trains Brüksel

 

Paris

Paris dolu Sokağın sıcak yerleri art, genellikle tüm sokaklar yayılan olarak. rue Saint-Maur aracılığıyla 10 ve 11. arrondissements için Kafa. Bu dolu Shepard Fairey Binaların duvarlarında siyah-beyaz portre, bu da büyük bir yürüyüş yapar. Bu 2km uzun caddesi rue Oberkampf'ta kesişmektedir, Bir sokak sanatı açısından ilginç bir yer.

Paris Trains Brüksel

Londra Paris trenleri

Paris trenleri Marsilya

Paris Trains Amsterdam

 

Berlin

Berlin'de Büyüleyici Sokak Sanatı

 

Berlin'in Doğu Yakası galeri Kentsel sanat sevenler için dünyanın en iyi yerlerden biridir. Şehrin kendisi yayılan sokak sanatı sahnesi var, belki de en iyi Kreuzberg ve Mitte örneklenen. büyüleyici iç geçitler ve ikonik sokak sanat eserleri ile iki ilçe var. Kreuzberg bölgesinde doğu ucuna Kafa iyi sanat bulmak için.

Berlin Trains Bremen

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

Sokak Sanatı Roma

Roma sokak sanatı kabul kayalık yol olmuştur, ama bu güzel şehir nihayet kendilerini ifade kentsel sanat öğelerini izin veriyor. sokak sanatı yavaş yavaş yukarı kırpma edilmiş birkaç semt vardır. ancak, ziyaret için en iyi yer San Lorenzo olabilir, bir mahalle canlı grafiti bol. Eğer Roma'yı ziyaret ediyorsanız bazı güzel sokak sanatı arayan, Via Enotri odaklanmak, Ausoni Via, dei Sardi ve Via dei Sabelli Via.

Roma Trains Milan

Roma trenleri Floransa

Roma trenleri Pisa

Roma Trains Napoli'nin

 

 

Frankfurt Graffiti

Frankfurt bir sokak sanatı meraklıları için bir listede bulmak için umulmayacak bir şehirdir, Bir olmanın bir daha sterlini üne sahip olduğu başkent. ancak, biri güçlü bir sokak sanatı ifadesini sahip böyle hatta şehirler yatkın oldukları iddia olabilir, Çoğunlukla yüksek bir yaşam maliyetle ayaklanmaya. Frankfurt çevresindeki sokak sanatı bir yeri vardır tren istasyonu ve şehir merkezi. Ratswegkreisel üzerinde Hall of Fame ziyaret etmek başka iyi bir yerdir.

Köln Frankfurt trenleri

Münih Frankfurt trenleri

Hanover Frankfurt trenleri

Hamburg Frankfurt trenleri

 

Amsterdam

Amsterdam Merkez İstasyonu sokak sanatı

 

Amsterdam'ın sokak sanatı sahnesi Oldukça güçlü, ve kentsel sanat da ulaşır müze sergiler. iyi yerler içinde Amsterdam sokak sanatı Spuistraat vardır, Wijdesteeg, ve NDSM, Şehir merkezi alanlar dahil. Ayrıca sokak sanatı tur alabilir Amsterdam Merkez İstasyonu. Bu tur var olması, bu şehir, sokak sanatının ne kadar gurur hakkında yeterli söyler.

Amsterdam Trains Brüksel

Londra Amsterdam trenleri

Amsterdam Trains için Berlin

Paris Amsterdam trenleri

 

Kopenhag

Hatta insanların evlerinde - Biraz renkli ve yaratıcı sokak sanatı görmek istiyorsanız Kopenhag harika bir şehir! Eğer yetenekli kentsel sanatçıların en iyi eserlerini burada bulabilirsiniz Christiania olduğu, bu yüzden kaçırmamaya dikkat edin.

Hamburg Kopenhag trenleri

Hanover Kopenhag trenleri

Berlin Kopenhag trenleri

 

 

Eğer Avrupa sunabileceği en iyi sokak sanatı görmeye hazırsanız; Bütün bu şehirler trenle kolayca ulaşılabilir. bilet rezervasyon ve zamanında hayran olmaya hazırlamak!

 

 

sitenize bir blog yazısı gömmek istiyor musunuz, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece ya Bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffascinating-street-art%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)