Čas čítania: 8 minút
(Aktualizované: 27/05/2022)

Premýšľate, ako sa dostať preč na pár dní? A čo plánovanie Niektoré výlety cestovať vlakom z Paríža? francúzsky Vlaky sú rýchlo, jednoduchý, a ekologické spôsob obísť vo Francúzsku. s Uložiť vlak, budete mať možnosť si počas niekoľkých minút bez pridaných poplatkov, tiež! skóre!

Paris je veľmi dobre spojený so všetkými z Francúzska a vďaka TGV vlaky (Vlak Grande Vitesse) niektoré z 5 Najlepšie výlety od Paríž sú možné 4 hodín alebo menej! Tu je náš prieskum ciest, ktoré by ste mali zvážiť pri cestách do Paríža.

 

1. Výlety do cestovať vlakom Marseille (Provence-Alpes-Côte d'Azur)

Ak hľadáte pre slnečné útek z Paríža, Marseille je miesto, kam ísť. Lepšie konať rýchlo hoci, a slnečných dní bude chýli ku koncu čoskoro. Marseille vyzerá ďaleko na mape, ale z Paríža do Marseille je len 3.5 hodiny vlakom s TGV. Marseilles, v Provence-Alpes-Côte d'Azur región, je súčasťou francúzskej Riviére. Mnoho ľudí navštívi Marseille rýchlo na ceste do Korzika ostrov, ale mesto je chladné miesto, aby preskúmala sama o sebe.

Prečo by ste mali navštíviť Marseilles?

Marseilles Trips To Travel By Train

Na počasie V Marseille je veľké plus existuje veľa vecí vidieť a robiť v meste. Centrálne Marseilles sústreďuje väčšina pamiatok, ako je malebného starého prístavu. Marseille masívny obdĺžnikový otvor bolo obchodovanie na 2,600 rokov a je viac celého okresu ako jeden pohľad.

Z troch strán sú nábreží s širokými promenád uzavretých prevažne z 18. storočia bývalý sklady.

Vyzerá to, že takmer každý z nich má kaviareň, ryby reštaurácia, alebo bar na jeho prízemí, s vonkajším posedením, takže môžete vidieť život v tomto čarovnom meste odvíjať ako dojčiť pastis.

Priemysel sa dlho pohyboval od moderných dokov k dokom do sever, a väčšina z lodí v starom prístave sú pre potešenie.

Ale v najvnútornejšej Quai des Belges, najnovšie úlovok stále priniesol na breh na predaj na rybom trhu pri vode každé ráno.

Tento denný výlet z Paríža sa odporúča robiť vlakom.

 

Bazilika Panny Márie stráže

France West Coastline

Je ťažké si ujsť túto pamiatku stúpajúce nad obzor na juh od starého prístavu.

Jedná sa o 19. storočia, neo-byzantská cirkevné 150 metre nad vodou, s veľkou zlatou sochu Panny Márie s dieťaťom na vrchole jeho veže sa pozerať cez Marseille prímorských komunitách.

Došlo k náboženskej svätyne a rozhľadní na La Garde po mnoho storočí, a bazilika zahŕňa nižšie úrovne renesančná tvrdza, ktorá tiež zahŕňala kaplnku.

Stúpanie je nemožno brať na ľahkú váhu vo letné, ale je tu turistického vláčika Pravidelne odchýlenie sa od starého prístavu.

netreba hovoriť, a scenérie odtiaľto je čeľusť-zvrhnutie.

 

Paris do Marseille vlakom

Nachádza sa Marseilles 773 km južne od Paríža. Paris do Marseille výlety cestovať vlakom je veľmi jednoduché. Priame vlaky z Paríža do Marseille odchádzajú z Paris Gare de Lyon na cestu 3.5 hodiny. Ak ste na cestách do Marseille letné víkendy odporúčame rezervácie vstupeniek na vlak v dostatočnom predstihu.

