Užsakyti traukinio bilietą DABAR

Pigūs ICE traukinių bilietai ir kelionių maršrutų kainos

Čia galite rasti visą informaciją apie Vokietiją Pigūs ICE traukinio bilietai ir ICE kelionių kainos ir nauda.

 

tematika: 1. ICE pagal svarbiausius traukinius
2. Apie ICE traukinį 3. Svarbiausios įžvalgos norint gauti pigų ICE traukinio bilietą
4. Kiek kainuoja ICE bilietai 5. Kelionių maršrutai: Kodėl geriau to važiuokite ICE traukiniu, o ne keliauti lėktuvu
6. Kuo skiriasi standartinė klasė nuo pirmosios klasės ICE 7. Ar yra ICE prenumerata
8. Kiek laiko iki ICE traukinio išvykimo 9. Kokie yra ICE traukinių tvarkaraščiai?
10. Kurias stotis aptarnauja ICE 11. ICE traukinių DUK

 

ICE pagal svarbiausius traukinius

 • Greičiausias traukinys Vokietijoje yra ICE traukinys 300km / h greičiu.
 • Tpavyzdinis Vokietijos geležinkelių sistemos ICE traukinys jungia visus Vokietijos miestus.
 • Iš visų traukinių, kurie važiuoja Vokietijos geležinkelių sistema, ICE priklauso A kategorijai.
 • ICE traukiniai skirti konkuruoti su lėktuvais patogumo ir laiko iki kelionės tikslo atžvilgiu.
 • Tarptautiniai ICE maršrutai apima Prancūziją, Belgija, Danija, Austrija, Olandija, ir Šveicarija.

 

Apie ICE traukinį

„Intercity-Express“ arba jo trumpiniu pavadinimu „ICE“ yra greitaeigiai traukiniai priklauso „Deutsche Bahn“, Vokietijos nacionalinis traukinių tiekėjas. Į ICE traukiniai yra žinomi dėl prabangos, greičiu, ir patogumas, nes jie jungia kiekvieną Vokietijos miestą.

Net 300 km per valandą greičiu, kelionės ICE traukiniu greičiausias būdas keliauti tarp tolimų miestų, tokių kaip Kelnas ir Hamburgas.

ICE kelionių maršrutai yra ne tik Vokietija. Traukinys kursuoja tarptautiniais maršrutais į Austriją, Prancūzija, Belgija, Šveicarija, Danija, ir Nyderlandai.

ICE Trains in a train station

Eiti į Išsaugokite pagrindinį traukinio puslapį arba naudokite šį valdiklį ieškodami traukinių bilietai į ledo traukinius

Išsaugokite traukinio „iPhone“ programą

Išsaugokite „Android“ programą „Traukinys“

 

Išsaugoti traukinį

Kilmė

Kelionės tikslas

Išvykimo data

Grįžimo data (Nebūtina)

Suaugęs (26-59):

Jaunystė (0-25):

Vyresnysis (60+):


 

Svarbiausios įžvalgos norint gauti pigų ICE traukinio bilietą

skaičius 1: Užsisakykite ICE bilietus iš anksto, kiek galite

Jei norite gauti pigūs ICE bilietai, kuo anksčiau juos perkate, tuo didesnė tikimybė juos pigiai gauti. Yra 3 pigių ICE kainų tipus ir visas tris bilietų rūšis galima įsigyti pradiniu pardavimo laiku, bet taupytojo kainos, Ekonominė kaina, Artėjant išvykimo dienai, „Super sparpreis“ gali nebūti. Jau anksčiau galite užsisakyti taupančių bilietų bilietus 6 mėnesių prieš išvykstant.

skaičius 2: Užsisakykite ICE traukinių bilietus, kai būsite tikri dėl savo kelionės maršruto

