Okuma zamanı: 5 dakika
(Son olarak Güncelleme: 04/11/2022)

Avrupa kültür tarihinin bir diziye ev sahipliği yapmaktadır ve nefes kesen mimarisi, bunlardan en ibadethanelerin kıtanın engin koleksiyonu üzerinden yakalanır. Bu nedenle bugün var, Biz topladım 3 Biz mutlak bir zorunluluktur-görür olmanın dikkate almanızı, Avrupa'nın en ünlü şehirlerinden bazı genelinde dünyaca ünlü binaları kapsayan.

 

1. St Peter Bazilikası, Vatikan Şehri

Dünyanın en küçük ulusun duvarları içinde yer alan, Vatikan Şehri, St Peter Bazilikası şüphesiz mimarlık ve sanat uygarlığın büyük kahramanlık biridir. Şimdi önemli bir cazibe çizim 10 milyon ziyaretçi yılda, Aziz Peter Meydanı'nda önemsemedi¤i bu çarpıcı yapı ve tarihi sanat zengin bir kombinasyonu sahiptir, mermer sütunlar, ve Michelangelo tarafından tasarlanan ikonik mozaik astarlı kubbe (hangi üstüne tırmanabilir, Eğer almak cesaret etmesin 491 Yol boyunca adımlar!).

Bu turistler arasında böyle popüler bir nokta olmasına rağmen, Önce misafir farkında olması gerektiğini zorlanan sıkı kıyafet hala. Sen uzun pantolon giymek gerekir (Hiçbir şort anlamı, bakılmaksızın İtalyan güneş olduğunu nasıl sıcak), kadınlarla diz boyundan daha uzun etek giymek izin. Omuzlar da her zaman her cinsiyet ile örtülmesi gereken.

St Peter Bazilikası Ekim-Mart-Eylül Nisan ayında 7 am-7pm ve 7 am-6pm her gün açıktır. Giriş serbesttir (biletli bölümler için giriş ücretleri olmasına rağmen, Böyle Aziz Petrus Hazine ve Aziz Petrus Bazilikası olarak), ancak, kuyruklar uzunluğunda olabilir unutmayın, nedeniyle havaalanı tarzı tarayıcılar ve güvenliğe öncelikle geçmek zorunda.

Roma Trains Milan

Roma trenleri Floransa

Roma trenleri Pisa

Roma Trains Napoli'nin

 

St Peter’s Basilica, Vatican is on Europe's Must-See Places Of Worship

 

2. Sultan Ahmet Camii (Sultanahmet Camii), İstanbul

Türkiye'nin kıtalararası kentinde bulunan, İstanbul, Sultan Ahmet Camii yaygın Çünkü eşsiz mavi iç Sultanahmet Camii olarak anılır. arasında Osmanlı sultanı I. Ahmed tarafından yaptırılan 1609 ve 1616, Bu etkileyici yapısı büyük bir turistik ve ibadet aktif yerin hem görevi görür, cami anlam beş vakit namazın sırasında sigara tapanların kapalıdır – namaz vakitleri buradan kontrol edilebilir Önce ziyaret.

tüm ziyaretçiler camiye girmeden önce uygun olmaları gerektiğini sıkı bir giyim kuralı yok. İlk önce, ayakkabılar çıkarılır ve şarj cami azade tarafından sağlanan açık bir plastik torba yerleştirilmelidir – Sonra bir odacık deliğe ayakkabılarını bırakın veya sizinle taşıma çantası seçeneğine sahip. sizin giyim gelince, erkekler gevşek giysiler tercih ve bacakları kaplıdır sağlamalıdır, öğelerden kaçınmak yelek ve şort gibi. Kadınlar ayrıca kollarını korurken bol giysiler giymelidir., bacaklar, ve saç tüm noktalarda kaplıdır. kadınlar türbansız beklendiğini Bu araçlar zaman içinde ve, Bu birçok gayrimüslim Batılı ziyaretçiler için yeni bir kavram olabileceğinden, Biz edinmenizi öneririz doğru bu mütevazı giyim esasını giymek nasıl Seyahat etmeden önce.

