Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 06/08/2021)

Pek çok yüksek profilleri ile, gibi birçok popüler ülkeler Fransa, Almanya, ve İsviçre, şaşılacak Avusturya kadar dikkatini çekmenin edilmemiştir! Tamam, İtalya gerçekten haritadan düştü asla, fakat tren yolu Avusturya'dan İtalya'ya emin ihmal edilmiştir. Fakat, o değişmek üzere! demiryolu ile Avusturya ve İtalya en biridir inanılmaz deneyimler Hiç tanık alırsınız.

Onların şirin dağ köylerine ile, doğal büyüleyici konumlar, ve görkemli şehir mimarisi, Eğer inanılmaz alırsınız Avrupa turu. Avusturya'da Trenler arasındadır Tüm Avrupa'nın en gelişmiş, gece trenleri en iyi durumda olan (bu arada, gece trenleri hepsi aynı yolları var gün trenler gibi), En gelişmiş rezervasyon gerektiren ve inanılmaz rahat yok!

Böyle, artık beklemek yok: bu güzel şehirler ziyaret ederek demiryolu ile Avusturya ve İtalya'yı keşfetmeye başlamak:

 

Viyana ile demiryolu gezisi yaparak Avusturya ve İtalya'yı başlatın

Başlatın Avusturya ve demiryolu ile İtalya İlk Avusturya'nın görkemli sermayesini kontrol ederek heyecan. Viyana harmanlar Tarihçe, çekicilik ve açıklanamaz güzellik!

Bir günde Avusturya'nın müzeler iliklerine Kaybol, Geleneksel Viyana deneyin Kahve ve Sachertorte o aklınızı başınızdan alacak! Viyana tüm zamanı göz atın Viyana Devlet Opera gibi sık ve Schönbrunn Sarayı (onlar mutlak görülmesi gereken vardır!). tren yolu üzerinde bağlı olarak almak istiyor, Ya Graz doğru Salzburg ve Hallstatt düz veya kafaya gitmek.

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Graz Viyana trenleri

Prag Viyana trenleri

 

 

Graz git

Viyana-Graz doğrudan demiryolu hattı vardır yana, Viyana'dan Venedik'e yolda Graz ve Klagenfurt durdurmak. Schlossberg ziyaret etmeden Graz bırakmayın. Bu ünlü saat kulesi ve kale için bilinen şehrin ortasında bir tepe olan. İçindeysen iyi şekil, merdivenlere tırman Schlossbergplatz'dan veya sadece asansörü kullanın. Schlossbergplatz için hemen yanında tarihi Kastner und Öhler olduğunu Alışveriş yapmak merkezi - Onların çatı cafe kontrol.

için yolda istasyon, merkezin sokaklarında yürümek, ve dene En iyi dondurma biri hiç! “Buz Geissler” Sporgasse sayısız tatlar geliyor ve süper lezzetli organik dondurma üreten! demiryolu gezi göre Avusturya ve İtalya geçen dakika yukarıya bakıyor, öyle değil mi?

Graz Innsbruck trenleri

Viyana Graz trenleri

Viyana Salzburg trenleri

 

bunu yaptığında Venedik trenle gezmek mümkündür Avusturya ve İtalya tarafından Raylı

 

Venedik göz atın

Demiryolu: Avusturya ve İtalya'da sonraki durağımız Venedik olduğu, İtalya'yı ulaştıktan sonra, Eğer gorgeousness arazi girdi ettik! Venedik'te konaklama oldukça pahalıdır, Sadece bir gün için kalıyorsanız bu yüzden sizin lehinize işliyorsa. Zaman israf ama bu kısa sürede mümkün olduğunca yapmayın. A gondol tekne turu bir zorunluluktur! Bilginize, o da çok pahalı. yaklaşık ödemek için bekleyin 80 30 dakikalık gondol turu için yaklaşık EUR 120 Bir EUR 45 dakika bir. Sonra, Ponte di Rialto kontrol gitmek - En birini ünlü köprüler Venedik'te. Bu Büyük Kanal'ın, ve Ponte di Rialto yakındır. Tren istasyonuna giderken, çekici güzel Piazza San Marco zevkle, aka Saint Mark's Kare.

Bolzano Venedik trenleri

Viyana Venedik trenleri

Trieste Venedik trenleri

Udine Venedik trenleri

 

Ve Florence Demiryolu: senin Avusturya ve İtalya'yı sona

demiryolu turu yaparak Avusturya ve İtalya Açık, Eğer muhtemel olacağım Floransa'da durdurmak. tarihsel dolu bu şehirde bir iki gün, sanatsal, ve dini önemi saf sihirdir. görmek için ilk şey Bazilikası ve Santa Maria Novella Cloisters vardır. Onlar şanlı ve tren istasyonu yakınında bulunmaktadır! Ayrıca hemen hemen her zaman insanlarla dolu olan güzel bir meydan var.. Sonra, muhteşem Santa Maria del Fiore ve muazzam kubbesinin üzerine taşımak. yanı Santa Croce, Basilica di San Lorenzo ve Medici Kiliselerinin Bazilikası göz atın.

Ara ver Avusturya ve İtalya'dan Trenle ve San Lorenzo Pazar baş Hızlı bir ve lezzetli yemek! Bu pazar halk en sevdiğim yer alışveriş yapmak ve aperatif için! Böyle, Eğer öğle yemeği zevk ediyorum sonra belki birisi bir hatıra satın? Evet! Uffizi ziyaret etmeden Florence bırakmayın, Accademia, Palazzo Vecchio,, Pitti Sarayı. Bunlar önemli müzeler şehirde. Ayrıca, Bitişik Boboli Bahçeleri'nin bir ziyarette, en güzel bahçeler hiç göreceksin.

Bir sonraki durağın Roma demek. İyi, Bizim İtalya kontrol yoksa orada ne yapacağını biliyorum ... ve pinterest panoları.

Roma Floransa trenleri

Bologna Floransa trenleri

Livorno Floransa trenleri

Ravenna Floransa trenleri

 

demiryolu deneyim en şaşırtıcı Avusturya ve İtalya için, Giriş Bir tren kaydet hızlı ve en bütçe dostu bir şekilde için tren biletleri almak için!

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcities-austria-italy-rail%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)