Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 21/02/2021)

Pociągi szwajcarskie są najlepsze w Europie zgodnie z Boston Consulting Group. Po pierwsze, Szwajcarzy uzyskuje wysokie oceny pomimo spadku jakości. Szwajcarski osiągnąć 7.2 ogólna ocena z 10. podczas gdy Danii, Finlandia, i Niemcy wszystko osiągnąć 6+ ocena. Wśród ocen, jest to szczególnie istotne, aby wspomnieć, że Bułgaria osiągnęła niski rating 1.9. Szwajcaria osiągnęła swój wysoki rating, ponieważ zdobył pełne śladów na intensywność użytkowania.

 

Pociągi szwajcarskie
Oszałamiające dekoracje na pokładzie pociągów szwajcarskich.

Szczegóły raportu

Ponadto do osiągania wysokich ocen, Uważa się również, że szwajcarskie pociągi mają dobry stosunek jakości do ceny. Ratingi indeksy są następujące;

Poziom 1

Szwajcaria (7.2)

Dania (6.8)

Finlandia (6.6)

Niemcy oraz Austria (6.1)

Szwecja i Francja (6.0)

————————————————————————-

Interlaken do Pociągi Zurych

Lucerna do Pociągi Zurych

Berno Pociągi Zurych

Pociągi Genewa do Zurych

 

Poziom 2

Brytania i The Holandia (5.3)

Hiszpania (5.0)

Belgia (4.6)

Włochy (4.5)

————————————————————————-

Lyon Pociągi Genewa

Zurych pociągom genewskich

Paryż Pociągi Genewa

Lugano do Genewy pociągu

 

Poziom 3

Rumunia i Bułgaria (1.9)

————————————————————————-

Pociągi Monachium do Bazylea

Zurych pociągom Basel

Pociągi Bazylea Berno

Pociągi Genewa do Basel

 

Co sprawia, że ​​szwajcarskie pociągi najlepszych w Europie?

Po pierwsze, istnieje kilka czynników, które sprawiają, że szwajcarski pociąg podróż z najlepszych w Europie. Nie tylko szwajcarskie pociągi zapewnić najlepszą niezawodność i punktualność w Europie, ale też są one uważane za bardzo bezpieczne z dobrej jakości usług. Szwajcarzy są najczęstszymi podróżujący pociągiem w Europie z ponad 10,000 pociągi kursują codziennie na 3000 km sieci kolejowej. Szwajcarska sieć kolejowa ma najwyższy wykorzystania mocy w Europie.

Basel pociągom Interlaken

Pociągi Berno do Interlaken

Lucerna pociągom Interlaken

Pociągi Zurych do Interlaken

 

https://www.youtube.com/watch?V = D2wPhSjx09I

 

Małe jest lepsze

Jest powód, dlaczego pociągi szwajcarskie zostały rankingu numer 1 odkąd 2012. Kraje z małymi sieciami kolejowymi (pod 6,000 km) Wszyscy widzieliśmy ich oceny poprawiają tym czasie. Obejmuje Szwajcaria, Dania, Finlandia, Norwegia, Holandia, oraz Luksemburg. kraje te zapewniają większą punktualność, Odsetek kolei dużych prędkości i oferują niższy koszt za kilometr za swoje usługi. Równie ważny, kraje te pociągi mają mniej wypadków i ofiar śmiertelnych, które poprawia ich ogólny wynik bezpieczeństwa.

Pociągi Zurych do St Moritz

Zermatt do pociągu St Moritz

Lyon Pociągi St Moritz

Pociągi Bazylea do St Moritz

 

Najlepsze miejsca do odwiedzenia w Szwajcarii ze szwajcarskich pociągów

Istnieje wiele pięknych miejsc docelowych do odwiedzenia w Szwajcarii pomimo niewielkich rozmiarów. Alpy i lodowce są główną atrakcją, ale także cieszyć podróżujący starożytny zamki, jasny turkusowe jeziora, i bukoliczny wsi. O każdej porze roku można cieszyć wędrówki, Łyżwiarstwo, festiwale i karnawały w Szwajcarii. do tego, w Szwajcarii występuje bardzo niski wskaźnik przestępczości, co czyni ją bezpieczniejszym miejscem dla podróżnych. Must-see miejsc w Szwajcarii także Matterhorn, Zermatt, która jest najczęściej fotografowaną górą na świecie. Na równi, Zamek Chillon, Montreux to trzeba zobaczyć dla turystów. Ta starożytna twierdza woda, która składa się z 25 budynków i trzy dziedzińce jest jednym z najczęściej odwiedzanych zabytków na świecie.

 

Zarezerwować szwajcarski pociąg z dworca zapisać

Konkludując, istnieje tak wiele powodów do podróży w szwajcarskim pociągu. stacje kolejowe w Szwajcarii są prawdopodobnie najbardziej piękne stacje kolejowe w Europie. Jeśli szukasz romantyczne wakacje lub Zapierające mosty, Szwajcaria jest miejscem, aby przejść. brać 3 minut teraz, aby zarezerwować bilety dla szwajcarskiego pociągu na naszej wygodny w użyciu stronę pociągów. Bilety można zakupić za pomocą karty kredytowej, i wiele alternatywnych płatności.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fswiss-trains-ranked-best-europe%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)