Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 02/07/2021)

Bir sonraki tatilinizde en muhteşem mimarilerden bazılarını görmek için? Öyleyse, muhtemelen sizin için Avrupa'ya daha iyi bir yer yoktur. Eğer klasik mimari stilleri ilgilenen veya umuduyla ister Bazı az bilinen bulmak mücevherler, Avrupa şehirleri size sunarız. muhteşem mimarisinin bazı örneklere bir göz atalım ve nerede tüm görmek için:

 

Muhteşem Mimarisi: İtalya

İtalya Güzel binalar gözlemleyerek kaybolabilir nerede şehirlerde ve küçük kasabalarda dolu. İçinde olsanız Roma ya Florence, Hemen hemen her köşe resmin değeri olduğunu. Turistler için muhteşem küçük kasabalarda arayan, Vicenza doğru hedef. sen eğer tarafından It yakın veya Venedik'ten bir trendeler, hangi de görülmeye değer. Vincenza ünlü iken onun Rönesans mimarisi tarzı Andrea Palladio akılda tasavvur, Venedik mimarisi genellikle Gothic, ayrıntılı, ve güzel.

diğer İtalyan şehirleri arasında sen kaçırmamalısınız, Roma ve Floransa da sık kullanılan olarak göze çarpıyor. Roma ağırlıklı olduğu yerlerinden dolu herkesin hayatında bir kere görmelisiniz. Colosseum, Aziz. Peter Bazilikası, panteon, ve Trevi çeşmesinde hepsi görülmeye değer. Diğer yandan, Floransa farklı tarzların bir karışımı vardır, en önemlisi eski Yunan ve Roma mimarisi, Gotik ve Rönesans.

Rimini Floransa trenleri

Roma Floransa trenleri

Roma trenleri Floransa

Venedik Floransa trenleri

 

 

Muhteşem Mimarisi: Fransa

Strasbourg Magnificent Architecture

 

Fransa ev Herhangi Muhteşem Mimarisi sevgilisi nefessiz bırakacak stilleri geniş bir yelpazede ile birkaç şehirlere. Bir ziyaret için asal adaylardan, Strazburg, bordo şarabı, ve Paris muhtemelen en sunuyoruz.

görmek için bir çok şey var ve Strazburg'da yapılacak, Gotik mimarisinin önemli örnekleri de dahil olmak üzere, Modern ve postmodern ilçe ve Alsas mimarisi ile iç içe. Bordo de eşsizdir. Aquitaine bölgedeki en büyük şehir muhteşem bir 18. yüzyıl kentsel bölge sahiptir, Bourse Sarayı, ve Cathedral Saint Andre. En sonunda, Paris Gotik mimarinin başlangıç ​​yerlerinden biri olarak ünlüdür, ama aynı zamanda Belle Epoque'un çeşitli örnekleri açısından da zengindir ve Sanat Yeni.

Paris Strasbourg trenleri

Lüksemburg Strasbourg trenleri

Nancy Strasbourg trenleri

Basel Strasbourg trenleri

 

Almanya

Rothenburg germany city image

 

mimari mücevherler bol Orada bulunacak olan Almanya. ancak, En etkileyici olanlarından ikisidir Berlin ve Rothenburg. Mimarlık genellikle geçmişi ile el ele gider, ve Berlin'de açıkça bu bağlantıyı görebilirsiniz. şehir kez bölünmüş durumda, ve bu bazı yerlerde bile görülebilir. Bu onu harika bir yer yapar deneyim mimarinin farklı unsurları ve derinlere dalın tarihi sanatın etkileri.

Diğer yandan, Rothenburg buna benzeyen bir yerde düz bir şekilde geldi ise peri masalı. Bu uykulu, ortaçağ görünümlü kasaba bir turist favori. Şehir duvarları ve üçgen çatıları ile zarif Avrupa ortaçağ mimarisinin en iyi örneğidir..

Stuttgart Rothenburg trenleri

Nürnberg Rothenburg trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

Avrupa üzerinden seyahat değer, ve ziyaret için gayret etmelidir birçok başka güzel yerler vardır. Muhteşem mimarisi bol İngiltere, Belçika, Avusturya, İsveç, ve Hollanda de.

 

Hayallerinizdeki mimari geziden seferi için tren bileti rezervasyonu hazırsanız, ile hedefleri aramak Bir Tren kaydet.

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece ya Bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmagnificent-architecture%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)