Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 30/12/2019)

İsviçre çoğu için tanınmış olduğu söylenebilir onun karlı zirveler ve lezzetli çikolata, ama çok daha fazla güzel ülkeye göründüğünden daha vardır. İsviçre'de Tren Gezileri keyfini en iyi yollarından biridir Güzel kırsal bölge. Zamanınızın çoğu orada geçirdiği olun. , sıcak hava Şu Verilerinizi yapar seyahat daha da keyifli. Bunlar İsviçre'de en doğal Tren Gezileri bazılarıdır Yaz.

 

St arasında Buzul hızlı. Moritz ve Zermatt İsviçre'de Tren Gezileri biridir

Bu muhtemelen en iyi İsviçreli doğal trenlerin ve iyi bir neden ile bilinen biridir. Tren Now St arasında. Chur aracılığıyla Moritz ve Zermatt, Andermatt, ve Brig. Bu tam bir gün tren gezisi ama birçok kişi birkaç gün boyunca bunu yapmak için tercih. Çeşitli biraz zaman harcamak yerler yol boyunca. Yaz gitmek en popüler zamanlardan biri ve en fazla dört vardır Günde gezileri Bu süre içinde. en doğal bir parçası Bunun tren yolculuğu Chur ve St arasındaki bölümdür. Moritz. Burada sık fotoğraflandı boyunca dolaşacaktır Landwasser viyadük bu biter tünel.

Zürih St Moritz trenleri

Zermatt St Moritz trenleri

Lyon St Moritz trenleri

Basel St Moritz trenleri

 

Cenevre Altın Geçiş Hattı

İsviçre'de hiçbir Tren Gezileri bir yolculuk olmadan tamamlanmış sayılmaz Altın Geçiş Hattı. Tren Cenevre ya gelen Lucerne Gölü'ne gider Zürih ellerinde daha az zaman sahip olanlar için Cenevre'ye. Her yolculuk sadece gibi diğer muhteşem. İsviçre en sekizinde manzarası vardır muhteşem mavi gölleri, Üç dağ geçer ve iki dil bölgeleri arasında (Fransızca ve Almanca konuşulan İsviçre). tüm gezi gerektirir alarak trenler anahtarlama Birkaç kez ama manzaraları buna değer vardır. Yolcular gerek Onların koltuk ayırmak trenlerin bazı ve arabalar. Emin olun önceden planlamak Bu gezi için!

Cenevre Trains Lyon

Zürih Cenevre trenleri

Paris Cenevre trenleri

Lucerne Cenevre trenleri

 

 

Avrupa Jungfraujoch Top

o Summertime olsa da İsviçre'de size tüm yıl boyunca o meşhur beyaz zirveleri görmek bağlanmıştır ve karlı dağlar size Jungfraujoch istasyon daha istediğini ise ziyaret için gereken bir yerdir. Bu en yüksek olduğu Avrupa'da istasyon ile Kleine Scheidegg trene yakalamak ulaşılabilir. İsviçre'de tren gezileri görünümlerinden büyük final için mükemmel birikmesi var özel bir şey ve almak için yolculuk vardır. Bu gezi kesinlikle listesine eklemek için biridir.

Orada almak için birçok inanılmaz tren gezileri vardır ama bunlar yaklaşan yaz aylarında İsviçre'de üst en doğal Tren Geziler arasındadır. Ne kadar iyi bir yol güneşin tadını ve trenle daha bu güzel ülkenin harikaları almak? Biz İsviçre yüzden görmek için daha mükemmel bir şekilde düşünemiyorum Biraz para biriktir ve tren seyahat.

 

Avrupa seyahat için bir tren bileti Rezervasyon? neden almıyorsun 3 Sitemizdeki dakika tren yolculukları için İsviçre'de en ucuz tren gezileri bulmak için. Şimdiye sitemize giriş bilet rezervasyonu trenler.

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthe-most-scenic-train-trips-in-switzerland-in-summer%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)