Jei būsite tikri dėl kelionės ir išvykimo datos, sutaupysite pinigų grąžinimo mokesčiams. Grąžinimo norma ir galimybė grąžinti nepanaudotus ICE bilietus priklauso nuo perkamo bilieto tipo. Taip pat, grąžinamasis mokestis už taupančių bilietų bilietus yra mažesnis nei už standartinius bilietus. Atkreipkite dėmesį, kad grąžinus bilietą DB negrąžins grynaisiais pinigais. DB grąžinamos per DB čekius, kurią galite naudoti sumokėdami už bet kokią jų siūlomą paslaugą. Taip pat galite parduoti savo ICE traukinio bilietai internete interneto forumuose, jei norite susigrąžinti pinigus.

skaičius 3: Kelionė ICE traukiniu ne piko metu

ICE bilietai ne piko metu yra pigesni (Antradienis, Trečiadieniais, Ketvirtadieniais, ir šeštadieniais). Piko dienomis, pigūs bilietai parduodami labai greitai, palikdami tik „Flexpreis“ bilietus. Keliauti piko dienomis, Užsisakykite iš anksto, kad gautumėte taupančių bilietų bilietus. Jei negalite įsigyti taupomųjų bilietų, nusipirkite bilietus, būtinai keliaukite tarp vėlyvo ryto ir ankstyvos popietės (dėl verslo keliautojų) nes tada „Flexpreis“ bilietai būtų pigesni. galiausiai, venkite keliauti toliau visuomenės ir mokyklines atostogas nes padidėtų ir ICE bilietų kainos.

skaičius 4: Pirkite savo ICE bilietus „Save A Train“

Geriausią ICE traukinių bilietų pasiūlymą Europoje rasite mūsų svetainėje, Išsaugoti traukinį. Mes turime didžiausią traukinių bilietų pasiūlą Europoje ir pasaulyje. Su mūsų ryšiu su daugybe geležinkelio operatorių ir tinkamais algoritmais, Mes jums siūlome pigiausius ICE bilietus, kokius tik galite rasti. Taip pat, randame pigių alternatyvų traukiniams, išskyrus ICE.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Arriving ICE Train

 

Kiek kainuoja ICE bilietai?

ICE bilieto kaina priklauso nuo bilieto tipo ir norimos vietų klasės. paprastai, Vokietijos geležinkelių garsėja tuo žemos ICE bilietų kainos. ICE traukiniui yra trys bilietų tipai - standartinis arba „Flexpreis“ bilietas, „Supersaver“ kainos bilietus arba „Supersparpreis“, taupymo bilieto ar „Sparpreis ICE“ bilietus. Taupomos kainos bilietai yra pigesni nei standartiniai, tačiau turimų bilietų sumažėja, nes arčiau išvykimo diena. ICE bilietų kainos priklauso nuo jūsų pasirinktos klasės ir čia yra suvestinė lentelė apie vidutines klasės kainas:

Bilietas į vieną pusę Kelionė pirmyn ir atgal
Standartinis 17 € – 50 € 30 € – 120 €
Premija 21 € – 70 € 58 € – 152 €
verslas 40 € – 87 € 80 € – 180 €

 

Diuseldorfas Miunchenas traukiniai

Drezdenas į Miuncheną traukiniai

Niurnbergas į Miuncheną traukiniai

Bona į Miuncheną traukiniai

 

Kelionių maršrutai: Kodėl geriau važiuoti ICE traukiniu, o ne keliauti lėktuvu?

1) Venkite procedūrų prieš įlaipinimą. Jei turite skrydį 9 esu, jums geriau bent jau būti oro uoste 7 taigi iki to laiko, kai turėsite atlikti išankstinio įlaipinimo procedūras ir saugumo patikrinimus, jau beveik bus laikas jums lipti į lėktuvą.

Su ICE traukiniais, Jūs galite atvykti bet kuriuo metu prieš išvykdami, jei tik įsėdate į traukinį prieš judant. Tai įmanoma, nes nėra jokių išankstinio įlaipinimo procedūrų ar ilgalaikių saugumo patikrinimų. Tereikia parodyti iki stoties, suraskite traukinį indikatoriuje, ir lenta!