Paríža do Marseille Vlaky

Marseille do Paríža Vlaky

Som rád, že Marseille Vlaky

Marseille do Clermont Ferrand Vlaky

 

2. NÁVŠTEVA ROUEN (Normandie)

Roeun Trips To Travel By Train

Nachádza sa na brehu rieky jeho, Rouen je blízky výlet z Paríža a je administratívnym hlavným mestom Normandie. Prezývku "mesto 100 zvoničky”. Rouen má bohatá história, zaujímavých múzeí, a dobrá gastronómia.

Rouen je jedným z najkrajší krátky 5 Najlepšie výlety cestovať vlakom z Paríža. Vzhľadom k svojej krátkej vzdialenosti od hlavného mesta (126 km), Mnoho ľudí navštívi Rouen na jednodenný výlet z Paríža, ale to je mesto, ktoré si zaslúžia viac ako niekoľko hodín.

Či už chcete vidieť niektoré botanickej záhrady, majú základňu, z ktorej preskúmať zvlnené región Normandie, alebo proste len chcú snap nejaké panorámy (Kompletný s hrázdenými fasád), nemožno poprieť, že Rouen je neuveriteľne krásna!

Umelecká scéna

v celej histórii, mesto bolo dobre zdokumentované za to, že báječný umelecká scéna, čo je stále verný dodnes. Počas 20. storočia, likes Claude Monet, rovnako ako mnoho ďalších, pustil sa do mesta a dokonca inšpiroval maľovať mesto.

Teraz, mnoho z ulíc Rouen zostávajú pešej, To znamená, že prechádzka mestom skutočne cíti blízky posilnenie späť v čase. žiadne autá, dláždené uličky, prístavné oblasť, a dokonca aj starožitný okres: Čo nie je na lásku? Navštívte Rouen v júni až septembri a dokonca vám doprajú bezplatné osvetlenie vystavenie v katedrále keď zapadá slnko a zapadá súmrak.

 

Paríža do Rouene vlakom

Rouen sa nachádza 126 km od Paríža. Paris Rouen výlety cestovať vlakom je veľmi jednoduché. Vlaky z Paríža do Rouene dovolenku Vlaková stanica Paris Saint Lazare hodinový. Cesta trvá 1 hodinu 15 min do 1h 45 ma, V závislosti na vlak.

Paris Rouen Vlaky

Rouen je Parížskej Vlaky

Paríža do Calais Vlaky

Rouen do Calais Vlaky

 

3. NÁVŠTEVA LYON (Auvergne - Rhône-Alpes)

Lyon Trips To Travel By Train

Lyon, tretie najväčšie mesto vo Francúzsku, je jedným z najlepších miest k návšteve vo Francúzsku. Mesto je dobre známa pre svoju kvalitu života, krásna dedičstvo od rímskych čias až po súčasnosť architektúra, a dobré gastronómia.

Prečo by ste mali navštíviť Lyon?

Lyon je jedným z najkrajších miest vo Francúzsku, a ako taký má nespočetné množstvo aktivít tešiť. Vrch Fourbiere ponúk nádherné panoramatické výhľady mesta a je to skvelé miesto pre štart na Vašu návštevu. preskúmať vieux Lyon, mesto je historické centrum a jeho bije srdce, s zaujímavé Stredoveký a Renaissance architektúra a príjemná atmosféra. Potom, čo dostal chuť lyonskej neblaho vychýrené kuchyne, je čas na hlavu polostrov (Lyon river viazané polostrov) viac krásnou architektúrou a niektoré pekný nakupovanie.

 

Paríža do Lyonu vlakom

Lyon sa nachádza 463 km od Paríža, tento jednodenný výlet z Paríža vás zavedie do druhého najväčšieho mesta Francúzska, ktoré je oveľa odlišné od Paríža. Paris Lyon výlety cestovať vlakom je veľmi jednoduché. Vlaky z Paríža do Lyonu dovolenku Parížska lyonská vlaková stanica hodinové Aby cesta vo výške zhruba 2 hodiny, V závislosti na vlak.

