Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 21/02/2021)

Rongipiletite ostmine Euroopas on alati põnev. Esiteks, kell Salvesta Rong me otsivad alati odavat rongipiletid teile. We have explored topics like nice hotellid ja ilus rongireiside. Aga kuumim teema rong on tööstus keskkond. Coradia Ilint on maailma esimene madala ratsutamine rongi. see on tõenäoliselt planeedi kõige keskkonnasõbralikum rong.

 

New low-riding train in Europe

The Coradia Ilint on vesiniku alusel madala ratsutamine rongi. See sõitude vahel Saksamaa ja Tšehhi Vabariik. Uus rong hiljuti lõpetanud 4-nädalane proovisõit. Katsete ajal, rongi läks kell 80 Km tunnis. Testid hindas ka pausid rongi. Muud aspektid on endiselt testitakse et tagada sujuv rongisõitu.

Berliini Müncheni rongid

Frankfurt Müncheni rongid

Viin Müncheni rongid

Stuttgart Müncheni rongid

 

Vesinik ainult rongi

Uus rong on maailma esimene vesinikkütusel töötav kütuseelemendirong. Samuti kasutab elektrienergiat tõmbejõu. See tähendab, et see eraldab nullheitmeid, eraldades ainult kondenseerunud vett ja auru. Rong on vaikne. Coradia Ilint madala ratsutamine rongi on järgmised unikaalsed aspektid;

  1. Puhas energia muundamise
  2. Paindlik energia salvestamise tõttu patareid
  3. Smart juhtimise veojõu ja saadava energia

Toyota püüdnud ka rakendada seda vesiniku lähenemine oma autosid Tundub nagu lähenemine töötab ainult rongid. Rong on kavas käivitada Ühendkuningriigis 2021. Coradia Ilint aasta alguses käivitati lisaks Saksamaale edukalt madalrattaline rong 2018. Rong toimimiseks vajab oma vesiniku tanklat, mis praegu asub Salzgitteri rööbastel.

Kölni Frankfurt rongid

Müncheni Frankfurt rongid

Hannover sihtkohta Frankfurt rongid

Hamburg Frankfurt rongid

 

 

Press Kommentaarid

Didier Pfleger, asepresident Alstom Saksamaa ja Austria ütles;

“See katse on oluline verstapost, sest keskkonnakaitse ja tehnilise innovatsiooni”

“Lisaks täna meie uus veosüsteemid, Seni edukalt tõestanud test ring, kasutatakse rongi esmakordselt - suur samm puhtama liikuvuse Euroopas”

Frankfurt Berliini rongid

Luksemburgi Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

 

Vaata seda postitust Instagram

 

Maksim Tsurkovi jagatud postitus (@m_tsurkov)

 

Kokku on 14 Coradia Ilint madala ratsutamine rongi Euroopas. Need rongid asendab praeguse rongide sest nad kasutavad diisel. kõige tähelepanuväärsem, rongide võib katta 1000 km ühel tank täitke.

Anak Dongen, Parlamendi riigisekretär Federal Ministry of Transport ja digitaalse infrastruktuuri (BMVI), öeldud:

“Heitevabaks, energiasäästlik ja kulutõhus – rongikoosseisud kütuseelemendiga autot on kõige tähtsam keskkonnasõbralik alternatiiv diiselveduritele. Tugevdada tööstusala Alam Saksi, tahame rahastada LNVG projekti investeerides ümber 8.4 miljonit eurot. Raha tuleb esitada National Innovation programmi vesiniku ja kütuseelementide tehnoloogia

https://twitter.com/AlstomUK/status/928617417693126658

 

Osta rongipiletid Euroopas. Lisaks, võibolla otsite ilus reiside või lihtsalt kiireim ja odavaim marsruute sihtkohta jõudmiseks, meil on teile kaetud. Enter now to Salvesta rong, See võtab vaid 3 minutit kasutada meie otsingumootorit parima hinnatud pileteid.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fworlds-first-low-riding-train%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)