Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 30/04/2021)

Avrupa'nın en hızlı trenler ve en bazılarıyla birlikte doğal yolları, trenle Kuzey İtalya'daki en güzel göllerinden Seyahat ekonomiktir, rahat, ve doğrudan, içine bir fikir sunan yerel yaşam, Büyük görünümleri pazarlık içine atılmış sıklıkla birlikte.

anlayışlı ile biraz rota planlanıyor ve esnek program, size oldukça kolay şekilde yolculuk gibi etkileyici hale getirecek bir güzergah araya getirmek olabilir hedef.

 

Kuzey İtalya'yı ziyaret

Birçok ülke gibi, İtalya Kuzey İtalyanlar ile kendi Kuzey-Güney bölünmesi, ülkenin ekonomik omurgasını ve endüstriyel güç merkezi oluşturması övünme etti.

gözlük itibaren modaya gıdaya, İtalya'nın kuzey bölgeleri üzerinde hesap 50% İtalyan ekonomisinin ... Ülke nüfusunun yarısından daha az içeren rağmen!

, 8 bölgeler:

  1. Aosta Vadisi
  2. dağ eteği
  3. Liguria
  4. Lombardiya
  5. Emilia-Romagna
  6. Veneto
  7. Friuli-Venezia Giulia
  8. Trentino-Alto Adige / Sudtirol

Gezinirken

İki dağ sıraları sayesinde, Beş tatlı su gölleri, haddeleme tepeler, ve kalabalık limanlar, Kuzey İtalya'da çeşitliliğin çok olduğu, kısa mesafelerde bile. Dolomites'de kayak haftanıza başlayabilirsiniz, Como Gölü tembellik ve sona gezi deniz üzerinde şölen Cinque Terre!

tercih edenler moda ve gıda ya da hayal kırıklığına olmayacaktır. Bologna gibi Kırmızı çatılı şehirler sevgiyle İtalya şehir içinde kabul edilir gastronomik hoşgörü Parma disi ise prosciutto dünya çapında üretici ve Parmesan Peyniri.

Sonra, tabii ki, Milan'ın iki ünlü şehri var ve Venedik Kuzey İtalya'da keşfetmeye! Dediğimde bana güven, Her ziyaretçinin burada sevmek için bir şeyler bulacaksınız.

En esneklik için, malısın araba kiralamak Kuzey İtalya'da çeşitli Gölleri görmeye giderken. Eğer kamu güvenmek istiyorsan taşımacılık, o kesinlikle yapılabilir.

 

Kuzey İtalya'da Göller – Como Gölü

Göl como kadar şaşırtıcı

herkese Como Gölü bahsedin ve şansı, gözleri yanar ve George Clooney”diyecekler!”

Como Gölü, Ayrıca şöyle bilinir Lario, Kuzey İtalya'daki göllerin üçüncü en büyüğü, yaklaşık olarak en fazla derinliği ile 410 metre (448 kilometre), Ayrıca Avrupa'nın en derin göllerinden biridir.

Hızlı Gerçek: Biliyor musun, Onun karakteristik şekil, Bir anımsatan ters Y, Antik Adda nehir aşındırıcı etkisiyle birlikte buzulların erimesiyle elde edilen sonuçlar. Bu oluşumuna yol açtı İki güney kolları, ortasında hangi dünya popüler yoktur Bellagio.

eteğinde bulunan Alpler, Como Gölü en biridir sağlar resmedilmeye değer Dünyada sansürcü. İtalyan gölleri ziyaret edeceğiz varsa, Eğer ünlü lekelenme yanında Como Gölü yapılacak birçok şey hakkında bilgi edinmek için şaşıracaksınız!

 

Bir teknede duyuyorum!

Bir teknede duyuyorum

 

Treni ile Kuzey İtalya'ya alma no-beyin olmasının yanı sıra, Bir tekne çok hoş serin biz otostop kabul edeceğiz. İstediğiniz Özellikle deneyim En iyi özellikle Como Gölü.

Eğer olsun Bir gün için Como Gölü ziyaret veya daha uzun kalan, bir teknede atlama, dinlenmek ve favori kent merkezine ulaşmak: Bellagio, Varenna, olarak, ya da belki bir tarihsel villalar Göl kıyısında.

Milan Como Gölü trenleri

Torino Como Gölü trenleri

Padua Como Gölü trenleri

Venedik Como Gölü trenleri

 

 

Garda Gölü

Garda Gölü Kuzey İtalya'da Lakes arasında yer alıyor

 

Garda Gölü büyük Lakes biridir Kuzey İtalya ve İtalya beş göllerin buzul göl büyük, beslenen Alpler Kuzeyde. Verona Kuzey, Garda Gölü en ailedir – ve su spora yönelik İtalya göllerinin. Aynı zamanda İtalya'nın en büyük gölüdür., Po Vadisi'nin kuzey kenarına dik dağ eteklerinde uzanan.

güney kıyı plajları ile kaplı ve düşük tepeler tarafından desteklenmektedir. Kuzeydeki iken, dağlar ve dik yarlar göl sarmaktadir, özellikle boyunca batı kıyı. Onun arazi göl a verir Çok çeşitli için konumlar spor seven turistler. tırmanışı için dağlara yelken ve rüzgar sörfü için sürekli rüzgarlar itibaren, rappelling, ve dağ bisikleti, Göl manzaralı tüm.

Daha da iyisi haber. Garda Gölü'nün konum itibariyle zeytin ve limon olağan aralığının kuzey de büyür yıl boyu ılıman iklime verir. Bazı öğleden G için mükemmel&T! Uzun kumlu ekle Sahiller ve göl kenarındaki gezinti yerleri manzaralı kasaba bir kavrama. Kendine mükemmel var tatil hedef!

Trento Garda Gölü Peschiera trenleri

Bolzano Bozen Garda Gölü Peschiera trenleri

Bologna Garda Gölü Peschiera trenleri

Venedik Garda Gölü Peschiera trenleri

 

Peki Kuzey İtalya'da bazı Gölleri göreceğiz yapıyor gibi hissediyorsunuz? hem zaman ve paradan tasarruf etmek ister Trenle Kuzey İtalya'ya Seyahat? Tüm tren biletleri kullanarak yapın Kaydet A Train dakikalar içinde, hiçbir gizli ücret!

 

 

sitenize bir blog yazısı gömmek istiyor musunuz, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece ya Bu blog yazısı bir bağlantı ile bize kredi vermek, ya da burada tıklayın: https://embed.ly/code?url = https://www.saveatrain.com/blog/beautiful-lakes-northern-italy/- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)