Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 24/04/2020)

Whooshing garso traukinio piešimo į "A stotis, ir vis dėl ir vyksta kažkur visiškai netikėta galimybė. Ar galite galvoti apie ką nors geriau nei Įžymūs ir istoriniai geležinkelio maršrutai?

Traukiniai yra daug aukso amžius kelionės priminimas. Kai žmonės išėjo keliaujate mėnesių metu ir arkliai buvo galbūt dalyvauja. Kelionės buvo ne apie momentinis atpildas ir tik laukiu paskirties.

ne, kelionės reiškė mėgautis kelionę. Pakavimo lagaminai, ir galbūt kompasas ir keletas gerų žemėlapiai. Kelionės reiškė vyksta į vietą, kur jūs žinojo niekas, kur net oras pajuto keista ir Jūsų laiškas namų gali atvykti tik po savo sugrįžimo.

, Pagerbdamas labiausiai patenkinti režimu transporto, Išsaugoti traukinys atneša jums žinomų ir istorinis sąrašą traukinių maršrutai jums reikia imtis 2019!

 

Famous and Historical Train Routes

 

Londonas į Veneciją ant Orient Express – Ilgiausias žinomas ir istorinis Traukinio Maršrutai

Tai bus neabejotinai dvigubai kaip istorinio datos! Tai galbūt labiausiai žinomas ir istorijos Traukinio Maršrutai bei romantiškas traukinys maršrutas pasaulyje. Jis išvyksta iš Paryžiaus maršrutu į Bizantijos miestą Stambulą. Galite standartiniu bilietą iš IšsaugotiAtrain keliauti šiuo maršrutu, arba pasirinkti iš daugiau spalvingi galimybe ir apynių dėl „Orient Express“.. Šio prabangaus traukiniu intriga buvo puikiai įkvėpė Agata Kristi. Šiomis dienomis jis nebegali vykdyti savo originalioje formoje dar jo dvasia gyvuoja BELMOND Venecijos-Simplon Orient Express. Yra du traukiniai, faktiškai, vienas su vagonų datuojamas 1920 ir 30s ir kitas istorinis Britų Pullman traukinys.

Naujasis maršrutas vingiuoja savo kelią nuo Londonas į Veneciją, kartais įskaitant kitas vietos Europoje, ir vieną kartą per metus originalus Paryžius-Stambulas kelionė rugpjūčio.

Milano - Venecijos traukinio bilietai

Florencijos į Veneciją traukinio bilietai

Bolonijos į Veneciją traukinio bilietai

Roma į Veneciją traukinio bilietai

 

Hamburgas į Kopenhagą

Tu turėtum keliauti traukiniu kad gali būti gabenami keltu. Tai tikrai vienas iš garsiausių ir istorinių traukinių maršrutus reikėtų imtis 2019!

Taigi, kas atsitinka, kai jūs gaunate į keltas? Laimei traukinių keleiviai sugeba išlipti iš traukinio ir mėgautis kraštovaizdžiu kartą keltuose. Jūs kirsti Baltijos jūra in 45 protokolas. Visa kelionė traukiniu trunka 4 valandos ir 45 protokolas. Copenhagen su atviru veidu rugių sumuštiniai ir neįtikėtinas dizaino estetika yra pagrįstas traukinys bilietas nuo triukšmingo Hamburgas, Vokietija kad jūs galite, žinoma,, pirkimas iš mūsų, turėsite mygtuką šio bloge pabaigoje.

Hamburgas į Kopenhagą traukiniai

Hanoveris į Kopenhagą traukiniai

Berlyno į Kopenhagos traukinių

 

Ledynas Express "- Šveicarija

Prijungimas du Šveicarijos gražių kalnas kurortai, Zermatt ir St Moritz, ledynas Express yra labiausiai atpalaiduoja būdas mėgautis nuostabiu kraštovaizdžiu Šveicarijos Alpėse. Kodėl pasirinkote šią kaip vieną iš labiausiai žinomų istorinių traukinių maršrutus reikėtų imtis 2019?

Kelionės į rytus nuo Zermatt, diena iš ilgos kelionės dangčiai 91 tuneliai ir 291 tiltai nes ji ritininis praėjusių pietų Šveicarijos Alpių pievos, nesugadintas kalnų ežerai, ir paveikslėlį tobulas Hamlets. Svarbiausi kelionės apima Oberalp Pass, Aukščiausias taškas adresu ride 6706 pėdų. Kitas yra žinomas Landwasser viadukas - puikus šešių arka struktūra nuolatinis 200 kojos ir pasinėrus į tunelis sumažinti tiesiai į kalno.

Ciuricho į Zermatt traukiniai

Ženevos į Zermatt traukiniai

Interlakenas į Zermatt traukiniai

Liucernos į Zermatt traukinio bilietai

 

 

Vakarų Škotijos linija, Glazgo į Mallaig - Škotija

Šiuo metu mes priklausomi TV serialas "Outlander, kuri orientuota į senosios mokyklos Škotijos kalniečių. Taigi nenuostabu, tai ant garsaus ir istoriniai geležinkelio maršrutų sąrašą. Vakarų Škotijos linija yra puikus būdas patirti šalies laukinių, Vakarų krantas. Kai traukinys išvyksta Glazgas - Škotijos didžiausias miestas - miesto kraštovaizdžio greitai pasiduoda žaliuojantis slėnius ir rami ežerus. pozicijoje šiaurę, Vakarų Škotijos linija eina per nuotolinio dykuma Rannoch Moor. tada jis eina baisus Ben Nevis, neliesti nustatytų Fort William. Perjungimo kryptį ir juda į vakarus, traukinys kerta Glenfinnan viaduko (rodoma į Haris Poteris filmas serija) Prieš atvykstant į triukšmingo uosto Mallaig.

Amsterdamas į Londoną traukinio bilietai

Lionas į Londoną traukinių bilietai

Paryžius į Londoną traukinio bilietai

Briuselis - Londonas traukinių bilietai

 

Įžymūs ir istoriniai geležinkelio maršrutai Anglijoje

Keleivinio geležinkelių kelionės buvo vienas iš didžiausių britų įmokas Viktorijos Amžius. 20-ame amžiuje, geležinkelio entuziazmas ir geležinkelio mėgėjai atrodo, padaugėjo beveik taip pat greitai, kaip ir pačios geležinkelių. garo istoriniai traukiniai, specialus Scenic kelionės, ir siaurieji geležinkeliai buvo atkurta. čia, Jums bus rasti kai kurie iš geriausių garo traukinys ir paveldo Geležinkelio kelionės. Rasti juos į Vakarų šalis apskričių Cornwall, Devono, Somersetas, ir Dorsetas.

Dėl šių traukinių daug yra atkurta garo traukiniai, Išsaugoti Traukinys neteikia bilietus jų. Tačiau, mes teikiame geriausia kaina gauti į ir iš Jungtinė Karalystė.

 

 

Norite patirti žinomų ir istorinių traukinių maršrutus?

Važiuokite į daugiau kaip Išsaugoti traukinį ir užsisakyti savo bilietą 3 protokolas.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su ryšys šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffamous-historical-train-routes%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)