Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 21/02/2021)

Avrupa'da tren biletleri satın almak her zaman heyecan verici. Her şeyden önce, Kaydet A Train biz sizin için her zaman düşük fiyatlı tren biletleri arıyoruz. Güzel gibi konuları araştırdık oteller ve güzel tren yolculukları. Ama tren sektöründe sıcak konudur Çevre. Coradia Ilint, dünyanın ilk alçak trenidir. Bu muhtemelen gezegendeki en çevre dostu tren.

 

Avrupa'da yeni alçak tren

, Koradia Ilint bir hidrojen esaslı düşük sürme tren. Bu Almanya ve Çek Cumhuriyeti arasında yolculuklar. Yeni tren Geçenlerde bir 4 haftalık deneme tamamladı. testler sırasında, Tren gitti 80 Saatte KM. Testler ayrıca tren sonları değerlendirildi. Diğer yönler hala test edilmek sorunsuz bir tren yolculuğu sağlamak için.

Münih trenleri Berlin

Münih Trains Frankfurt

Viyana Münih trenleri

Münih trenleri Stuttgart

 

Hidrojen sadece tren

Yeni tren, dünyanın ilk hidrojenle çalışan yakıt hücresi trenidir. Aynı zamanda, çekme için elektrik enerjisi kullanmaktadır. Bu, yalnızca yoğunlaştırılmış su ve buhar yayan sıfır emisyon vereceği anlamına gelir. Tren sessizdir. Coradia Ilint düşük sürme tren aşağıdaki benzersiz yönleri vardır;

  1. Temiz enerji dönüşümü
  2. nedeniyle pillerin Esnek enerji depolama
  3. çekiş gücü ve mevcut enerjinin Akıllı yönetimi

toyota Ayrıca yaklaşım sadece trenler ile çalışır görünüyor gibi onların arabalara bu hidrojen yaklaşımını uygulamaya çalışmıştır. Tren İngiltere'de başlaması planlanıyor 2021. Koradia Bunlar alçak tren, Almanya'nın başında başarıyla başlatıldı. 2018. Trenin çalışması için şu anda Salzgitter raylarında bulunan kendi hidrojen yakıt ikmal istasyonuna ihtiyacı var..

Köln Frankfurt trenleri

Münih Frankfurt trenleri

Hanover Frankfurt trenleri

Hamburg Frankfurt trenleri

 

 

Basın Yorumlar

Didier Pfleger, Alstom Almanya ve Avusturya'da başkan yardımcısı;

“Bu test çalıştırması nedeniyle çevre koruma ve teknik yenilik önemli bir kilometre taşı”

“Ayrıca Bugün yeni çekiş sistemi olarak, Bugüne kadar başarıyla Test halkası üzerinde kanıtladı, İlk kez bir trende kullanılır - Avrupa'da temizleyici hareketlilik yönünde önemli bir adım”

Frankfurt Berlin trenleri

Lüksemburg Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

 

Toplamda vardır 14 Coradia İlint Avrupa'da düşük sürme trenler. onlar dizel kullanmak çünkü bu trenler cari trenler yerini alacak. En dikkat çekici, trenler kapsayabilir 1000 bir depo dolum üzerinde km.

Anak Dongen, Ulaştırma ve Dijital Altyapı Federal Bakanlığı Parlamenter Devlet Sekreteri (BMVI), dedim:

“Emisyon içermeyen, Enerji tasarruflu ve maliyet-etkin – yakıt hücresi tahrikli Trensetleri dizel lokomotif tüm çevre dostu bir alternatif çoğu. Tüm alttaki endüstriyel sitesini güçlendirmek için Saksonya, Etrafa yatırım yaparak LNVG projesini finanse etmek istiyorum 8.4 milyon euro. fonlar Hidrojen ve Yakıt Hücresi Ulusal Yenilik Programı sağlanacak olan teknoloji

https://twitter.com/AlstomUK/status/928617417693126658

 

Avrupa'da tren biletleri satın. Üstelik, belki hedef almak için güzel yolculuklarda ya da sadece en hızlı ve en ucuz yolları arıyoruz, seni koruduk. Şimdi girin Bir Tren Kaydet, Sadece alır 3 Mevcut en değerli biletleri almak için arama motorumuzu kullanmak için dakika.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fworlds-first-low-riding-train%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)