Marseilles Lyon Vlaky

Paríža do Lyonu Vlaky

Lyon je Parížskej Vlaky

Lyon Avignon Vlaky

 

4. NÁVŠTEVA La Rochelle (nový Aquitaine)

La Rochelle a jeho ostrovy sú mesto s viac ako tisíc rokov sa obrátil smerom k budúcnosti! Zasadené v srdci pobrežia Atlantického, město zmenila svoju námornú základňu na veľký ekonomický, turistické, kultúrne bohatstvo, pri zachovaní jeho jedinečnú krásu.

Prečo by ste mali navštíviť La Rochelle?

Od starého prístavu, môžeme len obdivovať majestátne veže, strážcovia mesta. S výhľadom na Atlantik, že som bol svedkom moc a bohatstvo La Rochelle v priebehu storočí. Tieto námorné opevnenia, postavený v stredoveku a dnes sú klasifikované ako pamiatkový, vyniknúť pri návšteve La Rochelle. Po oboch stranách vchodu do prístavu, Saint-Nicolas Tower, a Veža reťazec je k nemu pripojený múrov. konečne, je tu veža Lucerny, predtým maják a väzenia.

 

Navštívte Ile de Re:

Bois-Plage-en-Re sa nachádza na južnom pobreží ostrova, je jedným z najstarších prímorských letovísk vo Francúzsku. Otvorené do oceánu, Mesto sa pýši kvalitou svojich pláží. To bola udelená Modrá zástava 2015 (známka príkladných pobrežie). Navštívte obec prostredníctvom svojho vinutia uličiek a ulíc, príjemne lemované Hollyhocks od mája do septembra.

 

Paris La Rochelle vlakom

La Rochelle sa nachádza 469 km od Paríža. Z Paríža do La Rochelle sú cesty vlakom ľahké. Priame vlaky TGV do La Rochelle voľno od parížskeho stanice Gare de Montparnasse a odkazujú Paris La Rochelle v jediný 3 hodiny.

La Rochelle do Nantes Vlaky

Toulouse do La Rochelle Vlaky

Bordeaux do La Rochelle Vlaky

Paris La Rochelle Vlaky

 

 

5. Naša posledná voľba pre Trips Pre cestovať vlakom Deauville (Normandie)

DEAUVILLE Normandy Trips To Travel By Train

Deauville sa nachádza na pobreží Normandie, susedí s Trouville a juhozápadne od Honfleur. Súčasťou Normandskej riviéry Deauville je nádherné prímorské mesto. To má veľkú pláž, veľké stavby, veľké obchody, a ročné film festival. Nehovoriac o jeho vyhlásenej závodnej dráhe, golfové ihrisko ako aj kasíno. Čo viac si priať?

Deauville je skvelým kandidátom na jednodňový výlet z Paríža, začal život ako vízia nevlastného brata Napoleona tretieho. Z priľahlého mestečka Trouville, pozrel cez močiare a duny a rozhodol sa postaviť závodnú dráhu. Medzi závodnou dráhou a morom boli postavené elegantné vily a zrodil sa Deauville.

Hoci spočiatku založil a vyvinutý v 19. storočí, to bolo na začiatku 20. storočia, že druhá vlna rozvoja sa konala v Deauville. To zahŕňalo preslávený promenáde pozdĺž pobrežia, sofistikované casino, a hotely na grand. Hotel Normandie a Royal Hotel, a golfové ihrisko.

 

Paris Deauville vlakom

Deauville sa nachádza 220 km západne od Paríža. Paris Deauville výlety cestovať vlakom je rýchle. Priame vlaky z Paríža do Deauville odchádzajú Paríž Saint-Lazare vlaková stanica každú hodinu a cesta vlakom trvá 2 hodiny.

Paríža do Le Mans Vlaky

Nantes do Paríža Vlaky

Paríž Rennes Vlaky

Rouen Lille Vlaky

 

Povedať áno (Áno vo francúzštine) k 5 Najlepšie jednodňové výlety z Paríža cestovať vlakom Uložiť vlak! žiadne ďalšie, skryté poplatky, žiadny povyku. Len zabava!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Najlepšie výlety do cesty vlakom z Paríža” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fday-trips-travel-train-paris%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)