Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 06/08/2021)

Avrupa'da yaşıyorsanız ve sahip olduğun bir hafta sonu yedek (veya tüm hafta!), söylemek “Evet” demiryolu ile Vatikan'ı ziyaret ve en zevk son sürat!

 

Vatikan'ı ziyaret aşamasındayım?

Dan beri 1929 Vatikan bağımsız bir devlet ve dünyanın en küçük biri olmuştur. yine, o ihtişamıyla azalmış asla, güzellik, ve onun kültürel müthiş ilham verici ve tarihi önem. biraz üzerinde yayılan rağmen 0.44 kilometrekare, Vatikan'da saklanacak pek çok ilgi çekici yer var yoğun turist: St dan. Sistine Şapeli'nin Peter Bazilikası (ve aradaki her şey), Vatikan'da harcanan her saniye seveceksiniz.

Bildiğim kadarıyla demiryolu gider aracılığıyla Vatikan ziyaret olarak, Modern var elektrikli tren Tüm Vatikan meraklıları için kullanılabilir. Tren Vatikan Şehri'ni birbirine bağlıyor tren istasyonu Papalık Villaları.

Burada ziyaret etmek istiyorum Vatikan'da birkaç yıldız konumlar ve senin İtalya deneyiminin en iyi şekilde.

 

 

Aziz. Vatikan'ı ziyaret sırasında Peter Bazilikası en bilinen

muhteşem St. Peter Bazilikası Vatikan merkezini oluşturur, nerede St olduğu düşünülen ne üzerine inşa. Peter'ın mezar yeri.

Aziz. Peter Bazilikası Ünlü sanatçıların çalışmalarının toplamı pratik olduğu. Kesinlikle korku-çarpıcı, St sanat. Peter & # 8217; in Bazilikası senden önce başlıyor kiliseye girin. Önce ana kapının üstünde Giotto'nun mozaik kalıntıları ile birlikte Konstantin Bernini'nin heykelini göreceksiniz. Onlar revak süslüyor, ve 185m uzun ve 46m uzun nef kubbe yükselir 119 yukarıdaki metre! doğal olarak, Eğer gözlerinize inanamayacaksınız olacağını da Michelangelo'nun ünlü Pieta var! Sacrament zengin bir dekorasyona Chapel görün, Bernini'nin muhteşem Barok bronz Baldacchino, Papalık sunak ve daha fazlasına.

Roma Trains Rimini

Roma trenleri Floransa

Roma Trains Verona

Roma Trains Napoli'nin

 

Vatikan'daki Michalengelo'nun süslediği kilise

kendi başına muhteşem, Sistine Şapeli size görmek için alırsınız henüz başka site Vatikan şehrini trenle ziyaret ediyor. Papa Sixtus IV ile yenilenen 1473-84 ve restore 1980 ile 1994, Sistine Şapeli birçok sanatçı tarafından freskleri tutan. isimler Michelangelo Do, Perugino, pinturicchio, Botticelli, Rosselli, Ghirlandaio, ve Signorelli şey ifade? İyi, onlar Sistine Şapeli'nin duvarlarının Rönesans resminin zirveye yapmasına yardım. Chapel içinde boyalı Michelangelo'nun Son Karar Avrupa sanatının en dramatik ve en önemli başarısı olarak kabul edilir.

Sistine Şapeli Papa seçme conclave tutulur nerede. Günlük, yüzlerce turistler hayran, ve - onlar için biri olabilir, çok!

 

Vatikan görme seeings ziyaret

Museo Pio Clementino Vatikan'ı ziyaret ederken

demiryolu ile Vatikan'ı ziyaret hakkında en iyi şeylerden biri neredeyse tümünü görmek için izin vermesidir Vatikan'daki esas manzaraları.

Vatikan Müzeleri, Popes Clement XIV ve Pius VI tarafından tasarlanan sistematik bir düzenleme ekranına sahiptir. 1769 ile 1799. Bunlar galeriler önemli parçalarından bir hazine vardır ve altını sadece birkaç çok zor! Her sunmak için eşsiz bir şey vardır:

  • Sala bir Croce Greca zengin Konstantin'in kızı kırmızı porfir lahit dekore duraklatma, Köstence, ve annesi
  • Sala delle Muse Belvedere Torso gösterir, Atina Apollonius tarafından birinci yüzyıl-MÖ Michelangelo beğenilen eser
  • Gabinetto delle Maschere Tivoli Villa Adriana gelen tiyatro maskeleri muhteşem mozaik zeminlere sahiptir
  • Cortile del Belvedere Apollo Belvedere tutar, Vatikan'daki en ünlü heykellerin biri
  • Galleria delle Heykeli ince antik candelabras özellikleri – Barberini Mumluk – Ayrıca Tivoli'deki Villa Adriana dan

Roma Trains Milan

Roma Trains Bologna

Roma Trains için Siena

Roma Trains için Lucca

 

Papalık Villa Barberini

Papa yazlık, Papalık Villaları – Barberini Bahçeler beri halka açık olmuştur Mart 2014. o terminalini değil girişinde bulmak için biraz zordur. Bahçeler bu muhteşem yer bitti 2000 yaşında, Üç seviyeleri üzerinde fışkıran. Onlar çarpıcı ve iyi yola vardır, ve son seviyesi çitlerin kutulu çeşitli papaların mühürler gösterir.

 

Vatikan Şehri'ni trenle ziyaret ederken seyahatinizin tadını çıkarmak için, Geldiğin yeri arama ve Roma'yı almak Bir Tren kaydet Web kitap tren bileti dakika içinde ve er beklediğinizden sizin Vatikan heyecanını başlatmak!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fvisiting-vatican-rail%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)