Čas čítania: 3 minúty
(Aktualizované: 10/09/2021)

Ak chcete zažiť Holland Tulip Sezóna vlakom je naozaj nutnosťou na akomkoľvek sebaúcty leto cestovateľský kalendár. Po dobu jedného mesiaca alebo tak každý rok, v oblasti provincia Flevoland sú transformované do krásne a obrovské more farebných kvetín viac ako 7 milión kvety. Od Haagu a Leidene na juhu, až do Alkmaar na severe je miesto, kde zažijete tento krásny pohľad. Zatiaľ čo jeden sa zvyčajne spája cestovanie nížinách Holandska na bicykli, pre menej dobrodružný oveľa príťažlivejšie spôsob, ako zažiť všetku slávu tulipán sezóny je vlakom! Tu sú niektoré tipy, aby si Holland tulipán sezóny vlakom cestovať.

 

Holland Tulip sezóna a NS vlak

 

Naplánujte si návštevu na nadchádzajúcu sezónu tulipánov v Holandsku

Tulip sezóna trvá od konca marec až v polovici mája, ale najlepší čas vidieť tulipány v plnom kvete je v polovici apríl. budete musieť skontrolovať počasie pre sezónu a urobiť si vlastný prieskum pred samotnou rezerváciou s cieľom zabezpečiť si ten najlepší čas.

Hanover do Haagu Vlaky

Hamburg do Haagu Vlaky

Berlín do Haagu Vlaky

Kolín nad Rýnom do Haagu Vlaky

 

Najlepšie Časy Na Návštevu Záhrad a Polí počas Holland Tulipán Sezóny

Holland Tulip sezóna láka mnoho Turisti a návštevníci a najlepšie časy na návštevu záhrad a polí tulipánov sú často vtedy, keď sa otvárajú a niekoľko hodín pred zatvorením. Naplánujte si výlet podľa toho, aby ste čo najviac z nášho skúsenosť a môžete získať nejaké skvelé fotografie bez davov.

Brusel Maastricht Vlaky

Antwerp do maastrichtských Vlaky

Kolín nad Rýnom do maastrichtských Vlaky

Berlín do maastrichtských Vlaky

 

Rezervujte si vstupenky Pred odchodom

Vzhľadom na počet ľudí, ktorí prichádzajú vidieť tulipány, zažíva Holland tulipán sezónu vlakom môže byť trochu zaneprázdnený. to je dôležité plánovať dopredu a rezervovať lístky na vlak vopred všade tam, kde je to možné, aby ste schopní sa dostať ďalej a vychutnať si nádherný výhľad.

Hanover do Rotterdam Vlaky

Dortmund do Rotterdam Vlaky

Hamburg do Rotterdam Vlaky

Kolín nad Rýnom do Rotterdam Vlaky

 

Navštívte Flevoland pre Tichšie Skúsenosti Holland Tulipán Sezóny

Ak hľadáte miesto s menším počtom tulipánov, ale s menším počtom ľudí a mierne lacnejšie ceny potom Flevoland je pre vás. môžete chytiť vlak sem z Amsterdamu a ak ju chytiť po špičkách budete môcť priviesť kolesá na vlaku, čo znamená, že môžete prepínať okolo tulipánov polí. Názory pozdĺž cesty sú neuveriteľné a existuje veľa skvelé fototermíny.

Mníchov do Utrecht Vlaky

Kolín nad Rýnom do Utrecht Vlaky

Berlín do Utrecht Vlaky

Frankfurt do Utrecht Vlaky

 

Navštíviť Leiden alebo Haarlem

Môžete chytiť vlak do Leidene alebo Haarleme, kde budete mať výnimočný výhľad na slávnu "Flower Strip" a bude môcť chodiť medzi riadkami tulipánov, akonáhle ste tam prišiel. Toto je Ideálne pre výlety a je veľmi populárnou turistickou destináciou.

Za poznaním Holland vlakom je úžasný zážitok a ešte viac tak v priebehu sezóny tulipán. je možné book cez noc pobyty a vlak zájazdy po celej krajine, ale sú o niečo drahšie a môže nechať s kratšom čase, aby preskúmala tulipánové poľa. An Organizácia je kľúčom Počas tejto rušnej dobe, takže sa uistite, plánovať dopredu, aby čo najviac z tulipán sezónu v Holandsku!

Brusel Haarlem Vlaky

Antwerp do Haarlem Vlaky

Berlín sa Leiden Vlaky

Paris sa Leiden Vlaky

 

Uži si svoj cesta vlakom, prostredníctvom najspoľahlivejšieho miesta na rezerváciu lístkov na vlak, Save A Train Ak potrebujete iný Vstupenky európskeho vlaku, stačí kliknúť tu, prejdite na naše webové stránky a užite si jazdu.

 

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fholland-tulip-season-by-train%2F%3Flang%3Dsk - (Prejdite k kód pre vloženie)