Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 30/12/2019)

Galima teigti, kad Šveicarija yra labiausiai gerai žinomas dėl savo sniegingo smailių ir czekoladzie, tačiau yra tiek daug į nuostabią šalį, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Traukinio Kelionės Šveicarija yra vienas iš geriausių būdų, kaip mėgautis gražus kraštovaizdis. Išnaudokite savo laiką praleido ten. Į šiltas oras daro savo kelionė dar maloniau. Tai tik keletas iš gražiausių traukinių Kelionės Šveicarija Vasara.

 

Ledynas Express "tarp St. Moritz ir Zermatt yra vienas iš traukinių Kelionės į Šveicariją

Tai turbūt vienas iš geriausiai žinomas iš Šveicarijos vaizdingas traukinių ir su gera priežastis. Traukinys kelionių aprašymas tarp St. Moritz ir Zermatt per Chur, Andermatas, ir Brigados. Tai visą dieną kelionė traukiniu, tačiau daugelis žmonių pasirinkti tai padaryti per porą dienų. Jie praleidžia šiek tiek laiko įvairiuose paskirties pakeliui. Vasara yra vienas iš populiariausių kartus eiti ir ten yra iki keturių keliones per dieną Per šį laikotarpį. Labiausiai vaizdingas dalis iš šio kelionė traukiniu yra skirtumas tarp Chur ir Šv skyriuje. Moritzas. Čia galite keliauti per dažnai-fotografavo Landwasser viadukas kad baigiasi tunelis.

Ciuricho į St Moritz traukiniai

Zermatt į St Moritz traukiniai

Lionas į St Moritz traukiniai

Bazelis į St Moritz traukiniai

 

Golden Pass Line Ženevoje

Nėra Traukinio Kelionės Šveicarija būtų visiškai be važinėti Aukso Pass Line ". Traukinys eina iš Liucernos ežeras Ženevoje arba iš Ciurichas Ženevoje už tuos, kurie turi mažiau laiko savo rankose. Kiekvienas kelionė yra tik kaip įspūdingas, kaip kiti. Yra vaizdas aštuonių Šveicarijos nuostabūs žydrųjų ežerų, per trejus kalnų perėjose ir tarp dviejų kalbų regionuose (Prancūzų ir vokiečių kalbomis kalbančių Šveicarija). Atsižvelgiant į visą kelionę reikia perjungimo traukinių kelis kartus, bet taikikliai yra verta. Keleiviai reikia rezervuoti savo vietą dėl kai kurių traukinių ir Automobiliai. Būtinai planuoti iš anksto už šią kelionę!

Lionas Ženeva traukiniai

Ciurichas Ženeva traukiniai

Paryžius Ženeva traukiniai

Liucernos Ženeva traukiniai

 

 

Jungfraujoch viršų Europoje

Nors ji gali būti Summertime Šveicarijoje jūs privalo pamatyti tuos garsius baltos viršūnės ištisus metus ir jeigu sniego kalnai yra tai, ko norite, nei Jungfraujoch stotis yra vieta, jums reikia apsilankyti. Tai aukščiausia stotis Europoje ir gali būti pasiektas gaudyti traukinį iš Kleine Scheidegg. Vaizdais iš traukinių reisus Šveicarijoje yra kažkas ypatingo ir kelionė į ten yra puikus kaupiasi prie didžiojo finalo. Ši kelionė yra neabejotinai vienas pridėti prie sąrašo.

Yra daug neįtikėtina traukinių keliones imtis bet jie yra vieni geriausių gražiausių traukinių Kelionės Šveicarija artėjančių vasaros. Kas geresnis būdas mėgautis saule ir imtis į šią nuostabią šalį stebuklų nei traukiniu? Mes negalime galvoti apie daugiau puikus būdas pamatyti Šveicariją taip sutaupyti šiek tiek pinigų ir traukinių kelionės.

 

Užsakymo traukinio bilietą į Europos kelionių? Kodėl gi ne 3 minučių mūsų svetainėje rasti pigiausią traukinio keliones Šveicarijos jūsų traukinių kelionių. Prisijunk prie mūsų svetainę dabar knyga traukiniai bilietus.

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje savo svetainėje, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-most-scenic-train-trips-in-switzerland-in-summer%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)