Bendras kelionės laikas, ICE laimi lėktuvuose Vokietijoje, kaip ir už kainą. Laikas, praleistas atliekant įlaipinimo procedūras, buvo pašalintas, lėktuvai apskritai praranda daugiau Kelionės laikas važiuojant į darbą ir atgal (iš oro uosto į tikslią vietą).

2) Bagažo mokesčiai. Galite būti tikri, kad mokėsite papildomai už lagaminus, jei keliausite lėktuvu. Tačiau, Jei keliaujate „ICE“ traukiniais, bagažo mokesčio mokėjimas yra papildomos išlaidos, kurių nepadarysite pirkdami pigūs ICE traukinių bilietai. Paaiškinti, su pigios ICE kainos, jums nereikės mokėti už jokį lagaminą, su kuriuo keliaujate. Dėl to ICE yra pigesnė ir geresnė kelionių galimybė.

3) Traukiniai yra ekologiškesni. Į ICE traukinys taip pat yra ekologiškesnis nei lėktuvai, kuris prisideda prie oro taršos. Kelionė traukiniu išmeta 20 kartų mažiau anglies dvideginio nei keliaujant oru.

Berlyno į Hamburgą traukiniai

Brėmenas į Hamburgą traukiniai

Hanoveris į Hamburgą traukiniai

Kelnas į Hamburgą traukiniai

 

new ICE train come out of siemens factory

 

Kuo skiriasi ICE standartinė klasė ir pirmoji klasė?

Skirtingai nuo kitų traukinių su bilietais į skirtingus skyrius (standartinis, verslas, vykdomasis, ir tt) kaip Trenitalijoje, Vokietijos ICE yra šiek tiek kitoks. Kiekviename ICE traukinyje yra dvi klasės - pirmoji ir antroji. Pagrindiniai abiejų kategorijų skirtumai yra kaina, lankstumas, ir siūlomos paslaugos.

Kalbant apie bilietus ir klasių skyrius ICE traukinyje, bet koks bilietų tipas gali būti pirmos klasės. Tai reiškia, kad net pigūs ICE traukinių bilietai, taupomosios kainos, „Super sparpreis“ gali sau leisti pirmos klasės vietas. Tačiau, kaina skiriasi abiem klasėms, kaip matyti aukščiau.

Pirmos klasės ICE bilietai:

ICE pirmoji klasė nustato prabangos standartą, komfortą, ir puikią paslaugą Vokietijos geležinkelių sistemoje. Skirta konkuruoti lėktuvams, ICE traukiniai suteikia komfortą tolimoms kelionėms. Papildomai, pirmos klasės kupė sudaro maždaug trečdalį traukinio ir gali būti net trys kupė priklausomai nuo ICE traukinio.

Pirmos klasės skyriaus sėdynės yra didesnės ir išdėstytos skirtingai 2-1 o ne išdėstymas 2-2 antroje klasėje. Tai keleiviams atlaisvina daugiau praėjimo vietos. Be to, ICE pirmos klasės sėdynės taip pat yra padengtos dirbtine oda ir yra didesnės nei antros klasės sėdynės. Kadangi verslo žmonės paprastai naudojasi pirmąja klase, Keleiviams, kurie nori dirbti kelyje, yra tvirti stalai.

Papildomos paslaugos, skiriančios pirmąją klasę nuo antrosios klasės ICE traukiniuose, yra nemokamos, dienraščiai, nemokamas neribotas belaidis internetas, ir specialius stiprintuvus, apsaugančius nuo telefonų priėmimo trukdžių. Pirmos klasės keleiviai taip pat gali užsisakyti maistą iš savo vietų, jei nenori eiti į restoraną traukinyje.

