Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 06/08/2021)

Przy tak wielu wysokich profili, Kraje takie jak spopularyzował Francja, Niemcy, oraz Szwajcaria, Nic dziwnego, że Austria nie został uzyskanie jak najwięcej uwagi! Dobrze, Włochy nigdy nie spadł mapę, ale trasa pociągu z Austrii do Włoch na pewno została zaniedbana. Ale, że to się zmieni! Austria i Włochy koleją są jednym z najbardziej niesamowite przeżycia będziesz kiedykolwiek świadkiem.

Z ich osobliwy górskich wioskach, hipnotyzujący naturalnym wdzięki kobiece, i majestatyczne miasto architektura, dostaniesz niesamowite Wycieczka Europa. Pociągi w Austrii należą najbardziej zaawansowane w całej Europie, pociągi nocne są w szczytowej formie (tak poza tym, pociągi nocne mają wszystkie te same trasy jak pociągi dziennie zrobić), większość z nich nie wymagają wcześniejszej rezerwacji i są bardzo wygodne!

Więc, Nie czekaj dłużej: rozpocząć odkrywanie Austrii i Włoch koleją przez tych pięknych miast odwiedzicie:

 

Zacznij swoją Austria i Włochy o podróży kolejowej z Wiednia

Austria i rozpocząć Włochy koleją emocji poprzez sprawdzanie majestatyczny stolicy Austrii pierwszy. Wiedeń emanuje historia, urok i niewytłumaczalne urody!

Zgubić się w promieniach muzea Austrii w dniu, spróbować tradycyjnych Wiedeń Kawa i Sachertorte że będzie zaskakująca! Sprawdź Wiednia cały czas ulubionych jak Opery Wiedeńskiej i Pałac Schönbrunn (są absolutnym must-see!). W zależności od trasy kolejowej chcesz wziąć, albo przejść do Salzburgu i Hallstatt prostych lub głową w kierunku Graz.

Salzburg Wiedeń Pociągi

Pociągi Monachium do Wiednia

Pociągi Wiedeń Graz

Praga Pociągi do Wiednia

 

 

Idź do Graz

Ponieważ Wiedeń-Graz ma bezpośredniej linii kolejowej, zatrzymać w Graz i Klagenfurt na swojej drodze z Wiednia do Wenecji. Nie należy pozostawiać bez wizyty Graz Schlossberg. Jest to wzgórze w środku miasta znanego ze swojej słynnej wieży zegarowej i twierdzy. Jeśli jesteś w dobra forma, wejść po schodach z Schlossbergplatz lub po prostu skorzystaj z windy. Tuż obok Schlossbergplatz jest historyczna Kastner und Ohler Zakupy Centrum - sprawdź swoją kawiarnię na dachu.

Na swojej drodze do stacja, chodzić ulicami centrum, i próbuj jeden z najlepszych lodów zawsze! “Ice Geissler” w Sporgasse produkuje lody organicznego, który pochodzi w niezliczonych smaków i jest super smaczne! Twój Austria i Włochy o podróży kolejowej patrzy się przez minutę, Nie jest to?

Pociągi Graz Innsbruck

Pociągi Wiedeń do Graz

Pociągi Wiedeń do Salzburg

 

Wenecja jest możliwe pociąg podróż kiedy robisz Austria i Włochy Koleją

 

Sprawdź Wenecji

Naszym następnym przystankiem w Austrii i we Włoszech koleją jest Wenecja, Po dotarciu do Włoch, wprowadzeniu ziemię gorgeousness! Noclegi w Wenecji jest dość drogie, tak to działa na Twoją korzyść, jeśli przebywają na jeden dzień. Nie trać czasu, ale zrobić jak najwięcej w tym krótkim okresie. ZA gondola rejs jest koniecznością! FYI, to jest bardzo drogie. Spodziewać się o 80 EUR za 30 minut wycieczkę gondolą i na temat 120 EUR dla 45 jedna minuta. Następnie, idź sprawdzić Ponte di Rialto - jedną z najbardziej słynne mosty w Wenecji. To rozciąga się na Grand Canal, i jest blisko do Ponte di Rialto. Na swojej drodze do stacji kolejowej, smakować w pięknego Piazza San Marco, aka Świętego Marka Kwadrat.

Pociągi Bolzano do Wenecji

Pociągi Wiedeń do Wenecji

Pociągi do Triest Wenecja

Udine pociągom Wenecji

 

I zakończyć Austria i Włochy Koleją w Florencji

Na swojej Austrii i Włoszech trasy kolejowej, będziesz prawdopodobnie zatrzymać w Florencji. Dzień lub dwa w tym mieście mnóstwo historyczny, artystyczny, a znaczenie religijne to czysta magia. Pierwsze rzeczy do zobaczenia są Bazylika i krużganki Santa Maria Novella. Są wspaniałe i blisko dworca kolejowego! Jest tam też piękny plac, który praktycznie zawsze jest wypełniony ludźmi. Następnie, przenieść na wspaniałej Santa Maria del Fiore i jego ogromnej kopuły. Sprawdź Bazylika Santa Croce i Bazylika San Lorenzo i Kaplicy Medyceuszy, a także.

Zrób sobie przerwę z Austrii i Włoch podróżując koleją i Głowica do Rynku San Lorenzo na szybkie i Przepyszny posiłek! Ten rynek jest ulubione miejsce locals’ sklep i przekąski! Więc, może kupić komuś pamiątkę po tym, że cieszył się lunch? tak! Nie należy pozostawiać bez wizyty Florencja Uffizi, Accademia, Palazzo Vecchio, oraz Pałac Pitti. To są główne muzea w mieście. Również, z wizytą do sąsiednich ogrodów Boboli, najpiękniejsze ogrody kiedykolwiek zobaczysz.

Kolejny przystanek to Rzym. Dobrze, wiesz co tam robić ... a jeśli nie sprawdzić nasz Włochy pinterest deski.

Rzym pociągom Florence

Pociągi do Bolonia Florencja

Livorno do Pociągi Florence

Ravenna pociągom Florence

 

Dla najbardziej niesamowite Austrii i we Włoszech przez doświadczenie kolejowej, Zaloguj się do Można zaoszczędzić pociąg za najszybszy i najbardziej niedrogi sposób, aby dostać bilet na pociąg!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcities-austria-italy-rail%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)