Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 04/02/2023)

Aistringi keliautojai žino, kaip svarbu yra turėti gerą kelionės. Su įsižiūrėti žemėlapyje, kietas planas transportu, ir, svarbiausia,, nuostabūs veikla - jūs nustatėte 10 dienų Šveicarija kelionės. Ir kai jūs keliaujate per Europa, traukinys gali užtrukti beveik visur. Tie, kurie nori ištirti Šveicarija reikia turėti planą, nes šalis yra supakuota su Įspūdingos taikikliai. Jei jums reikia pagalbos ar įkvėpimo artėja su savo, tegul turi pažvelgti 10 dienų Šveicarija kelionės maršrutas:

 

diena 1 Jūsų 10 Dienų Šveicarija kelionės maršrutas – Ženeva

Vieta, kur jums pradėti savo kelionę skirsis, bet ir nustatyti toną už savo viešnagės poilsio. Dauguma keliautojai rekomenduojame pradedant abiejų Ženevoje ar Ciuriche, nes dideli miestai yra transporto mazgų. Kas daugiau, galite išbandyti šį maršrutą atgal, jei norite - kas svarbu smagiai!

Jei pirmiausia nusileisite Ženevoje, yra dalykų, daugybė pamatyti pirmą dieną Šveicarijoje. Rekomenduojame turistinis senamiesčio ir miesto centro. Papildomai, Treille promenada ir Jungtinių Tautų būstinė yra taip pat didieji taikikliai.

Lionas į Bazelis traukiniai

Ciuricho į Bazelis traukiniai

Paryžius į Bazelis traukiniai

Liucernos į Bazelis traukiniai

 

diena 2 – Ženevos ežeras

Lake Geneva

Nuo Ženevoje siūlo Jums unikalią galimybę klijuoti aplink Ženevos ežerą šiek tiek ilgiau. Jau antrą dieną Šveicarijoje, būtų idealu aplankyti Montreux miesto, glūdintis arti ežero.

Tai tik trumpas važiavimas traukiniu nuo Ženevoje, ir tai verta pamatyti. Kas daugiau, Tiems, kas mėgsta viduramžių pilių bus nustebins Chateau de Chillon, ir gamtos mylėtojai neabejotinai mėgautis ežero.

Chur į Thusis traukiniai

 

diena 3 – Zermatas – Alpės, Šveicarija

Praleisti laiką Šveicarijoje nematydami natūralų grožį Alpės būtų kaip eiti į gurmanų restoranas o ne užsakant jokio maisto. Ir nėra jokios priežasties praleisti jį, kai anksti rytą traukinys gali priimti jus į Zermatt. Iš ten, Jūsų nuotykis Alpių gali pradėti.

Yra daug padaryti Zermatt jei oras yra pakankamai gražus. Rekomenduojame 3 valandų žygis aplink penkių ežerų, pradedant Blauherd. Tai gražus šuolis ir puikus būdas pradėti savo Alpės patirtis.

Bazelis į Interlaken traukiniai

Ženevos į Zermatt traukiniai

Bernas į Zermatt traukiniai

Liucernos į Zermatt traukiniai

 

diena 4 – Zermatas – Vėlgi dieną 4 Apie 10 Dienų Šveicarija kelionės maršrutas

Galite pasiimti savo ketvirtą dieną visiškai ištirti Zermatt, nes tai yra vienas iš tų žavių Šveicarijos pakalnė miestų. Čia yra didinga upė matyti, ir Materhornas peržiūrėti. Jei jūs esate labiau patyrę turistas, galima imtis popietę pamatyti Charles Kuonen kabantis tiltas.

Už tai, Jums reikės eiti į Randa, kur žygis prie tiltelio prasideda. Tai apie 2 valandų žygis į tiltas. Tai nėra lengva takas užpildyti, ir pati tiltas yra ne širdies silpnumą. Tačiau, matome, kad yra verta problemų.

Ciuricho į St Moritz traukiniai

Zermatt į St Moritz traukiniai

Bazelis Bernas traukiniai

Bazelis į St Moritz traukiniai

 

diena 5 – Materhornas ledynas

Visiškai patirti Alpės, Jums turėtų pasinaudoti galimybe gauti aukštojo aukštyje. Zermatt yra puikus atspirties taškas, kad, kaip galima lengvai pasiekti tiek Materhornas ledynas Rojų ir GORNERGRAT iš ten.

Tai užtrunka keletą liftų pasiekti Materhornas viršų ledynas rojus arba traukiniu į GORNERGRAT. abu šie ekskursijos pasiūlyti atsiveria nuostabūs Alpių, ir ten kai tyrinėti daryti, kai jūs ten, per daug.

 

diena 6 – Šilthornas Šveicarija

Schilthorn day 6 of 10 days Switzerland travel itinerary

Šeštą dieną savo Šveicarija maršrutas, atėjo laikas sugauti kai daugiau įspūdingas vaizdas iš Šilthornas. Sugavimo funikulierių į Schilthorn iš Murren ir mėgautis viską, ką turi pasiūlyti. Besisukantis restoranas, daug žiūrėjimo platformų, ir net Obligacijų Pasaulio visa tai gali būti rasti čia.

