Lugemise aeg: 3 minutit
(Viimati uuendatud: 25/01/2021)

Saksamaa on looduslikult kaunis riik. Aga kui hakkate mõtlema lossid, Sa armastad seda veelgi. Ja kõik, et kuna Saksamaa on, Vastavalt paljude, lossi pealinn maailmas.

On terve hulk suurepäraseid lossid Saksamaal peate külastama. Selle artikli, me keskenduda ainult kõige ilusad seas. Me ka teile info kohta, kuidas saate nendeni jõuda rongiga, juurde kõigi rõõmuks rongi armastajad!

 

Schloss Neuschwanstein - kõige suurejoonelisem Castle Saksamaal

Paljud teavad, et üks ilusamaid losse kogu maailmas, mitte ainult Saksamaa. Kui ei ole, et, see on kindlasti kuulus on inspiratsiooni Disney loss. Kui te võtate pilk selle muinasjutt loss, sa mõistad, miks. Te saate kindlasti aru, miks see on üks kõige väljapaistvam lossid Saksamaal!

Schloss Neuschwanstein on kahtlemata majesteetlik, aga kuidas sa sinna? Hea asi Saksamaa, et enamikus kohtades ühendada kaudu rongi. Lähim rongijaam lossi on Fussen. Kuid, jõuad, et jaam München või muu suure Saksa linnad.

Ulm Fussen rongid

Müncheni Fussen rongid

Stuttgart Fussen rongid

Nürnberg et Fussen rongid

 

 

Hohenzollern - kõige Magical Castle Saksamaal

Hohenzollern loss ei ole mitte ainult kõige suurejoonelisem lossid Saksamaal - see on kõige maagiline üks. Võite leida selle provintsis Baden-Württemberg, Stuttgarti lähedal. Baden-Württemberg provints on kõige alahinnatud üks Saksamaal, kuid kui te näete seda lossi, sa oled kindlasti muuta oma arvamust!

Kuid, saada lossi võib olla problemaatiline, kuigi täiesti seda väärt. Parim viis on võtta rong Stuttgart Hechingen. Siis tuleb võtta matka ja ronida järsu mäe jõuda lossi. Ma lihtsalt nalja! Te võite võtta shuttle bussi või taksoga Hechingen nagu loss on üsna lähedal linna.

 

castles in Germany

 

 

Hohenzollern Sigmaringen'i - suurejoonelisemaid Castle Saksamaal

Meie tagasihoidlik arvamus, no nimekirja kõige suurejoonelisem lossid Saksamaal võib olla täielik mainimata Hohenzollern Sigmaringen'i. See on kõige ulatuslikum ja suurejoonelisemaid lossi teid kunagi panna oma silmad! Ja kui see ei ole piisav, see on ka täiesti lummav.

Hohenzollern-Sigmaringen'i Seega Baden-Württemberg; nii et see on täiesti murettekitav, miks inimesed ei kiites provintsis kui ilusamaid üks Saksamaal!

Nagu reisil - kuna võite leida lossi linna, see kergesti kättesaadav rongiga. Parim viis on võtta rong Ulm või Stuttgart ja seejärel jalutada lossi.

Frankfurt Ulm rongid

Stuttgart Ulm rongid

Leipzig Ulm rongid

Nürnberg Ulm rongid

 

Eltzi loss

Burg Eltz castle

 

Linnus seisab üksi väikese mäe, ja tundub tõeliselt tähelepanuväärne. Kuid, see ei ole nii üksildane kui sa arvestama, et see on ikka asustatud! jah, Eltz pere on toimunud lossi eest 33 põlvkondade!

Kui tegemist on saada seal, pead kõndima või saada buss või taksoga Hatzenport. Kuid, see on täiesti võimalik saada väikelinna rongiga Koblenz - lähim suur linn.

Frankfurt Hatzenport rongid

Bonn Hatzenport rongid

Köln Hatzenport rongid

Düsseldorf Hatzenport rongid

 

Nii et teil on see, täielikku nimekirja kõige suurejoonelisem lossid Saksamaal. Loodame, et saate külastada vähemalt üks neist oma järgmise reisi! Kui soovite rohkem teada rongiga nende lossid, julgelt võta meiega ühendust igal ajal.

 

 

Kas soovite manustada meie ajaveebi postituse oma saidile?, võite võtta meie pilte ja teksti ja lihtsalt anna meile krediiti link sellele blogipostitust, või klõpsate siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-spectacular-castles-germany%2F%3Flang%3Det– (Kerige natuke näha Manustuskood)