Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 21/02/2021)

Zakoupení jízdenky na vlak v Evropě je vždy vzrušující. Nejdříve, v Uložit do vlaku jsme vždy hledali vstupenky low-cost vlaků pro vás. Prozkoumali jsme témata jako pěkná hotely a krásné cesty vlakem. Ale nejžhavější téma v železniční průmysl je životní prostředí. Coradia Ilint je první nízkopodlažní vlak na světě. to je pravděpodobně nejekologičtější vlak na planetě.

 

Nový nízkozdvižný vlak v Evropě

The Coradia Ilint je na bázi vodíku low-koni vlak. To cestuje mezi Německem a Českou republikou. Nový vlak nedávno dokončil 4-týdenní zkušební provoz. Během zkoušek, vlak pokračoval v 80 Km za hodinu. Testy také hodnocena přestávky na vlak. Ostatní aspekty jsou stále testuje aby byl zajištěn hladký vlakem.

Berlín do Mnichova Vlaky

Frankfurt do Mnichov Vlaky

Vienna do Mnichov Vlaky

Stuttgart do Mnichov Vlaky

 

Vodík pouze vlak

Nový vlak je první vlak s palivovými články na vodíkový pohon na světě. To také používá elektrické energie pro trakční. To znamená, že bude vydávat nulové emise pouze při vypouštění kondenzované vody a páry. Vlak mlčí. Coradia Ilint low-koni vlak má tyto jedinečné aspekty;

  1. Čisté přeměny energie
  2. Flexibilní skladování energie díky bateriím
  3. Inteligentní řízení trakční síly a dostupné energie

Toyota Snažil se také implementovat tuto vodíku přístup k jejich auta Vypadá to, že tento přístup funguje pouze s vlaky. Vlak je plánováno zahájit ve Velké Británii 2021. Coradia Ilint začátkem roku byl kromě Německa úspěšně spuštěn nízko jezdecký vlak 2018. Aby vlak mohl fungovat, potřebuje vlastní stanici na doplňování vodíku, která je v současné době umístěna na kolejích Salzgitter.

Kolín nad Rýnem do Frankfurtu Vlaky

Mnichov do Frankfurtu Vlaky

Hanover do Frankfurtu Vlaky

Hamburg do Frankfurtu Vlaky

 

 

Tiskové Komentáře

Didier Pfleger, viceprezident společnosti Alstom Německu a Rakousku řekl;

“Tento zkušební provoz je významným milníkem, neboť ochrana životního prostředí a technické inovace”

“Navíc dnes náš nový trakční systém, Doposud úspěšně dokázal na testovací kroužku, Používá se ve vlaku poprvé - významný krok směrem k čistšímu mobility v Evropě”

Frankfurt do Berlin Vlaky

Luxembourg do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

 

Zobrazit tento příspěvek na Instagram

 

Příspěvek sdílený Maksimem Tsurkovem (@m_tsurkov)

 

Celkem je zde přítomno 14 Coradia Ilint low-koni vlaky v Evropě. Tyto vlaky nahradí stávající vlaky, protože používají naftu. nejpozoruhodnější, vlaky mohou pokrýt 1000 km na jednu nádrž náplň.

Anak Dongen, Parlamentní státní tajemník Spolkového ministerstva dopravy a digitální infrastruktury (BMVI), řekl:

“Bezemisní, energeticky úsporné a nákladově efektivní – vlakové soupravy s pohonem na palivové články jsou ze všeho nejvíce šetrné k životnímu prostředí alternativu k dieselové lokomotivy. Pro posílení výrobní místa Lower Sasko, chceme financovat LNVG v projektu investovat kolem 8.4 miliónů eur. Finanční prostředky budou poskytnuty z Národní inovační program pro vodíkové a palivové články Technologie

https://twitter.com/AlstomUK/status/928617417693126658

 

Koupit jízdenky na vlak v Evropě. Dále, Možná hledáte krásné cesty nebo jednoduše nejrychlejší a nejlevnější trasy se dostat k cíli, máme vás pokryto. Vstupte nyní do Uložit vlak, To trvá jen 3 minut, abyste pomocí našeho vyhledávače získali ty nejlepší dostupné vstupenky.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fworlds-first-low-riding-train%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)