Kitas privalumas, skirtas tik ICE pirmos klasės keliautojams, yra sėdynės rezervacija. Visi pirmos klasės bilietai, įskaitant pigūs ICE bilietai, mėgaukitės šia nauda. Jums nereikia jaudintis dėl atsitiktinio lango sėdėjimo; užsakydami galite pasirinkti, kurią vietą norite, ir rezervuoti ją.

Offenburgas į Freiburgas traukinių kainos

Štutgarto į Freiburgo traukinių kainos

Leipcigas - Freiburgas traukinių kainos

Niurnbergas į Freiburgą traukinių kainos

 

 

Antrosios klasės ICE bilietai:

Antrosios klasės skyriai nėra taip toli nuo pirmosios klasės. Papildomai, sėdynės antros klasės skyriuje yra geresnės nei vidutinės oro linijų sėdynės. Pliusas, jie yra ergonomiški, ateik su galvos atrama, ir yra padengtos raštuotu audiniu. Tai leidžia patogiai kelionei tolimais atstumais.

Viename ICE traukinyje yra daugiau antros klasės skyrių nei pirmos klasės. Ypač, antros klasės sėdynių išdėstymas yra šiek tiek griežtesnis nei pirmos klasės skyriaus. Vienoje eilėje yra keturios vietos (2-2 sėdynės išdėstymas), su kiekviena dviem sėdynėmis dalijasi vidurinis rankinis porankis.

toliau, antrosios klasės keleiviai gali naudotis kai kuriomis pirmosios klasės paslaugomis, tačiau su tam tikrais apribojimais. Paimkite, pavyzdžiui, WI-FI. Antroje klasėje, „Wi-Fi“ nėra neribotas, kaip kad yra pirmos klasės keleiviams. Antros klasės keleiviai taip pat negali nemokamai naudotis dienraščiais, taigi, jei norite gauti antros klasės laikraštį, turėsite nusipirkti.

Antros klasės keleiviai turi eiti į restoraną, jei nori užsisakyti maisto. Jie negali užsisakyti iš savo vietų, nes tai yra ICE pirmos klasės skyriuje. Taip pat, ICE antros klasės bilietai tiek „Flexpreis“, tiek taupymo bilietų kainomis automatiškai neapima vietų rezervavimo. Jei norite rezervuoti vietą antroje klasėje, turėsite sumokėti papildomą 6 eurų sumą. Panašiai tiek pirmos, tiek antros klasės keleiviai turi elektros lizdą kiekvienoje sėdynėje.

Niurnbergas į Bamberg traukinių

Frankfurtas prie Bamberg traukinių

Štutgartas į Bamberg traukinių

Drezdenas į Bamberg traukinių

 

Ar yra ICE prenumerata?cijos?

ICE siūlo geležinkelio pravažiavimą pigios ICE traukinių kainos neribotoms kelionėms po Vokietiją ar Europą. Yra trys geležinkelio perėjimų tipai:

Vokietijos geležinkelio leidimas

Vokietijos geležinkelio leidimas skirtas neribotai keliauti po Vokietiją. Taip pat, jis skirtas keliautojams, kurie negyvena Europoje, Turkija, ir Rusija. Keletas „German Rail Pass“ privalumų yra:

 • Geležinkelio leidimo turėtojai gali aplankyti tam tikras papildomas vietas už Vokietijos ribų (Zalcburgas, Venecija, ir Briuselio)
 • Nuolaidos ICE traukinių bilietams visiems jaunesniems 28 metų
 • Neribotos kelionės po visą Vokietiją
 • Du žmonės gali sutaupyti daugiau pinigų naudodami „Twin Pas“, kai keliaujate kartu
 • Lankstumas suteikia galimybę Vokietijos geležinkelio leidimo turėtojams bet kada keliauti

Vokiečių leidimo turėtojai gali pasirinkti iš 3 į 15 nuoseklias kelionės dienas per mėnesį, perkant bilietą.

Eurail Pass "

„Eurail“ leidimu gali naudotis ne europiečiai, gyvenantys už Rusijos ribų, Europa, ir Turkija neribotai keliauti po Europą. Kai kurie privilegijos apima:

 • Kuponai ir nuolaidos lankytinoms vietoms.
 • Skirtingos kategorijos - suaugusiesiems, Vyresnysis, ir jaunystė.
 • Neribotos kelionės per 31 Europos šalys, įskaitant Turkiją.

„InterRail Pass“

„InterRail“ leidimas suteikia žmonėms, gyvenantiems Rusijoje, Turkija, arba neribotos kelionės po Europą. Prie šio leidimo priskiriama ir privilegija:

 • Nuolaidos ICE traukinio bilietai tiek jaunesniems, tiek vyresniems žmonėms.
 • Neribotos kelionės į 33 šalių Europoje
 • Nemokami važiavimai traukiniais leidimų turėtojams, kurie keliauja su ne daugiau kaip dviem vaikais iki 11 metų.
 • Kelionės laikotarpis 3 dienų iki 3 mėnesių vienam asmeniui.

Kiekvienas leidimas yra ir jis turėtų būti suaktyvinamas 11 mėnesių pirkimo.

Miunchenas Zalcburgas traukiniai

Zalcburgas į Passau

Viena Zalcburgas traukiniai

Zalcburgas Viena traukiniai

 

Kiek laiko iki ICE traukinio išvykimo?

Norėdami užtikrinti, kad atvyksite laiku įlipti, įsikurti, Ir netgi naršyti po parduotuves, jums patariama atvykti bent jau 30 minutės iki išvykimo laiko.

 

Kokie yra ICE traukinių tvarkaraščiai??

Traukinių tvarkaraščiai nėra nustatyti, dėl ko sunku atsakyti. Tačiau, ICE traukinių tvarkaraščius realiuoju laiku galite pasiekti „Save A Train“ pagrindiniame puslapyje. Įveskite savo kilmę ir tikslą ir nedelsdami pasiekite visus ICE traukinių tvarkaraščius. Anksčiausias ICE traukinys išvyksta 6 esu, traukiniais išvykstant iš kiekvieno 30 minučių iki pagrindinių vietų.

 

Kurias stotis aptarnauja ICE?

ICE tarptautiniai maršrutai išvyksta iš kelių tarptautinių stočių, tarp jų yra Briuselio „Midi Zuid“ (Briuselio pietų pietinė stotis anglų kalba), Arnhemo centrinis, ir Amsterdamo centrinis, ir daug daugiau.

Dėl atvykimo, ICE traukiniai atvykti 11 Vokietijos ir viena Šveicarijos stotis. Taip pat, pagrindinės atvykimo stotys yra Oberhauzenas, Duisburgas, Diuseldorfas, Kelnas, Frankfurto oro uostas (Frankfurto pagrindinis oro uostas), Manheimas, Siegburgas, ir kiti.

toliau, Diuseldorfas yra gražus miestas, esantis palei Reiną, turintis turtingą kultūros istoriją ir jausmus. Yra daugybė žymių kultūrinių ir istorinių lankytinų vietų vaizdingų maršrutų pasivaikščiojimams ir puikiam parduotuvių rajonui. Tai puiki vieta a savaitgalio pabėgimas su draugais ar šeima.

Iš Amsterdamo centrinės dalies („Centraal“ yra olandų kalba ir tai reiškia centrinę stotį), galite atvykti į Frankfurtą, miestas, žinomas kaip Europos finansinis kapitalas. Kas daugiau, yra gražūs paplūdimiai, Muziejai, ir restoranus aplankyti.

Kelnas yra meno centras, architektūra, ir turtinga istorija. Su ICE traukiniu iš Amsterdamo Centraal, galite atvykti į Kelną pasinerti į šio miesto grožį.

Iš tikrųjų, ten yra nepaprastai gražūs botanikos sodai, restoranai su įvairiausiais kulinarijos šedevrais, zoologijos sodai, Muziejai, ir baruose mėgautis. Taip pat, jei nežinote, kurią stotį pasirinkti, mūsų algoritmas padės jums pasirinkti.

