Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 14/05/2020)

Paris ve Roma hemen her gezgin kova listenin en başında olan. Bu muhteşem şehirler kendi kültürü için popülerdir, Dünya standartlarında mutfağı, nefis mimari ve daha fazlasına. Roma ve Paris uzaklarda olsa da, Onlar çok iyi trenle bağlı. Bu işlem, bu arasında seçim yapmak zorunda olmadığı anlamına gelir muhteşem şehirler, Hem onları ziyaret edebilirsiniz! Bunu yapmak için yardımcı olmak seyahat sizinle paylaşmak olabildiğince keyifli Tren ile Roma'dan Paris'e nasıl gidilir?.

 

Yüksek hızlı trenlerle Seyahat

Yalnızca yüksek hızlı bağlantıları kullanarak Fransa ve İtalya ile hızlandırabilir. Roma'dan Paris'e seyahat için en hızlı ve en rahat yollarından biri Thello alarak gereğidir yüksek Hızlı Tren. Bu çağdaş tren hiçbir zaman Paris'e fırçalamak. Öncelikle, Thello hızlı trenlerinde Roma'dan Milano'ya ve Milano'dan Paris'e hızlı bir trenle gideceksiniz. Bu gezi için seyahat süresi değişir, bağlı olarak hangi almak tren. Biz senin gibi önceden yerlerinize kitap tavsiye Bu trenler için rezervasyon yapmak Bir koltuk güvenli.

Lyon - Nice arası trenler

Güzel Trains Paris

Güzel Trains için Avignon

Güzel Trains için Marsilya

 

trenle Paris'e Roma

 

doğal yoldan gidin – Roma'dan Paris'e Hızlı Trenle

Roma'dan Paris'e yüksek hızlı trenle seyahat ederken yola çıkmaya karar verdiniz, Yol boyunca Fransa'nın güzel şehirlerinden birini keşfetmek keyfini isteyebilirsiniz. Güzel ihtişamı emer Provence onun muhteşem içinden ve paylaşır Sahiller, geniş mesire ve açık hava piyasalar. Nice'te kapalı Durdurma Fransa'nın başka çarpıcı bölümünü görmek için izin verecektir ve güzel Roma'dan Paris'e yolculuk yukarı kıracak.

Provence trenleri Dijon

Paris Provence trenleri

Provence Trains Lyon

Provence Trains için Marsilya

 

 

Yol boyunca diğer Avrupa şehirlerini ziyaret

bölgesel tren kullandığını ve diğer kapalı durdurarak özgürlüğünü en iyi şekilde Avrupa şehirleri. Roma'dan Milano'ya Seyahat, Cenevre üzerine hedefinize ulaşmadan – Paris.

Paris Lille trenleri

Roma Milano trenleri

Hamburg Berlin trenleri

Paris Trains Cenevre

 

trenle Paris'e Roma

 

Yok hayır tren seyahat dört saatten uzun. Bu uzun tren sürmek sevmediği herhangi Maceraperest bu mükemmel rotayı yapar. Bazı şehirler diğerlerinden daha ziyaret etmek daha pahalı olduğunu akılda tutmak iyidir, böylece bütçenize bağlı bir tercih edebilirsiniz yol O biz listelenen tüm şehirler içermez. Web sitemize bir göz atın ve yüksek hızlı trenle aynı zamanda Paris'ten Roma'ya sizi Roma'dan Paris'e götürmek için kendi kişisel güzergahınızı oluşturabilirsiniz.. Ayrıca son promosyonlar ile güncel tutabilirsiniz bizim Facebook, heyecan ve Instagram sayfaları.

 

Paris Kendinizi Roma'dan bu yolu yapma hakkında düşünmek? git SaveATrain Çevrimiçi tüm özel ücretlerimizi kontrol etmek ve bir sonraki maceranızı planlamaya başlamak için!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-get-from-rome-to-paris-by-train%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)