Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 18/12/2022)

Olete saanud ühendust ajaloo, kunst, ja kultuuri Brüsselis ja olete valmis uurima väljaspool linna piire nüüd. Õnneks, seal on ka palju avastada päeva jooksul reisi Brüsselist. Nii palju, et oleme otsustanud panna nimekirja 5 Best päevasõite Brüssel just teie jaoks!

 

1. Best päevasõite Brüssel: Kasutatud

jah, see on sama koht, kus film in Bruges tulistati! See asub 100 km loodes Brüsselis ja ainult 15 kilomeetri kaugusel Põhjamerest. Brugge on tuntud ka kui Põhjamaade Veneetsia. See on suurepärane valik meie 5 Best päevasõite Brüssel nimekiri. Miks? üks sõna: šokolaad.

Koos oma kuulsa keskaegse arhitektuuri ja kanalite, see on ka Belgia šokolaadi hot spot uskumatu arv šokolaadipoodide ja poed, Nirvana armastavad šokolaadi.

Söönud liiga palju šokolaadi? Ära muretse. Brugge on ka suur ajalugu ja ilus arhitektuur. Imetleda kellatorn Bruges, keskaegne kellatorn kesklinnas linna ja selle üks sümboleid, näha kuulsa haigla St. John, ja Saint Salvator katedraal.

Brüssel Brügge rongid

Antwerp Bruges rongid

Halle kaks Bruges rongid

Ghent Brügge rongid

Bruges is one of the Best day trips from Brussels

 

2. Gent

Gent on meie 5 Parimad ühepäevareisid Brüsseli nimekirjast, kuna see on tuntud ühe Belgia keskaegse aarde ja selle kultuurilise väärtusega, nimelt; muusika, teater, film, ja visuaalid. Samuti on super lähedal Brüsselis, asub ainult 60 kilomeetri kaugusel Brüsselist, ja sinna saab hõlpsasti ligi rongiga.

Üks parimatest asjadest selles võluvas keskaegses linnas on selle jalgsi avastamine, heita pilk sellele uskumatu keskaegse arhitektuuri, samuti tunnevad oma elava atmosfääri.

kiitus Kummardada Mystic Lamb poolt Van Eyck vennad paikneb Saint Bavo katedraal. Külasta Genti kellatorn, Raekoja, ja saada lähemale linna kauplemisajaloole Vana kalaturg.

Brüssel Gent rongid

Antwerpeni Gent rongid

Halle Gent rongid

Bruges Gent rongid

Beutiful Ghent Belgium

 

3. Best päevasõite Brüssel: Amsterdam

On ainult 200 kilomeetri vahel ja Amsterdamis, nii ilus Hollandi pealinn on hea valik unustamatu päev reisi.

Amsterdam on sageli tuntud oma huvitav kohvikud! (Kui sa mõistad, mida ma silmas pean!) Aga, ei lase, et loll olete. Amsterdam on üks parim 5 Best päevasõite Brüssel sest see on ka oaas ajalugu, kultuur, ja kunsti.

Võtke ühendust minevikus Anne Frank House, õppida kunsti Rijksmuseum, Van Gogh, ja Rembrandti maja muuseumid, ja nautida kuulsa Heineken Experience. Seikluslik reisija saab laenutada jalgratast ja uurida tänavatel, ajaloomälestised, ja peamised pubid Amsterdami. Samal ajal, romantikud võib olla ainulaadne Amsterdam kogemus nautides lõõgastav paadisõit.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

 

4. Luksemburg

Luksemburgi vahendid Lucilinburhc või vähe linnus. See on siis, kui ümbritsev territoorium lossi või linnuse avastati ja valitses Siegfried I Ardennes. Täna, Luksemburg on üks rikkamaid riike maailmas. Samuti on kultuuriliselt mitmekesine ja mängib olulist rolli ÜRO ja Euroopa poliitikas. Need on vaid käputäis põhjusi, miks ta on üks parimaid 5 Best päevasõite Brüssel.

See võtab vaid 2.5 tundi Brüsselist sinna. Ükskord sa hop rongilt maha, suunduge Suurhertsogiriigi pealinna ja alustage oma ringkäiku Kirchbergi kvartali ja selle paljude oluliste hoonete, näiteks Euroopa Kohtu uurimisega, ja Euroopa Komisjoni. Marvel at Notre Dame Cathedral, maamärk, mis ühendab suurepäraselt hilisgooti arhitektuuri renessansi ehistega. Jätka rännates võluv tänavatel. Ära jäta püüdmine pilguheit Palace suurhertsog ja linna kaitserajatised.

Rongid Antwerpenist Luksemburgi

Brüsseli–Luksemburgi rongid

Rongid Metzist Luksemburgi

Rongid Pariisist Luksemburgi

Luxembourg is one of the Best day trips from Brussels

 

5. Best päevasõite Brüssel: Ypres

123 kilomeetri looduskaunis on vahemikus Belgiate kapitali ja selle huvitava koha. Kuid, sa peaksid olema valmis külastama palju sünge kohad liiga. Ypres mänginud olulist rolli Esimese maailmasõja ja nägi kaotus põlvkonna sõdurid ajal ägedad lahingud, mis toimus siin ja seda ümbritsevate piirkondade.

Nagu paljud Belgia linnades, euroopa turuplats sisaldab muljetavaldavat arhitektuuri. See on ka sellepärast palju keskaegse arhitektuuri säilmed on taastatud. On õnnelikum teadmiseks, kui te olete foodie, siis nautida traditsioonilisi flaami kööki ja muidugi, õlut.

Pole tähtis, mida sa teed linna Ypres. Teie mõtted ei ole kaugel hävingut ja kadu maailmasõda 1.

Brüssel sihtkohta Antwerp rongid

Amsterdam sihtkohta Antwerp rongid

Lille sihtkohta Antwerp rongid

Paris Antwerp rongid

Ypres Leper Belgium

 

Valmis uurida piirdu Brüsseli? jah? Salvesta rong saan teid seal, ilma varjatud tasusid ja sujuv ja tõrgeteta broneerimise protsessi. lihtne!

 

 

Kas soovite embed meie blogi postitus “5 Lihtne päevasõite Milan Rongiga” saidile? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-from-brussels/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)