Frankfurtas prie Heidelbergo traukiniai

Štutgartas Heidelbergo traukiniai

Niurnbergas Heidelbergo traukiniai

Bona Heidelbergo traukiniai

 

ICE traukinių DUK

Ką aš turėčiau atsinešti į ICE??

Be savęs? Pasiimkite kelionės dokumentą, galiojantį pasą, ir kelionių draudimas nėra privalomas, tačiau šis dokumentas naudingas jūsų sveikatai.

Kokiai įmonei priklauso ICE?

„Tarpmiestinis ekspresas“ (LEDAS) priklauso Vokietijos nacionaliniam traukinių tiekėjui, „Deutsche Bahn“, ir DB priklauso Vokietijos federalinei vyriausybei.

Kur galiu eiti su ICE??

ICE pirmiausia eina per visus Vokietijos miestus. Yra keletas tarptautinių ICE kelionių maršrutai į kai kurias šalis, besiribojančias su Vokietija.

Kokios yra ICE traukinių įlaipinimo procedūros?

Nėra jokių įmanomų įlaipinimo procedūrų. Atvykus į stotį, patikrinkite indikatorių lentas, kad rastumėte savo traukinį. Papildomai, tada galite įlipti į traukinį bet kuriuo metu prieš planuodami išvykti.

Kokios paslaugos yra ICE traukinyje?

„ICE Train“ siūlo tranzitinius valgius, kurių meniu yra patiekalai, lengvi užkandžiai, ir visų rūšių gėrimai. Be to, šalia kiekvienos sėdynės yra įkrovimo prievadai, nemokamas wiFi interneto ryšys (neribotas pirmoje klasėje), ir stiprintuvai nepertraukiamam mobiliųjų telefonų priėmimui (tik pirmai klasei).

Dažniausiai užduodami ICE DUK – Ar turiu iš anksto rezervuoti vietą ICE?

Nereikia iš anksto užsisakyti vietos, tačiau galite rezervuoti vietą, jei norite. Jei perkate pirmos klasės bilietą, jūs automatiškai pretenduojate į nemokamą rezervuotą vietą.

Ar ICE viduje yra „WiFi“ internetas??

Taip, yra. Antros klasės kupetoje, WI-FI internetas yra nemokamas, bet neribotas, nes jis yra pirmos klasės.

Konstancas į Lindau traukiniai

Memmingen į Lindau traukiniai

Biberach į Lindau traukiniai

Ulmas į Lindau traukiniai

 

DB ICE Train First class Seat type

 

Pagaliau, Jei pasiektumėt taip toli, jūs žinote viską, ką turite žinoti apie ICE traukinius, ir esate pasirengęs nusipirkti jūsų ICE traukinio bilietą SaveATrain.com.

 

Šiems geležinkelio operatoriams turime traukinių bilietus:

DSB Denmark

Danijos DSB

Thalys railway

Thalys "

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgija

intercity trains

Tarpmiestiniai traukiniai

SJ Sweden Trains

SJ Švedija

NS International Cross border trains

NS Tarptautinė Nyderlandai

OBB Austria logo

OBB Austrija

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norvegija

Switzerland Sbb railway

SBB Šveicarija

CFL Luxembourg local trains

CFL Liuksemburgas

Thello Italy <> France cross border railway

gilina

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

„Deutsche Bahn ICE Germany“

European night trains by city night line

Naktiniai traukiniai

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Vokietija

Czech Republic official Mav railway operator

Mav čekų kalba

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

eurail logotipas

Eurail

 

Ar norite įterpti šį puslapį į savo svetainę?? Paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-ice%2F%0A%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą), Arba galite tiesiog susieti tiesiogiai su šiuo puslapiu.

Visos teisės saugomos © 2021 - Išsaugoti traukinį, Amsterdamas, Nyderlandai
Nepalikite be metu - Gauk kuponai ir naujienos !