Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 30/10/2020)

Przy tak wielu wysokich profili, Kraje takie jak spopularyzował Francja, Niemcy, i Szwajcaria, Nic dziwnego, że Austria nie został uzyskanie jak najwięcej uwagi! Ok, Włochy nigdy nie spadł mapę, ale trasa pociągu z Austrii do Włoch na pewno została zaniedbana. Ale, że to się zmieni! Austria i Włochy koleją są jednym z najbardziej niesamowite przeżycia będziesz kiedykolwiek świadkiem.

Z ich osobliwy górskich wioskach, hipnotyzujący naturalnym wdzięki kobiece, i majestatyczne miasto architektura, dostaniesz niesamowite Wycieczka Europa. Pociągi w Austrii należą najbardziej zaawansowane w całej Europie, pociągi nocne są w szczytowej formie (tak poza tym, pociągi nocne mają wszystkie te same trasy jak pociągi dziennie zrobić), większość z nich nie wymagają wcześniejszej rezerwacji i są bardzo wygodne!

Więc, Nie czekaj dłużej: rozpocząć odkrywanie Austrii i Włoch koleją przez tych pięknych miast odwiedzicie:

 

Zacznij swoją Austria i Włochy o podróży kolejowej z Wiednia

Austria i rozpocząć Włochy koleją emocji poprzez sprawdzanie majestatyczny stolicy Austrii pierwszy. Wiedeń emanuje historia, urok i niewytłumaczalne urody!

Zgubić się w promieniach muzea Austrii w dniu, spróbować tradycyjnych Wiedeń Kawa i Sachertorte że będzie zaskakująca! Sprawdź Wiednia cały czas ulubionych jak Opery Wiedeńskiej i Schonbrunn Palace (są absolutnym must-see!). W zależności od trasy kolejowej chcesz wziąć, albo przejść do Salzburgu i Hallstatt prostych lub głową w kierunku Graz.

Salzburg Wiedeń Pociągi

Pociągi Monachium do Wiednia

Pociągi Wiedeń Graz

Praga Pociągi do Wiednia

 

 

Idź do Graz

Ponieważ Wiedeń-Graz ma bezpośredniej linii kolejowej, zatrzymać w Graz i Klagenfurt na swojej drodze z Wiednia do Wenecji. Nie należy pozostawiać bez wizyty Graz Schlossberg. Jest to wzgórze w środku miasta znanego ze swojej słynnej wieży zegarowej i twierdzy. Jeśli jesteś w dobra forma, wejść po schodach z Schlossbergplatz lub po prostu skorzystaj z windy. Tuż obok Schlossbergplatz jest historyczna Kastner und Ohler Zakupy Centrum - sprawdź swoją kawiarnię na dachu.

Na swojej drodze do stacja, chodzić ulicami centrum, i próbuj jeden z najlepszych lodów zawsze! “Ice Geissler” w Sporgasse produkuje lody organicznego, który pochodzi w niezliczonych smaków i jest super smaczne! Twój Austria i Włochy o podróży kolejowej patrzy się przez minutę, Nie jest to?

Pociągi Graz Innsbruck

Pociągi Wiedeń do Graz

Pociągi Wiedeń do Salzburg

 

Wenecja jest możliwe pociąg podróż kiedy robisz Austria i Włochy Koleją

 

Sprawdź Wenecji

Naszym następnym przystankiem w Austrii i we Włoszech koleją jest Wenecja, Po dotarciu do Włoch, wprowadzeniu ziemię gorgeousness! Noclegi w Wenecji jest dość drogie, tak to działa na Twoją korzyść, jeśli przebywają na jeden dzień. Nie trać czasu, ale zrobić jak najwięcej w tym krótkim okresie. ZA gondola rejs jest koniecznością! FYI, to jest bardzo drogie. Spodziewać się o 80 EUR za 30 minut wycieczkę gondolą i na temat 120 EUR dla 45 jedna minuta. Następnie, idź sprawdzić Ponte di Rialto - jedną z najbardziej słynne mosty w Wenecji. To rozciąga się na Grand Canal, i jest blisko do Ponte di Rialto. Na swojej drodze do stacji kolejowej, smakować w pięknego Piazza San Marco, aka Plac Świętego Marka.

Pociągi Bolzano do Wenecji

Pociągi Wiedeń do Wenecji

Pociągi do Triest Wenecja

Udine pociągom Wenecji

 

I zakończyć Austria i Włochy Koleją w Florencji

Na swojej Austrii i Włoszech trasy kolejowej, będziesz prawdopodobnie zatrzymać w Florencji. Dzień lub dwa w tym mieście mnóstwo historyczny, artystyczny, a znaczenie religijne to czysta magia. Pierwsze rzeczy do zobaczenia są Bazylika i krużganki Santa Maria Novella. Są wspaniałe i blisko dworca kolejowego! Jest też piękny piazza tam, że praktycznie zawsze pełen ludzi. Następnie, przenieść na wspaniałej Santa Maria del Fiore i jego ogromnej kopuły. Sprawdź Bazylika Santa Croce i Bazylika San Lorenzo i Kaplicy Medyceuszy, a także.

Zrób sobie przerwę z Austrii i Włoch podróżując koleją i Głowica do Rynku San Lorenzo na szybkie i Przepyszny posiłek! Ten rynek jest ulubione miejsce locals’ sklep i przekąski! Więc, może kupić komuś pamiątkę po tym, że cieszył się lunch? tak! Nie należy pozostawiać bez wizyty Florencja Uffizi, Accademia, Palazzo Vecchio, oraz Pałac Pitti. To są główne muzea w mieście. Również, z wizytą do sąsiednich ogrodów Boboli, najpiękniejsze ogrody kiedykolwiek zobaczysz.

Kolejny przystanek to Rzym. Dobrze, wiesz co tam robić ... a jeśli nie sprawdzić nasz Włochy pinterest deski.

Rzym pociągom Florence

Pociągi do Bolonia Florencja

Livorno do Pociągi Florence

Ravenna pociągom Florence

 

Dla najbardziej niesamowite Austrii i we Włoszech przez doświadczenie kolejowej, Zaloguj się do Można zaoszczędzić pociąg za najszybszy i najbardziej niedrogi sposób, aby dostać bilet na pociąg!

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcities-austria-italy-rail%2F%3Flang%3Dpl - (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)