Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 10/09/2021)

Et kogeda Holland Tulip Hooaeg rongiga on tõeliselt must kohta iga endast lugupidav suvel reisija kalender. Kuu või nii igal aastal, valdkondades nagu provintsis Flevoland muundatakse ilus ja suur meri värvikaid lilli üle 7 miljonit õitsemine. Haagi ja Leiden lõunas, kuni Alkmaar põhja on koht, kus saate kogeda seda ilus vaatepilt. Kuigi üks tavaliselt seostab reisides madalikud Holland jalgrattaga, jaoks vähem seikluslik palju atraktiivsemaks viis kogeda kogu au tulbi hooajal rongiga! Siin on mõned nõuanded, mis meeldib Holland Tulip hooajal rongiga reisimine.

 

Holland Tulip Hooaeg ja NS rongi

 

Planeerige oma külastus eelseisvaks Hollandi tulbihooajaks

Tulip hooaeg kestab aasta lõpuni märts kuni mai keskpaigani, kuid parim aeg näha tulbid täielikult õitega on poolel teel aprill. Peate kontrollida ilm hooaja ja ei oma teadus enne broneerimine, et tagada teile parim aeg.

Hannover Haagi rongid

Hamburg Haagi rongid

Berlin Haagi rongid

Kölni Haagi rongid

 

Parim aeg külastada aedades ja põldudel ajal Holland Tulip Hooaeg

Holland Tulip hooajal meelitab palju turistide ja külastajate parim aeg aedade ja tulbipõldude külastamiseks on sageli nende avamisel ja mõni tund enne sulgemist. Plaani oma reis vastavalt nii, et sa kõige paremini läbi meie kogemus ja saad mõned suured pildid ilma rahvahulgaga.

Brüssel Maastrichti rongid

Antwerp sihtkohta Maastricht rongid

Kölni Maastrichti rongid

Berlin Maastrichti rongid

 

Broneerige oma piletid enne reisile minekut

Tänu inimeste arv tulevad näha tulbid, kogevad Holland Tulip hooajal rongiga võib olla üsna hõivatud. see on oluline planeerida ja broneerida rongipiletid ette kui vähegi võimalik, et teil on võimalik saada ja nautida suurepäraseid vaateid.

Hannover sihtkohta Rotterdam rongid

Dortmund sihtkohta Rotterdam rongid

Hamburg Rotterdami rongid

Kölni Rotterdami rongid

 

Külasta Flevoland vaiksem Kogemused Holland Tulip Hooaeg

Kui otsite kohta, kus on vähem tulpe, kuid vähem rahvast ja veidi odavam Seejärel Flevoland on teie jaoks. Sa ei saagi koolitada siia Amsterdam ja kui sa püüda seda pärast tipptundidel sul võimalik tuua jalgratast rongis, mis tähendab, et saate tsükli ümber tulbi väljad. Vaated teekonna on uskumatu ja seal on palju suuri foto võimalusi.

Müncheni Utrechti rongid

Kölni Utrechti rongid

Berlin Utrechti rongid

Frankfurt Utrechti rongid

 

Külasta Leiden või Haarlem

Võite püüda rongi Leiden või Haarlem, kus saad erakordse vaatega kuulus "Flower Strip" ja saab kõndida seas rida tulbid olete jõudnud seal. See on ideaalne päev reisid ja on väga populaarne turismisihtkoht.

Avastades Holland rongiga on hämmastav kogemus ja veelgi enam ajal tulbi hooajal. On võimalik raamat üleöö ööbimisele ja Rongireisid kogu riigis, kuid need on pisut kallim ja võib jätta teile vähem aega, et uurida tulbi väljad. An organisatsioon on võti sel kiire aeg seda kindlasti tulevikuplaane teha maksimaalselt ära tulbi hooajal Hollandis!

Brüssel Haarlem rongid

Antwerpeni Haarlem rongid

Berliin Leiden rongid

Paris Leiden rongid

 

Naudi oma rongi reisi, rongipiletite broneerimiseks kõige usaldusväärsema koha kaudu, Salvesta rong Kui teil on vaja muud Euroopa rongipiletid, lihtsalt kliki siia, minge meie kodulehel ja nautida sõitu.

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, Seejärel klõpsake siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fholland-tulip-season-by-train%2F%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood)