Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 04/11/2022)

Jei norite žinoti, kur rasti geriausių muziejų Europoje, mes jus apsaugome! Nesvarbu, ar tai menas, tautinis, arba natūralus istorija, muziejai iš mūsų sąrašo nepaliks stebinti jus.

Kas daugiau, galite pasiekti visus šiuos paskirties traukiniu Jei ieškote prieinamas priemones, kelionės. Leiskite mums atidžiau pažvelgti į geriausių muziejų Europoje ir kur juos rasti:

 

Luvro muziejus, Paryžius, Prancūzija

Luvras gali būti viena iš garsiausių muziejų Europoje ir pasaulyje. Tai didžiausia, apimantis 72,735 metrais kvadratu. Tai fantastinis muziejus gyvena daugiau nei 35,000 daiktai ir yra vienas iš Paryžiaus orientyrų. Turite apsilankyti, jei jūs keliauti į Paryžių traukiniu!

Briuselis į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Marselis į Paryžius traukiniai

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

 

 

Venaria Reale, Turinas, Italija

Šio rūmuose pavadinimas kilęs iš lotynų kalbos Karališkoji medžioklė, reiškia "Royal Hunt". XVII ir XVIII a, tai buvo bazė medžioklės ekspedicijos iš Kunigaikštis Charles Emmanuel II. Dabar rūmai užburia modernias lankytojus su savo baroko stiliaus grožio. Jūs negalite praleisti, jei jums rasti sau Turine.

Milanas Turinas traukiniai

Komo ežeras Turinas traukiniai

Genuja į Turiną traukiniai

Parmos į Turiną traukiniai

 

Muziejus prie upelio, Antverpenas, Belgija

The Museum by the Stream in Antwerp is one of the Best Museums in Europe

 

Iš Stream ar MAS muziejus yra didžiausias muziejus Antverpene. Jei ieškote panoraminis vaizdas, yra nemokama prieiga prie stogo Muziejaus. Iš MAS kompleksas taip pat turi Restoranas ir kavinė po juo. Pati muziejus yra puikus ir verta aplankyti, jei esate Antverpenas.

Briuselis Antwerp traukiniai

Amsterdamas Antwerp traukiniai

Lilis Antwerp traukiniai

Paryžius Antwerp traukiniai

 

biblinis, Amsterdamas, Olandija

Kitas muziejuje Nyderlandai, į Biblijos muziejus yra įsikūrusi Amsterdamas. Jis yra vienas iš geriausių muziejų Europoje, jei norite sužinoti daugiau apie Bibliją. Apsilankymas Bijbelse padeda suprasti Biblijos reikšmę ir poveikį Nyderlandų visuomenei. Tai neabejotinai unikalus muziejus, puikiai tinka tiems, kurie mėgsta religinis istorija.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

 

Meno istorijos muziejus, Viena, Austrija

Kunsthistorisches Museum in Vienna Austria

Meno istorijos muziejus yra geriausiai žinomas meno muziejus Austrija, taip pat žinomas kaip dailės muziejaus. Kai kurie iš jo garsiausių ekranuose yra Rembrandt darbus, Mikelandželas, Rafaelis, Rubens. Tai buvo nuostabu meno mylėtojams su nuostabiu menu nuo pat jo atidarymo 1891. Kiekvienas apsilankymą Viena traukiniu turėtų susitarti pamatyti Kunsthistorisches muziejų.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Machmit Vaikai muziejus, Berlynas, Vokietija

Keliautojams su vaikais, jis neturi gauti bet geriau nei machmit vaikai muziejus Vokietija. Jei jums rasti sau Berlyne, Įsitikinkite, kad patikrinti machmit ir jos įvairovė atrakcionų. Jie tinka suaugusiems, taip pat, su daugeliu įdomių veikla, pavyzdžiui, meno laboratorija, Spausdinti seminaras, ir laipiojimo labirinto.

Brėmenas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

 

Skansen muziejus po atviru dangumi, Stokholmas, Švedija

Skansen muziejus po atviru dangumi buvo pirmasis tokio pobūdžio Švedijoje. Jis atidarytas 1891 ir išaugo labiausiai žinomas muziejus Stokholme. Puikus vaizdas iš Royal Djurgarden yra apsilankymo Skansen premija. Ir tiems, kurie mėgsta matyti Skandinavija-gimtoji gyvūnus, yra zoologijos sodas kad juos rodo.

 

 

Geriausi muziejai Europoje laukia Jūsų. Jei esate pasiruošęs eiti, užsisakyti traukinio bilietus dabar ir mėgautis važiavimo!

 

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-museums-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)