Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 21/02/2021)

İsviçreli trenler göre Avrupa'da en iyisidir Boston Danışmanlık Grubu. Her şeyden önce, İsviçre kalitesi bırakarak rağmen yüksek dereceyi elde eden. İsviçre başarılan 7.2 üzerinden genel değerlendirme 10. Danimarka iken, Finlandiya, ve Almanya tüm başarılan 6+ değerlendirme. değerlendirmesi arasında, Bulgaristan düşük notunu elde söz için özellikle alakalı 1.9. Üzerinde tam not attı çünkü İsviçre yüksek puanı elde Kullanım yoğunluğu.

 

İsviçre Trenler
İsviçre trenlerinde Çarpıcı sahne.

Raporun ayrıntıları

Buna ek olarak yüksek derecelendirme ulaşmak için, İsviçre trenleri de para için iyi bir değer olarak kabul edilir. şöyle endeks derecelendirmelerim;

aşama 1

İsviçre (7.2)

Danimarka (6.8)

Finlandiya (6.6)

Almanya ve Avusturya (6.1)

İsveç ve Fransa (6.0)

————————————————————————-

Interlaken Zürih trenleri

Lucerne Zürih trenleri

Zürih Trains için Bern

Cenevre Zürih trenleri

 

aşama 2

Britanya ve Hollanda (5.3)

ispanya (5.0)

Belçika (4.6)

İtalya (4.5)

————————————————————————-

Cenevre Trains Lyon

Zürih Cenevre trenleri

Paris Cenevre trenleri

Lugano nereye Cenevre trenleri

 

aşama 3

Romanya ve Bulgaristan (1.9)

————————————————————————-

Münih Basel trenleri

Zürih, Basel trenleri

Basel Trains için Bern

Cenevre, Basel trenleri

 

Ne İsviçre trenler Avrupa'nın en iyi yapar?

İlk önce, İsviçre tren yapmak çeşitli faktörler Avrupa'nın en iyi orada, seyahat vardır. Sadece İsviçreli trenler Avrupa'nın en iyi güvenilirlik ve dakiklik sağlamakla kalmaz, aynı zamanda onlar olarak kabul edilir Son derece güvenli Kaliteli hizmet ile. İsviçreli üzerinde Avrupa'da en sık tren yolcuları 10,000 trenler günlük çalışan 3000 km demiryolu ağı. İsviçreli demiryolu ağı Avrupa'nın en yüksek kapasite kullanımı olan.

Basel Interlaken trenleri

Interlaken Trains için Bern

Lucerne Interlaken trenleri

Zürih Interlaken trenleri

 

https://www.youtube.com/watch?v = D2wPhSjx09I

 

Küçük iyidir

İsviçreli trenler numarayı sıralanır olmuştur bir nedeni vardır 1 dan beri 2012. küçük demiryolu ağları ile Ülkeler (altında 6,000 km) Bütün bunların derecelendirme bu süre içinde geliştirir gördük. Bu İsviçre içerir, Danimarka, Finlandiya, Norveç, Hollanda, ve Lüksemburg. Bu ülkeler daha yüksek dakiklik sağlamak, hızlı tren yüzdesi ve onların hizmet için km başına daha düşük maliyet sunmak. Eşit derecede önemli, onların genel emniyet puanı geliştiren bu ülkeler trenler az kazaları ve ölümlerin olması.

Zürih St Moritz trenleri

Zermatt St Moritz trenleri

Lyon St Moritz trenleri

Basel St Moritz trenleri

 

En iyi yerlerde İsviçre trenlerin İsviçre'de ziyaret etmek

Küçük boyutuna rağmen İsviçre'de ziyaret etmek çok güzel yerler vardır. alpler ve buzullar yolcuları da eski tadını ancak ana cazibe kaleler, açık turkuaz göller, ve pastoral kırsal. Eğer keyfini Yılın herhangi bir zamanı yürüyüş, buz pateni, festival ve İsviçre'de karnavallar. bunlara ek olarak, İsviçre'de suç oranı çok düşüktür, bu da onu gezginler için daha güvenli bir yer yapar. İsviçre'de görülmesi gereken yerler Matterhorn bulunur, Dünyanın en çok fotoğrafı çekilen dağı Zermatt. eşit olarak, Chillon Kalesi, Montrö bir turistler için görülmesi gereken yerlerden biridir. oluşan bu antik su kale 25 binalar ve üç avlular dünyanın en çok ziyaret tarihi binalardan biridir.

 

Kaydet bir tren ile bir İsviçre tren yapın

Sonuç olarak, Bir İsviçre trende seyahat etmek çok nedeni vardır. İsviçre'de Tren istasyonları muhtemelen çoğu güzel tren istasyonları Avrupa'da. Eğer romantik bir tatil arıyorsanız ya nefes köprü, İsviçre gidilecek yer. almak 3 dakika Bundan bir İsviçre tren için bilet rezervasyonu için bizim kullanımı kolay tren sitesi. Biletler kredi kartlarını kullanarak satın alınabilir, ve pek çok alternatif ödemeler.

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fswiss-trains-ranked-best-europe%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)