Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 11/06/2022)

výpočet najlepších miest v Európe pre vegetariánov začína sa konečne dostať dlhšiu. Mohlo to byť mierne pomalý ísť, ale vegetarián Scéna je konečne vzlietne. Všetci vieme že mäso-centric pokrmy dominujú menu V mnohých európskych krajinách. Ale veci sa zmenili. V týchto dňoch, nemusíte hladovať, ak ste na cestách vegetariánska. Rovnako tak budete musieť obstarávať výhradne pre seba.

 

Tu sú niektoré z Najlepšie mestá v Európe pre vegetariánov a ako sa tam dostať vlakom.

 

Najlepšie mestá v Európe pre vegetariánov

Najlepších miest v Európe pre vegetariánov: Berlín, Nemecko

čestne, bude mäso prosté má jedny z viac vlasteneckých restauranteers swoling pri pomyslení, ale aj pre reštaurácie, ktoré prijali ju, berieme Klobúk dolu pred vami! Berlin teraz ponúka neuveriteľnú škálu vegetariánskych reštaurácií. Rozprávame sa vegan zmrzlina impozantný Veggie Burger. Väčšina vegetariánska reštaurácia v Berlin je vysoko kvalitná a tiež mimoriadne trendy. Berlín bol dokonca menovaný The New Vegetariánske hlavné mesto na svete savomr v 2015. A dokonca aj na tých tradičných reštaurácií, tam sú možnosti vhodné pre vegetarián jedáci medzi nami.

Mníchov do Berlín Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Najlepších miest v Európe pre vegetariánov: Barcelona, Španielsko

Sme úplne milujú Sain a ako to prijali Vegetariánska a vegan jedlo! Barcelona, najmä, Je preto chce byť príjemný, že sa vyhlásilo ‚priateľské k zelenine, priateľ vegánskej a vegetariánskej kultury'v marec 2017. Radnica aj produkoval svoje vlastné vegetariánske vodítko do mesta a vyzvala jeho obyvateľov vyskúšať mäso bez pondelok. Ako väčšina miest, nájdete kombináciu jednoduchých Veg-friendly miestach a čisto vegánskych reštauráciách, ako je BioBento a vhodne pomenovaný veggie Garden. tortu milenec? Potom musíte navštíviť Kaviareň Santoni, ktorý slúži vegánskej pizza, vegan vdolky, a vegan croissanty, okrem iných pochúťok.

 

Najlepších miest v Európe pre vegetariánov: Štokholm, Švédsko

Ak hľadáte pre jemné jedálenský vegetariánov cestovného potom nehľadajte nič iné ako Štokholm. Tento obľúbený škandinávskym mestom určite je náš zoznam pre Najlepšie mestá v Európe pre vegetariánov. Je to tiež super ľahké sa dostať vlakom! Jeden vegetariánska reštaurácia nenechajte ujsť: Mnohí si myslia, Hermans (www.hermans.se) je najlepšie vegetariánska reštaurácia v Európe. Ponúkajú all-you-can-eat vegetariánsky bufet s neuveriteľným výhľadom na mesto.

 

Najlepších miest v Európe pre vegetariánov: Londýn, Anglicko

prekvapený? Nemysleli sme si tak! Londýn má všetko vlastne! Vrátane ohromujúce množstvo možností vegan. Soho sa môže pochváliť prvý all-zelenina krčmu krajiny - Tréner & kone je Londýn (a možno Anglicko je) Najznámejšie vegetariánska reštaurácia. Ponúka vegánskej a vegetariánskej zvažuje na britských krčmových klasik. Ak máte pocit, odvážnejší potom vanilla Black je miesto, kde musíte byť! Odporúčame ľadový avokádo s olivovým strúhanke a topinambur torta s para orechy mliekom a kapustou. Znie to lákavé pre každého, nielen vegetariáni.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Najlepších miest v Európe pre vegetariánov: Glasgow, Škótsko

Glasgow – Nevadí len vegetariánska, to je jeden z krajiny je väčšina miest vegan-friendly a stále rastúci útočiskom pre všetky veci vegetariánskych.

Vyzerá to, že je tu nová vegetarián alebo vegan hotspot Otvorenie takmer každý týždeň, a dopyt po nej je určite tam. Čas od času bol zvolený najviac vegan-friendly miesto vo Veľkej Británii. VegFest (Najväčší európsky festival vegan) tiež pridal Glasgow do svojho zoznamu.

 

Došlo nie je lepší čas než teraz, aby si vlakom do kdekoľvek v Európe SaveaTrain ak ste vegetarián alebo vegan!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcities-europe-vegetarians%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)