Lasīšanas laiks: 3 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 21/02/2021)

Pērkot vilciena biļetes Eiropā vienmēr ir aizraujoši. Pirmkārt, pie Saglabāt vilcienu mēs vienmēr meklējam zemo izmaksu vilciena biļetes uz jums. Mēs esam izpētījuši tādas tēmas kā jauka viesnīcas un skaistas vilcienu braucieni. Bet karstākais temats šajā dzelzceļa nozarē ir vidi. Coradia Ilint ir pasaulē pirmā zemo izjādes vilciens. Tas ir droši vien videi draudzīgākais vilciens uz planētas.

 

Jauns zemas braukšanas vilciens Eiropā

Par Koradija Ilint ir ūdeņraža bāzes zemu izjādes vilciens. Tā ceļo starp Vāciju un Čehiju. Jaunais vilciens nesen pabeigti 4 nedēļu testā. Testu laikā, vilciens gāja pie 80 KM stundā. Testi izvērtēja arī pārtraukumus uz vilcienu. Citi aspekti joprojām ir tiek pārbaudīta lai nodrošinātu vienmērīgu vilciena brauciena.

Berlīnes uz Minheni Vilcieni

Frankfurte pie Minhenes Vilcieni

Vīnes uz Minheni Vilcieni

Stuttgart uz Minheni Vilcieni

 

Ūdeņradis tikai vilciens

Jaunais vilciens ir pasaulē pirmais ar ūdeņradi darbināms kurināmā elementu vilciens. Tas ir arī izmanto elektrisko jaudu vilces. Nozīme tas izdala nulles emisiju tikai izstarojošas kondensētā ūdens un tvaiku. Vilciens ir kluss. Coradia Ilint zemu izjādes vilciens ir šādas unikālas aspektiem;

  1. Tīra enerģija konversija
  2. Elastīga enerģijas uzglabāšanas dēļ baterijām
  3. Smart vadība vilces spēka un pieejamo enerģiju

Toyota mēģināja arī īstenotu šo ūdeņraža pieeju saviem automobiļiem šķiet, piemēram, pieeja darbojas tikai ar vilcienu. Vilciens ir plānots uzsākt Lielbritānijā 2021. Koradija Viņi ir gada sākumā papildus Vācijai veiksmīgi palaists zema brauciena vilciens 2018. Lai vilciens varētu darboties, tam ir nepieciešama sava ūdeņraža uzpildes stacija, kas šobrīd atrodas uz Zalcgiteras sliedēm.

Cologne Frankfurt Vilcieni

Minhene Frankfurt Vilcieni

Hanover Frankfurt Vilcieni

Hamburga uz Frankfurtes Vilcieni

 

 

Preses komentāri

Didjē Pflegers, viceprezidents Alstom Vācijā un Austrijā teica;

“Šis tests palaist ir nozīmīgs solis, jo vides aizsardzības un tehniskās inovācijas”

“Turklāt šodien mūsu jaunais vilces sistēmas, Līdz šim veiksmīgi pierādījuši testa gredzena, tiek izmantots vilcienā pirmo reizi - ir liels solis ceļā uz tīrāku mobilitāti Eiropā”

Frankfurte pie Berlīnes Vilcieni

Luksemburga Berlīnē Vilcieni

Hanover Berlīnē Vilcieni

Hamburgas uz Berlīni Vilcieni

 

 

Skatīt šo ziņu Instagram

 

Maksima Tsurkova kopīgotā ziņa (@m_tsurkov)

 

Kopumā ir 14 Kordija Ilinta zemas izjādes vilcieni Eiropā. Šie vilcieni aizstās pašreizējos vilcienu, jo viņi izmanto dīzeļdegvielu. Visbūtiskākais, vilcieni var aptvert 1000 km uz vienas tvertnes uzpildes.

Anak Dongen, Parlamentārais valsts sekretārs, Federālā Transporta un digitālās infrastruktūras (BMVI), minētā:

“Emisija-free, energoefektīvs un rentablas – vilciena ar degvielas šūnu disku visvairāk no visiem videi draudzīgu alternatīvu dīzeļlokomotīvju. Lai stiprinātu rūpniecības vietu Lower Saksija, mēs vēlamies, lai finansētu LNVG s projektu, ieguldot ap 8.4 miljoni eiro. Līdzekļi tiek nodrošināts no nacionālās inovāciju programmas Ūdeņraža un kurināmā elementu tehnoloģija

https://twitter.com/AlstomUK/status/928617417693126658

 

Nopirkt vilciena biļetes Eiropā. Turklāt, varbūt jūs meklējat skaistu braucieniem vai vienkārši ātrākajiem un lētākajiem maršrutiem, lai nokļūtu galamērķī, mēs esam jūs nodrošinājuši. Ievadiet tūlīt, lai Saglabāt vilcienu, Tas aizņem tikai 3 minūtes, lai izmantotu mūsu meklētājprogrammu, lai iegūtu labākos vērtē biļetes pieejamas.

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fworlds-first-low-riding-train%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)