Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 13/08/2021)

Dauguma alaus mėgėjų keliautojų sąraše yra Miunchenas. Tai turint omenyje, kad Oktoberfest būtų ten pat, bet Nockherberg Starkbierfest – Miunchenas stipraus alaus festivalis atneša kažką papildomai. ne, ne minios. jūs patirtis pusę tiek, kiek. Bet alus yra dvigubai stiprumo! Skamba kaip puikus būdas nusimesti Kovas ir Pavasaris, mums!

 

IŠTIRKITE Miunchenas:

munich skyline

 

Miunchenas, Bavarijos sostinė, gyvena šimtamečių pastatų ir daug muziejų. Miestas yra žinomas dėl savo metiniame Oktoberfest šventėje ir jos alaus salėse, įskaitant garsus Hofbrauhaus, įkurtas 1589. Be Altstadt (Senamiestis), Marienplatz centre aikštėje yra orientyrai tokių kaip neogotikinė Neues Rathaus (rotušė), su populiaraus metalofonas rodo, kad derinasi ir reenacts istorijas iš 16 amžiaus.

Ar tai jūsų pirmą kartą aplankyti Miunchenas? Jums bus malonu žinoti, kad tai yra labai lankytojas draugiškas mieste, beveik kiekvieną aspektą. Jis turi labai funkcionalus infrastruktūra, ji siūlo platų tiek vidaus ir lauko atrakcionai, klimatas yra švelnesnis nei šiaurinių dalių Vokietija ir tai super lengva gauti aplink ir nuvykite į Nockherberg Starkbierfest – Stiprus alus festivalis Miunchene.

Berlynas Miunchenas traukiniai

Frankfurtas Miunchenas traukiniai

Viena į Miuncheną traukiniai

Štutgartas Miunchenas traukiniai

 

Ką apie kalbos barjerą?

Nekalbėk nei vokiškai, nei bavariškai? Jokiu problemu! Didžioji dalis jaunosios kartos kalba angliškai, bet kad galėtų panaudoti vokiečių šiek tiek (ar net Bavarijos, jeigu tu išdrįsi) yra labai vertinama vietiniai. Šalyje turi būti nedraugiški reputaciją, bet tai toli nuo tiesos. Miunchenas čiabuviai yra draugiški ir paslaugūs, kai jūs pradėsite gauti juos pažinti. Vienas iš galimų elementų “kultūrinis šokas” gali būti, kaip net judriausių miesto centro srityse, jis vis dar gali gauti labai rami dėl šiokiadienis žiemos naktį arba sekmadienį; Miunchenas gali pasiūlyti daug privalumus miesto gyvenimo (puikūs restoranai, gražūs pastatai, daugybė dalykai, kuriuos reikia padaryti) atėmus iš stumdymasis daug, bruzdesys, ir streso. Šis miestas yra geriausias iš daugelio pasaulių: urbanistinis aplinką, gražūs gamtos aplinka, įvairių ir tarptautiniai kultūros, sumaišyto su daug tradicinių Bavarijos gyvenimo būdas. Ir tai savaime suprantama, kad alus yra žinomas visame pasaulyje dėl priežasties!

Hamburgas Miunchenas traukiniai

Leipcigas Miunchenas traukiniai

Drezdenas į Miuncheną traukiniai

Gentas Miunchenas traukiniai

 

hTTPS://www.youtube.com/watch?v = GwBfUzPCiaw

 

VIETINĖ SLAPTAI

people drinking during Munich Strong Beer Festival

 

Maždaug tris savaites ankstyvą pavasarį, alaus daryklos visoje Miunchenas įsteigti savo alaus salės.

Stiprus alus festivalis priklauso Miunchenas kaip alaus sodais ir Oktoberfest. Faktiškai, ši alaus šventė gali būti miesto geriausiai saugoma paslaptis. Tai iš tikrųjų net senesnis nei Oktoberfest, prasidėjo 1600-ųjų viduryje, iki Miuncheno Paulaner vienuolių ir Paulaner Nockherberg yra originalus vieta Miuncheno stipriu alumi festivalis!

Klastingą vienuoliai pramanytas alaus gėrimą palaikyti juos per gavėnią greitai, ir pavadino jų pasiimti-man-iki "Palaiminti tėvo alaus" arba "šventasis aliejus St. Pranciškaus ". Pagaliau, jie apsigyveno "Salvator" - lotynų išgelbėtojas.

Zalcburgas į Miuncheną traukiniai

Diuseldorfas Miunchenas traukiniai

Kelnas Miunchenas traukiniai

Brėmenas Miunchenas traukiniai

 

Ir kur tiksliai nebuvo Miuncheno stipriu alumi festivalis iš?

starkbier

Dažniausiai pasakojama kilmės istorija starkbier yra paprasta alkanų vienuolių pasaka. Priversti greitai per gavėnią, vienuoliai pradėjo užvirinti starkbier kaip spraga būdas gauti savo užpildyti kalorijų. vėl, dėka didesnis ištirpusio kietųjų medžiagų kiekio (žinomas kaip misa), starkbier tapo pripažinta kaip skysto maisto.

Bet be to, Starkbier daro, žinoma, turi didesnę alkoholio koncentraciją (svyruoja nuo 7.5%-9%). Kalbant apie skonį, tai salyklo ir stebėtinai (gal turėčiau sakyti deceivingly) sklandžiai ir jos poveikis bus tikrai 1000% slinkti jums. Kaip, "Prašome ponia, sustabdyti šokti ant stalo - jūs baidyti vaikus "slinkti jums. Tu buvai ispetaS.

Apibendrinant viską: starkbier yra stiprus alus, jis stipresnis alkoholio kiekis bet ir ištirpusių kietų medžiagų, ji bus užpildyti jus ir netvarka jus. Tu buvai ispetaS!

 

Greiti Miuncheno stipraus alaus festivalio patarimai

turėti grynųjų pinigų!

Nors didžiųjų prekybos tinklų ir parduotuvių realizavimo gali priimti jūsų kredito kortelės, dauguma Miuncheno restoranų ir parduotuvių priims tik grynuosius pinigus arba EB korteles (kuri yra tarsi debeto korteles). Įsitikinkite, kad turite pakankamai eurų su jumis kasdienio naudojimo.

 

stipraus alaus čiaupas

Munich Strong Beer Festival beer glasses

Starkbieranstich nurodo pakratant stiprus alus (t.y.. paliesdami KEG) - tai tipo baisi Miunchene ir žymi Starkbierfest pradžią. Tuo Paulaner esu Nockherberg, jie švęsti savo Salvator stipraus alaus paliesdami su muzikos politinės kepsnys.

Žmonės tiesiog užpildyti savo alaus salę su vietos politikais ir pasijuokti iš jų per daina ir dramatizmą. Jei išgalvotas patikrinti, ką renginys yra tarsi, čia yra "YouTube" vaizdo įrašas iš praeitų metų.

Niurnbergas į Miuncheną traukiniai

Ciuricho į Miuncheną traukiniai

Maincas Miunchenas traukiniai

Augsburgas Miunchenas traukiniai

 

Norite užsisakyti traukinių bilietų į Miuncheną? Tada galvą virš į IšsaugotiAtrain kur jūs gausite savo bilietą minutėmis su Nėra negaluojantis, papildomas, ir paslėpti mokesčiai!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fnockherberg-starkbierfest-munich-beer-festival%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)