Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 30/01/2021)

Nowy szybki, poprzeczne pociągi przygraniczne nadal otwarte linie na całym świecie. Ponadto, prawie zawsze pokonać podróże powietrzne dotyczące komfortu, rentowność, i szybkość podróży. W tym momencie, pojawia się coraz więcej sieci kolejowych na całym świecie! Każdy, kto jest w przekrojach granicznych uwielbia pociągi!

Podróżując po Europie w pociągu jest większa niż prędkość o opóźnieniu. Jak przejść Piękne krajobrazy na drodze do miejsca docelowego, czujesz się spokojny i wspaniałe. W rezultacie, dzieje poprzecznych pociągów przygranicznych staje się czas na relaks, mieć trochę czasu na własną rękę, a nawet medytować.

Więc, niech sprawdzić niektóre z najlepszych poprzecznych pociągów przygranicznych w Europie razem:

 

Pociągi Eurostar transgranicznych

Łączenie z Amsterdamu do Londynu, Awinion, Bruksela, Mało, Lyon, Marsylia, Paryż, i Rotterdam, Eurostar jest prawdopodobnie najbardziej popularnym szerokopasmowy usługi kolejowe w Europie. Również, Getlink osobno działa i jest właścicielem pociągów. Oni przejdziecie Tunel kanał między Wielką Brytanią a Francją. Działa na sieci wysoka prędkość kwestia, Pociągi Eurostar liczyć osiemnaście samochodów klasy 373/1 pociągi i szesnaście samochodów klasy 374 pociągi. Biegną z prędkością do 186 mph (300 kilometrów na godzinę). Ponadto, Eurostar niesie więcej pasażerów niż wszystkie linie połączonych. To sprawia EUROSTAR dominującą operatora szyn na szlakach, że działa.

Eurostar pociągi transgraniczne przeprowadzi cię przez Zjednoczonym Królestwie, Francja, Belgia, oraz Holandia. Plus, będzie to pozwalają cieszyć się wspaniałą scenerię tych trasach po drodze.

Hanover pociągom Rotterdam

Pociągi Londyn do Rotterdam

Hamburg pociągom Rotterdam

Kolonia pociągom Rotterdam

 

Pociągi krzyżowe graniczne z Hiszpanii do Francji

Pociągi Thalys transgranicznych (Francuski: [jak])

Początkowo zbudowany wokół linii dużych prędkości LGV Nord między Paryżem i Brukselą, Thalys jest francusko-belgijski operator szybki pociąg. Szyna Eurostar samochody dzielą ten tor, co czyni je jednym z najlepszych poprzecznych pociągów przygranicznych. Thalys jedzie z Paryża, Bruksela lub Amsterdam Londyn poprzez Lille i kanału La Manche i francuskich pociągów TGV domowych. Plus, Thalys i służy Amsterdam Kolonia, także! To fantastyczna wiadomość dla każdego, kto lubi mieć wiele opcji do ich podróży. Międzynarodowy Thalys, NMBS / SNCB, oraz Niemiecka kolej zarządzać systemem w czasie THI fabryczne i NMBS / SNCB go obsługiwać. W rezultacie – z Thalys – trenować podróży w Europie jest z pewnością fantastyczny!

Pociągi Amsterdam do Kolonia

Bruksela pociągów Kolonia

Pociągi Kolonia do Antwerpia

Paryż Pociągi Amsterdam

 

 

Międzynarodowe NS

Dawniej znany jako NS HiSpeed, NS International jest operator kolejowych w Holandii dla każdego z oko do niesamowite doświadczenie podróży. NS Międzynarodowy działa międzynarodowy inter-city i wysokiej prędkości granicznej Pociągi granicy z połączeń:

– Belgia (Intercity bezpośrednie)

– Niemcy i Szwajcaria (Intercity-Express)

– Francja (Thalys)

Ponad wszystko, Aktualnie NS Międzynarodowy świadczy usługi zarówno szybkich i innych szybkich i jest częścią Nederlandse Spoorwegen. podobnie, NS Międzynarodowy może wprowadzić usługi semi-szybkich i szybkich kiedyś w niedalekiej przyszłości.

Bruksela pociągów Leiden

Antwerpia pociągom Leiden

Berlin pociągom Haarlem

Paryż Pociągi Haarlem

 

Pociągi krzyżowe graniczne – TGV (Francuski: High Speed ​​Train)

SNCF działa TGV, który jest lokalne połączenie kolejowe Francji szybki i najlepszy narodowy operator kolejowych państwowego. Chociaż początkowo skupiona Paryżu, sieć ma, przez lata, rozszerzony. Teraz łączy głównych miast w całej Francji (Marsylia, Mało, bordeaux, Strasburg, Rennes) z okolicznych krajach. Istnieje około 110 mln pasażerów rocznie we Francji jazda z TGV. Według danych z Kwietnia 2007, TGV jest najszybszy pociąg na kółkach, osiągnięcie 574.8 km / h (357.2 mph). Będziesz doświadczenie najlepszy międzynarodowy połączenia do Brukseli w Belgii i Luksemburg na północy z pociągów TGV, na pewno.

Międzynarodowy TGV we wschodniej przeniesie Cię do Frankfurtu Monachium. podobnie, Twój podróże na południe zabierze Cię bezpośrednio do Mediolanu we Włoszech czy w Hiszpanii Barcelona. Nie popełnij błędu w podróży, TGV jest jednym z najbardziej komfortowych poprzecznych pociągów przygranicznych! Ponadto, zabierze Cię w najwspanialszą romantyczną podróż Paryż na wybrzeżach Morza Śródziemnego. Lub, do wspaniały Bordeaux, Lyon i Marsylia i światowej sławy Cannes. W związku z tym, jeśli chcesz dotrzeć do Francji i / lub Szwajcaria pociągiem, Można to zrobić przez jazda w przekrojach granicznych pociągów obsługiwanych przez TGV Lyrii.

Pociągi Zurych do Paryża

Paryż Pociągi Frankfurcie

Pociągi Genewa do Paryża

Paryż Pociągi Kolonia

 

Aby uzyskać najlepsze doświadczenie pociąg w Twoim życiu, po fantastycznych cenach i zwolniony od nachalnych opłat rezerwacyjnych, posługiwać się Zapisz pociąg

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcross-border-trains-europe%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)