Schilthorn yra pakankamai užpildyti visą dieną, bet jei jaučiatės drąsus, patikrinkite Lauterbrunnen, taip pat. Tai žygis per nuostabų slėnį, pilną mažo kaimelio stotelės ir vaizdai kalnų šlaitų krioklių.

Bazelis į Interlaken traukiniai

Bernas į Interlaken traukiniai

Liucernos į Interlaken traukiniai

Ciuricho į Interlaken traukiniai

 

diena 7 – Jungfrau regionas

diena 7 būtų idealus pratęsti savo vizitą į Jungfrau regione ir nuolat tyrinėti Alpės. Yra keletas populiarių pėsčiųjų takai galite užtrukti nuo Grindelwald. Kabelinio automobilis gali priimti jus į Pirmosios Mountain, kur Jūs galite pasirinkti vieną iš daugelio galimų pėsčiųjų takai.

Vienas iš populiariausių yra neabejotinai Bachalpsee ežeras žygis, kuris yra pilnas reisas, kad trunka apie 2 valandų. Tačiau, „First“ yra daugybė kitų užsiėmimų, todėl įsitikinkite, kad susipažinti su vietove gerai.

Miunchenas į Ciurichą traukiniai

Berlynas į Ciurichą traukiniai

Bazelis į Ciurichą traukiniai

Viena į Ciurichą traukiniai

 

diena 8 – Vengenas

Už savo aštuntą dieną bazė 10 Dienos Šveicarijoje Kelionių tyrinėjimas gali būti Wengenas, mažas Mountainside miestas. Nors šioje srityje, galėtumėte ištirti Männlichen atsižvelgiant funikulierių į kalną ir žygiai takai. Yra keletas intriguojančiai pavadinta tie, tokių kaip Royal Walk.

Panorama takas nuo Männlichen į Kleine Scheidegg yra turbūt gražių vienas. Siūloma Peržiūros žemiau slėnyje ir trijų žinomų kalnuose - Jungfrau, Monch, ir Eiger. Nuo Kleine Scheidegg, Keliauk traukiniu Atgal į Wengen.

Ciurichas Wengen traukiniai

Ženeva Wengen traukiniai

Bernas į Wengen traukiniai

Bazelis į Wengen traukiniai

 

diena 9 – liucerna

Netoli baigti savo 10 Dienų Šveicarija kelionės maršrutas, jūs norite padaryti savo kelią atgal į miestus. Dėl 9 dieną, rekomenduojame apsilankyti Lucerne, nes jis yra puikus miestas ištirti dėl snukio. Juk žygiai, tai bus gydyti klajoti Gatvės ieškant paminklų kaip Šv bažnyčia. Leodegaras, Museggmauer, ir Liūto paminklas.

Liucernos turi didelį upės pakrantė ir daug gražių orientyrų. Be to, tai puiki stotelė jūsų kelionę į Ciurichą, kur jums bus nutraukti savo apsilankymas.

Lionas Ženeva traukiniai

Ciurichas Ženeva traukiniai

Paryžius Ženeva traukiniai

Liucernos Ženeva traukiniai

 

diena 10 – Ciuricho mūsų paskutinė diena 10 Dienų Šveicarija kelionės maršrutas

Jūsų galutinis dieną turėtų būti visiškai vienas, ir Ciuricho yra ideali vieta praleisti jį. Naudokite laiko, kad pamatytumėte jos daug istorinis įžymybės, toks kaip bažnyčios iš Grossmünster ir Fraumunster.

Ciurichas taip pat turi savo garsus prekybos gatvė Siūlyti, todėl įsitikinkite, kad jūs perkate kažką Bahnhofstrasse. Vaikščioti per Senamiestyje ir mėgautis tyrinėti prieš jus galvą atgal namo.

Ką gi, jūs nuspręsite daryti Šveicarijoje, jūs ketinate turėti savo gyvenimo laiko. Tiesiog neužmirškite, planuoti savo veiklą, transportas, ir buvimo trukmė atidžiai. Tai užtikrins, kad Jūsų šventė yra nemokami ir tikrai atsipalaiduoti, kaip ir turėtų būti.

Bazelis į Ciurichą traukiniai

Bazelis Ženeva traukiniai

Lionas į St Moritz traukiniai

Ciuricho į Zermatt traukiniai

 

Šveicarija yra graži šalis, kiekvienas keliautojas turi patirti. Ar jūs pasiruošę dėl 10 Dienų Šveicarija kelionės? Knyga Jūsų traukinių bilietai dabar ir leiskite sau būti nunešta į grožio!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “10 Dienų Šveicarija kelionės maršrutas” į jūsų svetainę? galite padaryti mūsų nuotraukas ir tekstą arba tiesiog nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F10-days-switzerland-itinerary%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)