Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 10/09/2021)

Doświadczyć Holland Tulip Sezon pociągiem jest naprawdę musi na każdy szanujący podróżny na lato kalendarz. Na miesiąc lub tak co roku, polach prowincja Flevoland są przekształcane w pięknym i rozległym morzu kolorowych kwiatów ponad 7 milion kwitnie. Z Hagi i Leiden na południu, do Alkmaar na północy, gdzie będziesz doświadczać tego pięknego widoku. Podczas gdy jeden zazwyczaj kojarzy podróżujących nizin Holandii rowerem, dla mniej ryzykowny o wiele bardziej atrakcyjny sposób, aby doświadczyć wszystkich chwałę tulipan sezonu pociągiem! Oto kilka wskazówek, które lubią góry Holland tulipan sezon od podróży pociągiem.

 

Holland Tulip Sezon NS i pociąg

 

Zaplanuj swoją wizytę na nadchodzący sezon Holland Tulip

Tulipan sezon trwa od końca Marca do połowy maja, ale najlepszy czas, aby zobaczyć tulipany w rozkwicie jest w połowie Kwietnia. Będziesz musiał sprawdzić pogodę do sezonu i wykonać badania przed dokonaniem rezerwacji, aby uzyskać najlepszy czas.

Hanower do pociągów Haga

Hamburg w pociągach Haga

Berlin w pociągach Haga

Kolonia w pociągach Haga

 

Najlepszy czas, aby odwiedzić ogrody i pola podczas Holland Tulip sezonu

Holland Tulip sezon przyciąga wielu turyści i goście a najlepszy czas na odwiedzenie ogrodów i pól tulipanów to często czas otwarcia i kilka godzin przed zamknięciem. Odpowiednio zaplanować podróż tak, aby jak najwięcej z naszego doświadczenie i można dostać kilka świetnych zdjęć bez tłumów.

Bruksela pociągów Maastricht

Pociągi Antwerpia do Maastricht

Pociągi Kolonia do Maastricht

Pociągi z Maastricht do Berlin

 

Zarezerwuj bilety zanim wyjedziesz

Ze względu na liczbę ludzi, którzy chcą zobaczyć tulipany, przeżywa Holland tulipan sezon pociągiem może być dość zajęty. To jest ważne jest, aby planować oraz zarezerwować wybrane bilety kolejowe z wyprzedzeniem tam gdzie to możliwe, aby upewnić się, jesteś w stanie dostać się i cieszyć się spektakularne widoki.

Hanover pociągom Rotterdam

Dortmund Pociągi Rotterdam

Hamburg pociągom Rotterdam

Kolonia pociągom Rotterdam

 

Odwiedź Flevoland cichszy Doświadczenie Holland Tulip sezonu

Jeśli szukasz miejsca z mniejszą liczbą tulipanów, ale z mniejszą liczbą tłumów i nieco? taniej następnie Flevoland jest dla ciebie. Można złapać trenować tutaj z Amsterdamu a jeśli go złapać po godzinach szczytu będzie można wnieść rowery w pociągu, co oznacza, że ​​można cykl wokół pola tulipanów. Widoki wzdłuż drogi są niesamowite, a istnieje wiele wielki możliwości zdjęcia.

Pociągi Monachium do Utrecht

Pociągi Kolonia do Utrecht

Berlin Pociągi Utrecht

Frankfurt do Pociągi Utrecht

 

Odwiedź Leiden lub Haarlem

Można złapać pociąg do Leiden i Haarlem gdzie dostaniesz wyjątkowe widoki na słynny „Flower Gazy” i będzie w stanie chodzić między rzędami tulipanów po przyjeździe tam. To jest idealny na wycieczki i jest bardzo popularnym miejscem turystycznym.

Odkrywamy Holandię pociągiem to niesamowite przeżycie, a jeszcze bardziej w trakcie sezonu tulipan. Możliwe jest książka noc i pobyty wycieczki kolejowe w całym kraju, ale są nieco droższe i mogą zostawić z krótszym czasie do zbadania pola tulipanów. Na organizacja jest kluczem w tym czasie zajęty więc należy planować z wyprzedzeniem, aby większość z sezonu tulipanów w Holandii!

Bruksela pociągów Haarlem

Antwerpia pociągom Haarlem

Berlin pociągom Leiden

Paryż Pociągi Leiden

 

cieszyć się podróż pociągiem, przez najbardziej niezawodne miejsce do rezerwacji biletów kolejowych, Zapisz Pociąg Jeśli potrzebujesz innego Europejskie bilety kolejowe, po prostu kliknij tutaj, wejdź na naszą stronę internetową i ciesz się jazdą.

 

Czy chcesz umieścić na naszym blogu na swojej stronie, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fholland-tulip-season-by-train%2F%3Flang%3Dpl - (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)