Čas čítania: 5 minúty
(Aktualizované: 09/07/2021)

Európa vyrába a spotrebúva nezmerné množstvo kávy, to má najlepšie kaviarne a kaviarní v Európe. Úprimne povedané, je to mekka milovníka kávy, oveľa viac než len to. Cafe kultúra je okno do sveta. Hľadáme kaviarne viac než navštívime zaujímavých múzeí, pamiatky, chrámy, a kostoly! Čo by Paris, Viedeň, a Taliansko by bez ich závideniahodné kaviarenské kultúry?

tu sú 10 Najlepšie kaviarne pre tie najlepšie kávy v Európe!

Kávu a kaviarne k nám pripojiť. My sip a nádych, zasnúbený s zaujímavé miestna alebo blízkych, a odpojiť sa od rozruchu v modernom živote. Je to elixír produktivity.

Existujú stovky najlepších kaviarní v Európe stojí za návštevu, sa jedná o výber toho, čo veríme, že sú 10 Najlepšie kaviarne pre tie najlepšie kávy v Európe:

 

1. Barcelona: Satan Coffee Corner

Tento coffee shop kladie bedro v bedrovej. To je majetkom 25 ročný, ktorý je v láske s kávové zrno. Má starostlivo zvládol umenie varenia jeho zmesi. Sa mení podľa ročného obdobia, takže sa uistite, že sa ho opýtať, čo je aktuálna zmes je.

K doplnenie týchto vznešených varí, rôzne domáce občerstvenia sú k dispozícii na kúpu. vytiahnuť stoličku, užiť si s veľkými oknami, ktoré umožňujú prúd svetla a pozerať sa na svet ísť. To je určite jeden z najlepších kaviarní v Európe. Barcelona: Satans Coffee Corner

 

2. Zurich: cafe Odeon

Art deco je nádherný štýl Cafe Odeon v Zürichu. Tento bohémsky classic bol otvorený v roku 1910 a je známy ako obľúbené miesto spisovateľa, básnici, hudobníci, a intelektuáli. Niektoré z najznámejších návštevníkov zahŕňajú Albert Einstein a Picasso.

To je old-school European elegancia s vysokými stropmi, Brasserie armatúry, zrkadlové steny, a formálne oblečení čašníci.

Mníchov do Zürichu Vlaky

Berlín do Zürich Vlaky

Bazilej do Zürichu Vlaky

Viedeň do Zürich Vlaky

 

Najlepšie kaviarne pre tie najlepšie kávy v Európe

 

3. Paríž: O Coffeeshop

V kaviarni surf-inšpiroval v Paríži je to, čo dostanete, keď Austrálčan a Francúzka začať kaviareň, v jednom z najznámejších miest posadnutých kaviarňou sveta. To robí to vysoko na zozname našich najlepších kaviarní v Európe.

O Coffeeshop nesklame s niektorými obľúbené vrátane medailónky, vrchnáky, a ploché biele. Vajcia Benedikt je showstopper, takže sa uistite, aby ho objednať!

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

 

Paríž: O Coffeeshop

 

4. Viedeň: cafe Schwarzenberg

Viedeň má za sebou bohatú históriu káva kultúra; ľudia zhromažďovali a diskutovať o politike, náboženstvo, a veda. Spisovatelia a myslitelia popíjanie perfektné pivo v hlbokom filozofickom konverzácii. Nič moc nezmenilo zo starých čias do súčasnosti a je jedným z našich najobľúbenejších najlepších kaviarňach v Európe.

Cafe Schwarzenberg je ideálnym coffee shop vo Viedni. To je tradičný, senzačný, a dokonale fotogenické pre vaše ďalšie skvelý Instagram picture, #káva.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

Viedeň: cafe Schwarzenberg

 

5. Brusel: džbánik

Vďaka zariadeniu, ako Mok, Brusel si získava miesto na najlepších kaviarňach na mape Európy.

Kávové zrná si pražia sami, čo v preklade znamená, že majú najvyššiu kvalitu.

Jedlo podávané v Mok je všetko vegetariánske jedlá, keď budete piť lahodné plochý biely, môžete zastrčiť do sladkej kaše s orechmi, grapefruit, granátové jablko, a vegan jogurt.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

Brusel: Mok je na zozname najlepších kaviarní pre tie najlepšie kávy v Európe

 

6. Taliansko: Milano Roaster

Starbucks v Taliansku? Je toho názoru, zlé a ešte, je to tak správne. Espresso je dar Milan dala svetu a Milano Roaster vzdáva hold tomuto dômyselnému vytvorenie.

bolo nazvaný divadlo kávy. Je to rozhodne má svoje miesto na našich najlepších kaviarňach v zozname Europe. Tento priestor je oslavou kávy tradíciám a má degustačná miestnosť s state-of-the-art Roaster. Myslím, Willy Wonka spĺňa kávu.

Janov do Miláno Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Bologna do Miláno Vlaky

Florence na Milan vlakov

 

 

7. Lisabon: Copenhagen Káva Lab

Kodanský Káva Lab je malý reťazec a operácie, ktorá robí veľké vlny v kávovom priemysle. To sa rýchlo stáva jedným z najlepších kaviarní v Európe. Kodanský Káva Lab je pevne verí v tretej vlne kávovej kultúry. To znamená, že ocenia kávu ako remeselník alebo remeselnú nápojmi a jasne, že je celý rozdiel.

Lisabon: Copenhagen Káva Lab

 

8. Londýn: kaffeine

Majitelia kaffeine cestoval do Austrálie a na Nový Zéland a našli inšpiráciu pre kaviarne, ktoré by mohli otvoriť v Londýne. Ich sen bol realizovaný a otvoril jeden z najlepších kaviarní v Európe.

Rovnako ako u väčšiny kaviarní v Európe, jedlo je súčasťou skúsenosti a kaffeine nie je výnimkou. šaláty, sendviče, a v ponuke je všetko horúce z rúry.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Kaffeine London na zozname najlepších kaviarní pre tie najlepšie kávy v Európe

 

9. Edinburgh: Brew Lab

v Edinburgh, laboratórium Brew je v trende a je jednou z najlepších kaviarní v Európe.

Vďaka jedinečnosti laboratória Brew Lab ľudia búchajú na ich dvere viac. Ich ponuka kávy je dokladom ich vášeň.

Má štyri rotujúce single-pôvodu kávy. Dva boli varí na ich variť bar a ďalšie dva na ich espresso bar. Kávové páry lahodne s Koláč alebo pečivo, ktorú Brew Lab nemá žiadny nedostatok.

Edinburgh: Brew Lab

 

10. Praha: zmiešaný

moderný, jasný, a temperamentný, Misto je nutnosťou.

Meno je Čeština pre, Miesto. Ich špecialitou je bohaté kávové nápoje a chutné jedlo.

Bez ohľadu na to čas, raňajky, obed, alebo večera, Misto vás privíta v pravom štýle a uistite sa, že dostať svoje kofeínu opraviť.

Norimberg do Prahy vlaky

Mníchov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Viedne do Prahy vlaky

 

Praha: misto Kaviareň

 

Užili náš článok “10 Najlepšie kaviarne pre tie najlepšie kávy v Európe”? kniha s Save A Train a začať svoju kávu kaviareň kultúry cestu!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “10 Najlepšie kaviarne pre tie najlepšie kávy v Európe” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-cafes-europe/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)