Lugemise aeg: 4 minutit
(Viimati uuendatud: 06/08/2021)

Kui elate Euroopas ja sul nädalavahetus säästa (või kogu nädal!), ütlema “jah” külastavad Vatikan raudtee kaudu ja nautida seda täiskiirus!

 

Kavatsed külastamine Vatikan?

alates 1929 Vatikani olnud iseseisev riik ja väikseim üks maailma. veel, et kunagi vähenenud oma hiilguses, ilu, ja selle tohutult inspireeriv kultuuri- ja ajalooline tähtsus. Kuigi ulatub üle vaid 0.44 ruutkilomeetrid, Vatikanil on palju vaatamisväärsusi, mida hoida turistid hõivatud: st. Peetruse basiilika Sixtuse kabel (ja kõike muud vahele), sa armastad iga teine ​​kulutatud Vatikani.

Niipalju kui külastamine Vatikan raudtee kaudu läheb, seal on kaasaegne elektriline rongi kättesaadavaks kõigile Vatikani entusiastid. Rong ühendab Vatikani raudteejaam koos paavsti Villas.

Siin on mõned tõmbenumbreid Vatikani soovite külastada ja saada enamiku oma Itaalia kogemus.

 

 

St. Peetruse basiilika on kõige tuntud külastades Vatikani

Suurepärane St. Peetruse basiilika keskmes on Vatikani, ehitatud, mida peetakse kui St. Peetri matmispaik.

St. Peetruse basiilika on praktiliselt summa kuulsate kunstnike tööd. Absoluutselt aukartust silmatorkav, kunsti St. Peter’s Basiilika algab enne, kui te sisestage kirik. Sa kõigepealt näete Bernini kuju Constantine koos säilmete Giotto mosaiik eespool peamine ukseava. Nad armu portikus, ja 185m pikk ja 46m pikk pikihoone tõuseb kuppel 119 meetri kõrgusel! loomulikult, seal on ka Michelangelo kuulsa Pietà, et te ei usu oma silmi! Vaata rikkalikult kaunistatud kabel Sakramendi, Bernini suurepärane barokk pronksist Baldacchino, paavsti altari ja nii palju.

Rimini Rooma rongid

Firenze Rooma rongid

Verona Rooma rongid

Napoli Rooma rongid

 

Sixtuse kabeli

Spectacular omaette, Sixtuse kabeli on veel teises kohas saad näha, kui te külastavad raudtee kaudu Vatikani linna. Ehitatud paavst Sixtus IV 1473-84 ja taastada 1980 juurde 1994, Sixtuse kabeli hoiab freskod paljud kunstnikud. Kas nimed Michelangelo, Perugino, Pinturicchio, Botticelli, Rosselli, Ghirlandaio, ja Signorelli tähenda midagi? hästi, nad aitasid seinte Sixtuse kabeli tipp Renaissance maali. Michelangelo Viimane kohtupäev värvitud sees Chapel peetakse kõige dramaatiline ja kõige olulisem saavutus Euroopa kunsti.

Sixtuse kabeli on koht, kus nõupidamisel valib paavst toimub. iga päev, sadu turistid imetlen seda, ja - võite olla üks neist, ka!

 

külastavad Vatikani silmist seeings

Museo Pio Clementino külastades Vatikani

Üks parimaid asju külastamine Vatikan raudteel on, et see võimaldab teil näha peaaegu kõiki oluline vaatamisväärsusi Vatikani.

Vatikani muuseumides on süstemaatiline paigutusekraan, mille on kujundanud paavstid Clement XIV ja Pius VI 1769 juurde 1799. Need galeriid on Aarre olulist tükki ja rõhutades vaid mõned on väga raske! Igal neist on midagi unikaalset pakkuda:

  • Sala Croce Greca omab rikkalikult kaunistatud punase porfüüri sarkofaagid Constantine tütar, Constantia, ja tema ema
  • Sala delle Muse näitab Belvedere torso, esimese sajandi BC Michelangelo-imetleda töö Apolloniust Ateena
  • Gabinetto delle Maschere on kuulsusrikas mosaiik korrusel teatri maskid alates Villa Adriana in Tivoli
  • Cortile del Belvedere hoiab Apollo Belvedere, üks kuulsamaid kujud Vatikanis
  • Galleria delle kuju pakub parimat iidse candelabras – Barberini Candelabra – Samuti alates Villa Adriana Tivoli

Milanost Rooma rongid

Bologna Rooma rongid

Siena Rooma rongid

Lucca Rooma rongid

 

Paavstliku Villa Barberini

paavsti suveresidentsi, Paavstliku Villas – Barberini Gardens on üldsusele avatud alates märts 2014. Sissepääs on omamoodi raske leida, sest see ei ole tähistatud. Aiad sellest suurepärasest kohast on möödas 2000 aastat vana, springing üle kolme taset. Nad on suurepärased ja hästi sätestatud, ja lõplik tase näitab tihendid erinevate paavstid pakendada hekid.

 

Et nautida oma reisi, külastades raudtee kaudu Vatikani linna, Otsi oma päritolu ja vali Roomas Salvesta rong kodulehel raamatu rongipilet mõne minuti jooksul ja alustada oma Vatikani põnevus varem kui soovite oodata!

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fvisiting-vatican-rail%2F%3Flang%3Det– (Kerige näha Manustuskood)