Čas čítania: 3 minúty
(Aktualizované: 17/04/2020)

Keď príde na návštevu najznámejších európskych hlavných miest, Londýn je nepochybne v hornej časti zoznamu prianí každého turistu a existuje veľa vecí, ktoré sa v Londýne. Je tu dlhá, fascinujúce histórii; krásne pamiatky a pamiatky; a je tu veľa vecí, ktoré sa tam robiť. Či už ste bezstarostný turista ktorí chcú spoznať miestna kultúra, alebo dobrodruh hľadá vzrušenie, Londýn má niečo v obchode pre vás.

Samozrejme, iné ako vedomie o tom, čo robiť v Londýne, to je tiež dôležité zistiť, logistiku vašej cesty,. Ako sa tam dostať vlakom je jedným z najprirodzenejších možností, najmä ak ste na cestách z veľkých európskych mestách ako Paríž, Amsterdam, alebo Berlin. Tu je prehľad aktivít v Londýne a vo vlakoch, ktoré vám pomôžu Naplánujte si dovolenku:

 

Naše Obľúbené Čo robiť v Londýne

London Eye koleso

 

V meste tak veľké ako v Londýne, zúženie zoznamu činností na niekoľko možností je takmer nemožné. Nikdy uvidíte všetky pamiatky a chytiť všetky autentickej Londýn skúsenosti Počas jednej návštevy. Preto odporúčame nastaviť svoje priority v predstihu.

Pre tých z vás, ktorí hľadajú Čo robiť v Londýne, ktoré sa týkajú nakupovanie, rôzne trhy budú vrcholom návštevy. hľadáte autentický, miestne jedlo? Pozrite sa na Borough Market a ochutnať jeho gastronomické špeciality, alebo jesť v jednej z reštaurácií v okolí. Ak ste ešte v nálade pre niektoré obchodný dom nákupy, Liberty je skvelým miestom. alternatívne, ísť na lov nejaké cool starožitnosti na Portobello Road Market.

Ak sa do Londýna vaša cesta má viac vzdelávacieho charakteru, navštíviť niektoré z kultúrnych hotspotov mesta. Z účasti na rekonštrukciu Shakespearov Globe učenie o Tower of London, budete mať veľa práce. Radi by sme tiež odporúčame sa teší súčasného umenia v Tate Modern na južnom brehu, rovnako ako na návšteve Southbank Centre.

Utrecht do Londýna Vlaky

Antwerp do Londýna Vlaky

Strasbourg do Londýna Vlaky

Luxembourg do Londýna Vlaky

 

Dobre jesť je jednou z vecí, ktoré sa v Londýne

Ako sa dostať do Londýna vlakom z Paríža, Amsterdam, a Berlín

Sa môžete dostať do Londýna z Paríž, Amsterdam, a Berlín Ľahko cez Eurostar, Medzimestské a Thalys vlaky. Niektoré z východiskových miest bude mať prirodzenejšie spôsob, ako do Londýna, než ostatní. Napríklad, môžete palube Eurostar vysokorýchlostné priamy vlak do Londýna z Paríža, a tam byť niečo málo cez dve a pol hodiny.

Keď príde na ceste do Londýna z Amsterdamu a Berlína, Amsterdam, môžete vziať Eurostar priamy alebo ďalšia dobrá voľba by najprv dostať z Bruselu Thalys a potom na palubu Eurostar v Bruseli do Londýna. Na cesta trvá asi štyri hodiny týmto spôsobom a je to najrýchlejší spôsob, ako dostať do Londýna z Amsterdamu vlakom.

Ako sa dostať do hlavného mesta Veľkej Británie z Berlína vlakom by vyžadovalo dve zmeny. Záverečná etapa cesty je rovnaká ako z Amsterdamu, a potom nastúpil do Eurostar. však, Ďalšou možnosťou je cestovanie vlakom z Berlín kolínska, kde by ste nastúpiť do vlaku do Bruselu. to je najrýchlejší vlak Cesta z Berlína do Londýna a trvá o niečo menej ako 10 hodiny a potom môžete robiť všetky tie veci, ktoré ste sa naučili o tom, čo robiť v Londýne.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

 

Pripravení sa dostať do Londýna?

Ak ste sa rozhodli, aké sú vaše obľúbené veci robiť v Londýne bude, stačí, aby sa na cestu! Ako sa tam dostať vlakom je ľahké, tak ísť a rezervovať miesta pre fantastickú dovolenku.

Chcete vložiť našom blogu na svojich stránkach, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-things-to-do-london%2F%3Flang%3Dsk - (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)