Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 21/02/2021)

Ieško traukinio bilietus Europoje visada įdomu. Pirmiausia, ne Išsaugoti traukinys mes visada ieškome pigių traukinių bilietų už jus. We have explored topics like nice viešbučiai ir gražūs traukiniu. Bet šilčiausias tema geležinkelio pramonei yra aplinką. Coradia Ilint yra pirmasis pasaulyje mažai jojimo traukinys. tai yra tikriausiai ekologiškiausias traukinys planetoje.

 

Nauja mažai jojimo traukinys Europoje

Į Koradija Ilint yra vandenilio pagrindu mažai žirgais traukinio. Tai keliauja tarp Vokietijos ir Čekijos Respublikos. Naujas traukinys neseniai baigė 4 savaičių bandomąjį paleidimą. Atliekant bandymus, traukinys išvyko ne 80 Km per valandą. Tyrimai taip pat įvertino pertraukas traukinio. Kiti aspektai vis dar yra bandomos siekiant užtikrinti sklandų kelionę traukiniu.

Berlynas Miunchenas traukiniai

Frankfurtas Miunchenas traukiniai

Viena į Miuncheną traukiniai

Štutgartas Miunchenas traukiniai

 

Vandenilio tik traukinys

Naujasis traukinys yra pirmasis pasaulyje vandeniliu varomas kuro elementų traukinys. Jis taip pat naudoja elektros energiją už traukos. Tai reiškia, kad išskirs nulinės emisijos tik skleidžiančių sutirštinto vandens ir garo. Traukinys tyliai. Coradia Ilint mažai žirgais traukinio šiuos unikalius aspektus;

  1. Švaraus energijos konversijos
  2. Lanksti energijos kaupimo dėl baterijų
  3. "Smart valdymas traukos galios ir sukauptos energijos

"Toyota" bandė taip pat įgyvendinti šią vandenilio požiūrį į savo automobilius atrodo, kad metodas veikia tik su traukinių. Traukinys planuojama pradėti Jungtinėje Karalystėje 2021. Koradija Ilint pradžioje be Vokietijos sėkmingai paleistas žemo važiavimo traukinys 2018. Kad traukinys galėtų važiuoti, jam reikia savo vandenilio degalinės, kuri šiuo metu yra Zalcgiterio bėgiuose..

Kelnas Frankfurtas traukiniai

Miunchenas Frankfurto traukinių

Hanoveris Frankfurto traukinių

Hamburgas Frankfurto traukinių

 

 

Spaudos komentarai

Didier Pfleger, viceprezidentas Alstom Vokietijoje ir Austrijoje sakė;

“Tai bandymas paleisti yra reikšmingas įvykis, nes aplinkos apsaugos ir techninių naujovių”

“Be to šiandien mūsų naujas traukos sistema, iki šiol sėkmingai įrodė bandomajame žiedas, naudojamas ant pirmą kartą traukiniu - svarbus žingsnis švaresnio mobilumo Europoje”

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Liuksemburgo į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

 

Peržiūrėti šį postą apie Instagram

 

Maksimo Tsurkovo pasidalinta žinutė (@m_tsurkov)

 

Iš viso šiuo metu 14 Coradia Ilint mažai jojimo traukiniai Europoje. Šie traukiniai pakeis dabartinius traukiniai, nes jie naudoja dyzeliną. Žinomiausias, traukiniai gali apimti 1000 km į vieną bako pildymas.

anak Dongen, Parlamentinis valstybės sekretorius Federalinės transporto ministerijos ir skaitmeninės infrastruktūros (BMVI), sakė:

“Emisijos be, energiją taupančių ir ekonomiškas – traukinio sekcijos su kuro elementų diske yra labiausiai visų ekologiška alternatyva dyzeliniams lokomotyvams. Norėdami sustiprinti pramoninį puslapį Žemutinės Saksonija, norime finansuoti LNVG projektas investuojant aplink 8.4 milijonų eurų. Lėšos turi būti teikiama iš nacionalinio inovacijų programą vandenilio ir kuro elementų technologija

https://twitter.com/AlstomUK/status/928617417693126658

 

Pirkti traukinio bilietus Europoje. Be to, Gal ieškote gražių kelionėms arba tiesiog greičiausių ir pigiausių maršrutų gauti į savo paskirties vietą, mes jus apėmėme. Enter now to Išsaugoti traukinį, Tai trunka tik 3 minučių Naudokite mūsų paieškos programą, siekiant gauti geriausius vertinami bilietai prieinama.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fworlds-first-low-riding-train%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)