Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 30/01/2021)

Yeni yüksek hızlı, Sınır ötesi trenler dünyada hatları açmaya devam. Üstelik, hemen her zaman yendi hava yolculuğu ilgili konfor, karlılık, ve hareket hızı. Bu noktada, Dünya çapında giderek daha fazla tren ağları vardır! Sınır ötesi trenlerin içine var herkes onu seviyor!

Bir trende Avrupa ile seyahat hızından daha yavaşlaması hakkında daha fazla olduğunu. Eğer geçerken yolda güzel sahnelerine nihai hedefe, Eğer sakin ve harika hissediyorum. Sonuç olarak, sınır ötesi trenlerde bir zaman olur gidiyor dinlenmek için, Kendi biraz zaman var ve hatta meditasyon.

Böyle, Birlikte Avrupa'nın en iyi sınır ötesi trenlerin bazı kontrol edelim:

 

Eurostar Sınır Ötesi Trenler

Amsterdam ile Londra Bağlama, Avignon, Brüksel, Biraz, Lyon, Marsilya, Paris, ve Rotterdam, Eurostar muhtemelen en popüler yüksek hızlı olduğu Avrupa'da demiryolu hizmeti. Ayrıca, Getlink ayrı çalışır ve trenler sahibi. Onlar çapraz İngiltere ve Fransa arasındaki Manş Tüneli. Bir ağ üzerinde Koşu yüksek hız hatlar, Eurostar sayısı on sekiz araba Class trenler 373/1 trenler ve on altı araba Sınıfı 374 trenler. Onlar kadar çalışacak 186 mil/saat (300 Saatte kilometre). Üstelik, Eurostar kombine tüm havayollarının daha fazla yolcu taşıyor. Bu faaliyet yolları üzerinde Eurostar baskın demiryolu operatörü yapıyor.

Eurostar sınır ötesi trenler Birleşik Krallık üzerinden alacak, Fransa, Belçika, ve Hollanda. Artı, Eğer yol boyunca bu yolların muhteşem manzaranın tadını izin verirsiniz.

Hanover Rotterdam trenleri

Londra Rotterdam trenleri

Hamburg Rotterdam trenleri

Köln Rotterdam trenleri

 

İspanya'dan Fransa'ya Sınır Ötesi Trenler

Thalys Sınır Ötesi Trenler (Fransızca: [çok])

Başlangıçta Paris ve Brüksel arasında LGV Nord yüksek hızlı hat etrafında inşa, Thalys Fransız-Belçika hızlı tren operatörüdür. Eurostar demiryolu bu parçayı paylaş, Onlara iyi sınır ötesi trenlerin bir yapım. Thalys Paris gider, Brüksel veya Amsterdam Londra Lille ve Manş Tüneli vasıtasıyla ve Fransız iç TGV trenleri ile. Artı, Thalys vermektedir Amsterdam ve Köln, çok! Bu onların yolculuk için bol seçenekler var hoşlanan herkes için müthiş bir haber. Thalys Uluslararası, NMBS / SNCB, ve Alman demiryolu THI Fabrika ve NMBS / SNCB onu ameliyat ederken sistemini yönetmek. Sonuç olarak – Thalys ile – Avrupa'da seyahat eğitmek Kesinlikle harika!

Amsterdam Köln trenleri

Köln Trains Brüksel

Köln Antwerp trenleri

Paris Amsterdam trenleri

 

 

NS Uluslararası

Eskiden NS Hispeed olarak bilinen, NS Uluslararası keskin bir göz için olan herkes için Hollanda'da raylı operatörüdür inanılmaz bir seyahat deneyimi. NS Uluslararası bağlantısı olan uluslararası şehirlerarası ve yüksek hızlı Sınır Ötesi Trenler faaliyet:

– Belçika (Şehirlerarası Doğrudan)

– Almanya ve İsviçre (Şehirlerarası-Express)

– Fransa (Thalys)

herşeyden önce, NS Uluslararası halen yüksek hızlı ve non-yüksek hızlı iki hizmeti de çalışır ve Nederlandse Spoorwegen parçasıdır. benzer şekilde, NS Uluslararası bazen yakın gelecekte yarı yüksek hızlı ve yüksek hızlı hizmetlerini tanıtmak olabilir.

Leiden Trains Brüksel

Antwerp Leiden trenleri

Berlin Haarlem trenleri

Paris Haarlem trenleri

 

Sınır Ötesi Trenler – TGV (Fransızca: Bir Hızlı Tren)

SNCF Fransa'nın şehirlerarası hızlı tren hizmeti ve en iyi devlet ulusal demiryolu operatörüdür TGV çalışır. Başlangıçta Paris merkezli olmasına rağmen, ağ vardır, yıllar sonra, genişletilmiş. Şimdi Fransa'da üzerinden geçen ana şehirleri birbirine bağlayan (Marsilya, Biraz, bordo şarabı, Strazburg, Rennes) çevre ülkeler ile. hakkında daha vardır 110 Fransa'da bir yıl TGV ile sürme milyon yolcu. verilerine göre Nisan 2007, TGV en hızlı tekerlekli tren, ulaşan 574.8 km / s (357.2 mil/saat). En iyi uluslararası deneyim olacak Brüksel'e bağlantıları Belçika'da ve Lüksemburg TGV trenleri ile kuzeydeki, kesinlikle.

doğuda uluslararası TGV Frankfurt götürecek ve Münih. benzer şekilde, sizin güney seyahatler İspanya'da İtalya veya Barcelona Milan doğrudan götürecektir. Seyahat hatası yapmayın, TGV en rahat sınır ötesi trenlerin biridir! Üstelik, sizi en harika romantik geziye götürecek Akdeniz kıyılarında Paris. Veya, muhteşem Bordeaux, Lyon ve Marsilya ve dünyaca ünlü Cannes. bu nedenle, Fransa'yı ulaşmasını istiyorsanız ve / veya trenle İsviçre, Eğer TGV LYRIA tarafından işletilen sınır ötesi trenlerde sürerek bunu yapabilir.

Paris trenleri Zürih

Paris Frankfurt trenleri

Paris Trains Cenevre

Paris Köln trenleri

 

En iyi almak için tren deneyimi hayatında, fantastik fiyatlarla ve iğrenç rezervasyon ücretlerinin rahatladım, kullanım Bir Tren Kaydet

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcross-border-trains-europe%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)