Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 21/02/2021)

Zakúpenie cestovného lístka na vlak v Európe je vždy vzrušujúce. Po prvé, v Uložiť do vlaku sme vždy hľadali vstupenky low-cost vlakov pre vás. Preskúmali sme témy ako pekné hotely a krásne cesty vlakom. Ale najhorúcejšie témy v železničnej priemysel je životné prostredie. Coradia Ilint je prvý nízko jazdiaci vlak na svete. to je pravdepodobne najekologickejší vlak na planéte.

 

Nový nízko jazdiaci vlak v Európe

Na Coradia Ilint je na báze vodíka low-koni vlak. To cestuje medzi Nemeckom a Českou republikou. Nový vlak nedávno dokončil 4-týždenné skúšobná prevádzka. počas skúšok, vlak pokračoval v 80 Km za hodinu. Testy tiež hodnotená prestávky na vlak. Ostatné aspekty stále zostávajú testuje aby bol zaistený hladký vlakom.

Berlín do Mníchova Vlaky

Frankfurt do Mníchov Vlaky

Vienna do Mníchov Vlaky

Stuttgart do Mníchov Vlaky

 

Vodík iba vlak

Nový vlak je prvý vlak s palivovými článkami na vodíkový pohon na svete. To tiež používa elektrickej energie pre trakčné. To znamená, že bude vydávať nulové emisie iba pri vypúšťaní kondenzovanej vody a pary. vlak mlčí. Coradia Ilint low-koni vlak má tieto jedinečné aspekty;

  1. Čisté premeny energie
  2. Flexibilné skladovanie energie vďaka batériám
  3. Inteligentné riadenie trakčnej sily a dostupnej energie

toyota Snažil sa tiež implementovať túto vodíka prístup k ich auta Vyzerá to, že tento prístup funguje iba s vlakmi. Vlak je plánované začať vo Veľkej Británii 2021. Coradia Ilint na začiatku roku 2006 bol okrem Nemecka úspešne spustený nízko jazdiaci vlak 2018. Aby vlak mohol fungovať, potrebuje vlastnú stanicu na tankovanie vodíka, ktorá sa v súčasnosti nachádza na tratiach Salzgitter.

Kolín nad Rýnom do Frankfurtu Vlaky

Mníchov do Frankfurtu Vlaky

Hanover do Frankfurtu Vlaky

Hamburg do Frankfurtu Vlaky

 

 

Tlačové Komentáre

Didier Pfleger, viceprezident spoločnosti Alstom Nemecku a Rakúsku povedal;

“Tento skúšobná prevádzka je významným míľnikom, keďže ochrana životného prostredia a technické inovácie”

“Navyše dnes náš nový trakčný systém, Doteraz úspešne dokázal na testovacej krúžku, Používa sa vo vlaku prvýkrát - významný krok smerom k čistejšiemu mobility v Európe”

Frankfurt do Berlin Vlaky

Luxembourg do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

 

Zobraziť tento príspevok na Instagram

 

Príspevok zdieľaný Maksimom Tsurkovom (@m_tsurkov)

 

Celkom je tu prítomných 14 Coradia Ilint low-koni vlaky v Európe. Tieto vlaky nahradí súčasné vlaky, pretože používajú naftu. najpozoruhodnejšie, vlaky môžu pokryť 1000 km na jednu nádrž náplň.

Anak Dongen, Parlamentný štátny tajomník Spolkového ministerstva dopravy a digitálnej infraštruktúry (BMVI), povedal:

“bezemisné, energeticky úsporné a nákladovo efektívne – vlakové súpravy s pohonom na palivové články sú zo všetkého najviac šetrné k životnému prostrediu alternatívu k dieselové lokomotívy. Pre posilnenie výrobné miesta Lower Sasko, chceme financovať LNVG v projekte investovať okolo 8.4 miliónov eur. Finančné prostriedky budú poskytnuté z Národnej inovačný program pre vodíkové a palivové články technológie

https://twitter.com/AlstomUK/status/928617417693126658

 

Kúpiť lístky na vlak v Európe. Ďalej, Možno hľadáte krásne cesty alebo jednoducho najrýchlejší a najlacnejší trasy sa dostať k cieľu, máme vás pokryté. Zadajte teraz do Uložiť vlak, To trvá len 3 minút na to, aby sme pomocou nášho vyhľadávacieho nástroja získali najvýhodnejšie dostupné letenky.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fworlds-first-low-riding-train%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)