Giriş serbesttir (küçük bir bağış yapının genel bakım katkıda rağmen çıkış üzerine teşvik edilmektedir) ve, iç bir kere, flaşlı fotoğrafçılık izin verilir, özgür olduğunuz anlamına cami etkileyici iç çıtçıtlı bol almaya. doğal olarak, Söylemeden gidiyor, Sultan Ahmet Camii hala ibadet aktif yer olarak o, Ziyaretiniz sırasında sessiz ve bina ve herhangi tapanların hem saygılı kalması emin olmak.

 

Sultan Ahmed Mosque

 

3. Sagrada Familia Bazilikası, Barselona

La Sagrada Familia Bazilikası ikonik İspanyol simge haline gelmiştir, rağmen bina hala yapım aşamasında – iş başlamış olmasına rağmen 1882, Şu anda kadar tamamlanması bekleniyor değil 2026! yine de, Bu yarı tamamlanmış Roma Katolik kilisesi zaten bir mimari şaheserdir, Dünya genelinde o ziyaretçiler için tartışılmaz mutlaka görülmesi cazibe yapma.

19. yüzyıldan beri Churchgoers ve ziyaretçilere aç, Eğer Aldı Sagrada Familia, Yerebatan 4.5 Şimdi milyon ziyaretçi her yıl ve sonuç olarak bir biletli giriş sistemi çalışır – bunlar, ziyaretinizin tarihinden iki ay öncesine kadar çevrimiçi olarak satın alınabilir. Bu biletler kalabalık azaltmayı aracı olarak sabit giriş kat üzerinde çalışmak, ancak, Eğer içinizde girince sizsiniz, sürece geçirmek serbest etkileyici iç hayran istesem de. Biz en azından izin öneririz 2 Saat düzgün bu mimari harikası almak. ziyaretçilerin bir kilise ayinine katıldı seyir için, kitle her Cumartesi her Pazar saat 9'da düzenlenen ve IS 8, kalıcı 1 saat ve birkaç dilde yürütülmektedir.

La Sagrada Familia Bazilikası resmen Katolik kiliseleri için standart kıyafet uygular, ancak, Sultan Ahmed Camii veya St Peter Bazilikası konusu olduğu üzere bu kadar ciddi uygulanması eğilimi yok. Bu söyleniyor, hala mümkünse bu kıyafet takip etmek önerimiz var, Eğer girişte herhangi şapkaya kaldırmalısınız anlam, Omuzlarınızı kapsayan uygun üst vücut giysiler, geri, ve diafram ve aşınma bacak giysileri o uyluk altında kapaklar.

 

La Sagrada Familia Basilica of Europe's Must-See Places Of Worship

 

Avrupa'da birçok ev sahipliği güzel yerler ibadet gerçekten mimarisi ve dinsel ilham rakipsiz gücünü şekilde içermesini. ilk elden bu noktalar görmek için, trenle kıta seyahat ve ile kitap Bir Tren Kaydet Avrupa'nın pek çok cazibe merkezi ve cazibe merkezinde hiçbir taş bırakmamak.

 

 

Blog yazımızı gömmek istiyor musunuz “3 Tapınma Avrupa'nın mutlaka görülmesi Yerlerin” Siteniz üzerine? Ya bizim fotoğraf ve metin almak ve bu blog yazısı için bir bağlantı ile bize kredi verebilir. Veya buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/europe-places-worship/?lang=tr ‎- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)

  • Eğer kullanıcılara tür olmasını istiyorsanız, Yukarıdaki link ile Sayfamızın doğrudan onlara rehberlik veya embed.ly linki kullanabilirsiniz.
  • Aşağıdaki linkte, Bizim en popüler tren yolları bulacaksınız – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, Bu bağlantı İngiliz yolları açılış sayfalarına içindir, ama biz de var https://www.saveatrain.com/tr_routes_sitemap.xml, ve fr veya de ve seçtiğiniz fazla dil için tr değiştirebilir.