Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 18/12/2022)

Ste sa dostali do kontaktu s históriou, umenie, a kultúra Brusel a ste pripravení, aby preskúmala mimo hraníc mesta teraz. Našťastie, tam je tiež veľa preskúmať v rámci jednodňového výletu z Bruselu. A to natoľko, že sme sa rozhodli dať zoznam 5 Najlepšie výlety z Bruselu práve pre vás!

 

1. Najlepší Výlety z Bruselu: Použité

Áno, toto je to isté miesto, kde sa odohráva film v Bruggách bol zastrelený! Nachádza sa 100 kilometrov severozápadne od Bruselu a iba 15 kilometrov od pobrežia Severného mora. Bruges je tiež známy ako Benátky severu. Je to skvelá voľba na našich 5 Najlepšie výlety z Bruselu zoznam. prečo? Jedno slovo: čokoláda.

Spolu s jeho slávnou stredovekou architektúrou a kanáloch, to je tiež belgická čokoláda hot spot s neuveriteľným počtom čokoládky a obchody, Nirvany pre milovníkov čokolády.

Jedol príliš čokoláda? Žiaden strach. Bruggy tiež má veľkú históriu a krásna architektúra. Obdivovať zvonici Bruggy, stredoveká zvonica v centre mesta a jedným z jeho symbolov, sa pozrieť na slávnu nemocnici sv. John, a Katedrála Saint Salvator.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dve Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

Bruges is one of the Best day trips from Brussels

 

2. Gent

Gent je na našej 5 Najlepšie jednodňové výlety z bruselského zoznamu, pretože je známy tým, že je jedným zo stredovekých pokladov Belgicka a má kultúrnu hodnotu, a to; hudba, divadlo, film, a vizuál. Je tiež veľmi blízko Bruselu, nachádza sa len 60 kilometrov od Bruselu, a je ľahko dosiahnuteľný vlakom.

Jednou z najlepších vecí v tomto pôvabnom stredovekom meste je preskúmať ho pešo, nahliadnuť do nej neuveriteľné stredoveká architektúra, rovnako ako cítiť jej živú atmosféru.

chvála Klaňania Mystic Baránka bratia Van Eyck sa nachádzajú vo vnútri Katedrála sv. Navštívte Belfry v Gente, Mestská radnica, a priblížte sa k obchodnej histórii mesta na Starý rybí trh.

Brusel Gent Vlaky

Antwerp do Gente Vlaky

Halle sa Gent Vlaky

Bruges miest Gent Vlaky

Beutiful Ghent Belgium

 

3. Najlepší Výlety z Bruselu: Amsterdam

Tam sú len 200 kilometre medzi Bruselom a Amsterdamom, tak krásne holandský kapitál je dobrou voľbou pre nezabudnuteľný výlet.

Amsterdam je často známy pre jeho zaujímavý kaviarne! (Ak vieš čo myslím!) ale, nenechajte sa zmiasť. Amsterdam je jedným z najlepší 5 Najlepšie výlety z Bruselu pretože je tiež oázou dejín, kultúra, a umenie.

Dostať do kontaktu s minulosťou v Anne Frank House, dozvedieť sa o umenie na Rijksmuseum, van Gogh, a múzeá Rembrandtovho domu, a teraz slávny Heineken. Dobrodružné cestujúci môžu požičať bicykel a preskúmať uliciach, historických pamiatok, a hlavné krčmy Amsterdam. Medzitým, romantici môžu mať jedinečný zážitok v Amsterdame a zároveň sa teší relaxačné plavba na lodi.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

 

4. Luxembursko

Luxembursko prostriedky Lucilinburhc alebo málo pevnosť. To je prípad, keď územie okolo hradu alebo tvrze bol objavený a vládol Siegfried I Arden. dnes, Luxembursko je jednou z najbohatších krajín na svete. To je tiež kultúrno rozmanitá a hrá dôležitú úlohu v OSN a európsku politiku. Sú to len hŕstka z dôvodov, prečo je to jeden z najlepších 5 Najlepšie výlety z Bruselu.

To trvá len 2.5 hodín od Bruselu, aby sa tam dostať. Raz ty hop z vlaku, vydajte sa do hlavného mesta Veľkovojvodstva a začnite svoju prehliadku preskúmaním štvrte Kirchberg a jej mnohých významných budov, ako je napríklad Európsky súdny dvor, a Európska komisia. Marvel v katedrále Notre Dame, medzník, ktorý dokonale kombinuje neskorogotickú architektúru s renesančnými ozdobami. Pokračovať v putovanie okolo pôvabné ulice. Nenechajte si ujsť zazrela paláci veľkovojvodu a mestské opevnenie.

Antwerp luxemburským Vlaky

Bruselu do Luxemburgu Vlaky

Metz luxemburským Vlaky

Paris luxemburským Vlaky

Luxembourg is one of the Best day trips from Brussels

 

5. Najlepší Výlety z Bruselu: Ypres

123 kilometrov nádherná scenéria leží medzi Belgiums hlavnom meste a tomto zaujímavom mieste. Avšak, Tiež by ste mali byť pripravení navštíviť veľa miest somber príliš. Ypres hral dôležitú úlohu v prvej svetovej vojne a videl stratu generácie vojakov počas prudkých bojov, ktoré sa konali tu a v priľahlých oblastiach.

Rovnako ako mnoho iných belgických mestách, a trhovisko obsahuje pôsobivú škálu architektúry. Je to aj preto, že mnoho stredovekých architektonických pozostatky boli obnovené. Na šťastnejší nôtu, ak ste foodie, potom sa budete tešiť na tradičné flámska kuchyne a samozrejme, pivo.

Bez ohľadu na to, čo robíte v centre mesta Ypres. Vaše myšlienky nebude ďaleko od devastácie a strate svetovej vojny 1.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

Ypres Leper Belgium

 

Pripravení preskúmať mimo Bruselu? Áno? Uložiť vlak môžete získať tu, bez skrytých poplatkov a hladké a bezproblémové procesu rezervácie. jednoduchý!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Easy Day Výlety z Milána vlakom” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-from-brussels/?lang=sk Zloženie: 100% bavlna.- (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)