Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 25/01/2021)

Vokietija yra natūraliai graži šalis. Bet kai jūs pradedate galvoti apie pilių, jums bus meilė jį dar. Ir visa tai dėl to, Vokietija yra, pagal daug, pilis sostinė pasaulyje.

Yra daugybė įspūdingų pilių Vokietijoje jums reikia apsilankyti. Šiame straipsnyje, mes sutelkti dėmesį tik gražiausius tuos tarp jų. Mes taip pat suteikti jums informacijos apie tai, kaip jūs galite juos pasiekti traukiniu, prie malonumas visų traukinių mėgėjams!

 

Schloss Neuschwanstein - įspūdingiausių pilis Vokietijoje

Daugelis žinome jį kaip vieną iš gražiausių pilių visam pasauliui, ne tik Vokietija. Jei ne tai, kad, tai tikrai garsėja būdamas už įkvėpimą "Disney" pilis. Kai jums pažvelgti tai atrodo pasaka pilis, jūs suprasite, kodėl. Jūs tikrai gali suprasti, kodėl tai viena iš labiausiai įspūdingų pilių Vokietijoje!

Schloss Neuschwanstein neabejotinai Majestic, bet kaip jums ten? Šis geras dalykas apie Vokietiją yra, kad dauguma vietos prisijungti per traukiniu. Artimiausias geležinkelio stoties į pilį yra Fiusenas. Tačiau, jūs galite pasiekti, kad stotį Miunchenas ar kitų didelių Vokietijos miestai.

Ulmas, kad Fiusenas traukiniai

Miunchenas Fiusenas traukiniai

Štutgartas į Fiusenas traukiniai

Niurnbergas į Fiusenas traukiniai

 

 

Hohencolernai - Dažniausiai stebuklinga pilis Vokietijoje

Hohencolernų pilis yra ne tik viena iš labiausiai įspūdingų pilių Vokietijoje - tai labiausiai magiškas vienas. Jūs galite rasti jį į provincijos Baden-Württemberg, netoli Štutgartas. Badenas-Viurtembergas provincija yra labiausiai nepakankamai vienas Vokietijoje, bet kai matote šį pilį, jūs privalo pakeisti savo nuomonę!

Tačiau, gauti į pilį gali būti problemiškas, nors visiškai verta. Geriausias būdas yra imtis traukiniu iš Štutgartas į Hechingen. Tada jums reikia imtis ilgas žygis ir lipti kietas kalvos pasiekti pilį. Juokauju! Galite imtis autobusas ar taksi iš Hechingen kaip pilis yra gana arti miesto.

 

castles in Germany

 

 

Hohencolernai zigmaringenai - gražiausios pilis Vokietijoje

Mūsų nuomone Kuklus, ne iš įspūdingiausių pilių Vokietijoje sąrašas gali būti visiškai nenurodant hohencolernai zigmaringenai. Tai plačiausia ir gražiausios pilis jums kada nors nustatyti savo akis! Ir jei tai buvo nepakankamai, jis taip pat visiškai dech.

Todėl hohencolernai zigmaringenai yra Baden-Württemberg; todėl visiškai Stebėtina, kodėl žmonės nėra giriasi provinciją kaip Gražiausių vienas Vokietijoje!

Kaip keliauti - nes galite rasti pilį miesto, tai lengvai pasiekiama traukiniu. Geriausias būdas yra imtis traukiniu iš Ulmo ar Štutgartas ir tada pėsčiomis iki pilies.

Frankfurtas prie Ulmas traukiniai

Štutgartas į Ulmas traukiniai

Leipcigas į Ulmas traukiniai

Niurnbergas į Ulmas traukiniai

 

burg Eltz

Burg Eltz castle

 

Pilis stovi vienas ant mažos kalvos, ir atrodo tikrai įspūdingas. Tačiau, tai ne toks vienišas, kai jūs atsižvelgti į tai, kad vis dar gyvena! Taip, Eltz šeima nusprendė pilį už 33 kartos!

Kai jis ateina į vis ten, turėsite vaikščioti ar gauti autobusas ar taksi iš Hatzenport. Tačiau, tai visiškai įmanoma patekti į mažo miestelio traukiniu iš Koblencas - artimiausias didelis miestas.

Frankfurtas prie Hatzenport traukiniai

Bona į Hatzenport traukiniai

Kelnas Hatzenport traukiniai

Diuseldorfas Hatzenport traukiniai

 

Taigi jūs turite jį, pilnas sąrašas įspūdingiausių pilių Vokietijoje. Tikimės, kad jums aplankyti bent vieną iš jų savo kitą kelionę! Jei norite sužinoti daugiau apie keliavimą traukiniu šių pilių, nedvejodami Susisiekite su mumis bet kada.

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-spectacular-castles-germany%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)