Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 25/01/2021)

Almanya doğal güzel bir ülke. Ama kaleler düşünmeye başladığınızda, Eğer daha da seveceksiniz. Ve bütün bunlar Almanya olduğu için, Birçok göre, dünyanın kale sermaye.

Ziyaret etmek gerek Almanya'da muhteşem kaleler bir bütün ana vardır. Bu makalede, Biz onların arasında sadece en güzel olanları konsantre olacağım. Ayrıca nasıl yapabileceğinizi üzerinde size bilgi vereceğiz trenle onlara ulaşmak, için Bütün tren aşıkların zevk!

 

Schloss Neuschwanstein - Almanya'da En Muhteşem Kalesi

Birçok tüm dünyada en güzel kalelerinden biri olarak biliyorum, sadece Almanya. Değilse o, bunun için bir ilham kaynağı olduğu için kesinlikle ünlü Disney Kale. Şuna bir göz atacak olursak peri masalı kale, neden fark. Almanya'da en muhteşem kaleler arasında sebebisiniz kesinlikle anlayabiliyorum!

Schloss Neuschwanstein kuşkusuz görkemli, ama orada nasıl alabilirim? Almanya hakkında iyi bir şey olduğunu çoğu yerde olduğunu tren yoluyla bağlamak. Kaleye yakın tren istasyonu Füssen olduğunu. ancak, bunu kimden istasyonu ulaşabilirsiniz Münih veya herhangi bir diğer büyük Alman şehirleri.

Ulm Füssen trenleri

Münih Füssen trenleri

Stuttgart Füssen trenleri

Nürnberg Füssen trenleri

 

 

Hohenzollern - Almanya'da En büyülü Kale

Hohenzollern kale Sadece Almanya'da en muhteşem kaleler arasında değil - en bulunuyor büyülü 1. Sen 'da bulabilirsiniz Baden Württemberg eyaleti, Stuttgart yakınlarındaki. Baden Württemberg eyaleti en çok küçümsenen Almanya'da bir, ancak bu kale gördükten sonra, Eğer fikrini değiştirmez uğrarsınız!

ancak, Kaleye alma sorunlu olabilir, Tamamen değer olsa da. en iyi yolu Hechingen Stuttgart trene almaktır. O zaman almak gerekir uzun zam ve kale ulaşmak için rampa çıkma. sadece dalga geçiyorum! kale şehre oldukça yakın olduğu gibi bir servis otobüsü veya Hechingen bir taksi alabilir.

 

castles in Germany

 

 

Hohenzollern Sigmaringen - Almanya'da Grandest Kale

Bizim düşünceme göre, Almanya'da en muhteşem kaleler hiçbir liste Hohenzollern Sigmaringen bahsetmeden tam olabilir. Bu hiç gözlerini yatacağız en kapsamlı ve görkemli kale! Ve bu yetmezmiş, o da tamamen kesen bulunuyor.

Hohenzollern-Sigmaringen Baden Württemberg nedenle; insanlar olarak ili öven değil neden bu kadar tamamen Şaşırtıcı gelebilir Almanya'nın en güzel bir!

Eğer bir kasabasında kale bulabilirsiniz beri - Seyahat gelince, trenle kolayca erişilebilir. En iyi yolu Ulm veya Stuttgart bir trene binip sonra kaleye yürümeye olduğunu.

Ulm Trains Frankfurt

Stuttgart Ulm trenleri

Leipzig Ulm trenleri

Nürnberg Ulm trenleri

 

Burg Eltz

Burg Eltz castle

 

Kale küçük bir tepe üzerinde tek başına duruyor, ve gerçekten görünüyor muhteşem. ancak, hala yaşadığı oluyor bu hesaba katmanız kez bu kadar yalnız değil! Evet, Eltz aile kale için düzenledi 33 nesiller!

orada almak için geldiğinde, Yürümek veya almak zorunda kalacak bir otobüs Hatzenport veya taksi. ancak, o trenle küçük kasabaya almak için tamamen mümkün Koblenz - En yakın büyük şehir.

Trenler Hatzenport Frankfurt

Bonn Hatzenport trenleri

Köln Hatzenport trenleri

Düsseldorf Hatzenport trenleri

 

Yani orada o var, Almanya'nın en muhteşem kaleler tam listesi. Size bir sonraki gezi bunlardan en az birini ziyaret umuyoruz! Bu kaleler trenle seyahat hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çekinmeyin bizimle iletişime geçin her zaman.

 

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-spectacular-castles-germany%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)