Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 16/09/2022)

Kelionės su vaikais Europai gali būti iššūkis. Taigi, labai svarbu pridėti keletą užsiėmimų, kurie patiktų vaikams, kaip apsilankymas viename iš 10 geriausi zoologijos sodai Europoje. Vieni geriausių zoologijos sodų pasaulyje yra Europoje. Širdies geriausi miestai Europoje, yra žalių šventovių, ir 10 geriausi zoologijos sodai, kuriuos galima aplankyti su vaikais Europoje.

  • Geležinkelių transportas yra labiausiai tausojanti aplinką būdas keliauti. Šis straipsnis buvo parašytas šviesti apie keliones traukiniu ir buvo padaryta Išsaugoti traukinys, Pigiausi traukinių bilietai pasaulyje.

1. Schonbrunn zoologijos sodas Vienoje

Schonbrunn Zoologijos sodas Vienoje, taip pat buvo namuose 500 gyvūnų rūšių, nuo 1752. Pavyzdžiui, seniausiame zoologijos sode Europoje gyvena Afrikos dramblys ir milžiniška panda. Į 42 hektarų Vienos zoologijos sodas yra rūmuose ir turi nuostabių atrakcionų vaikams ir tėvams.

Pavyzdžiui, atogrąžų miško namas zoologijos sode yra puiki žmogaus sukurta tikro atogrąžų miško su perkūnija kopija. Klaidžiodami stebėkite Azijos mažų nagų ūdras ir vampyrinius krabus. Papildomai, Baltųjų lokių namas, tigrai ir gepardai, koala namas, ir dar daug kitų namų nuostabūs gyvūnai laukia tavęs.

Su Vienos leidimu įėjimas į Schonbrunn zoologijos sodą Vienoje yra nemokamas. Jūs galite patekti su U4 Hietzing po žeme.

Milanas – Venecija traukinių kainos

Traukinių iš Florencijos į Veneciją kainos

Bolonijos į Veneciją traukinių kainos

Trevizo į Venecijos traukinių kainos

 

Schonbrunn Zoo In Vienna Elephant

2. 10 Geriausi zoologijos sodai Europoje: Alpių zoologijos sodas Insbruke

Įsikūręs kvapą gniaužiančiame Tirolis Austrijoje, Alpių zoologijos sode Insbruke gyvena daugiau nei 150 gyvūnų rūšys. Šį nuostabų zoologijos sodą rasite Nordkette kalnų papėdėje Austrijos Alpėse. Taigi, jei planuojate šeimos kelionę į Alpes, nepamirškite skirti laiko „Alpenzoo Insbruck“.

Jūsų vaikai būtų visiškai nustebinti rudųjų lokių, Lūšis, auksiniai ereliai, ūdros, ir ugnis salamandra. Tai tik keletas gyvūnų rūšių, kurias pamatysite Alpių zoologijos sode. Kol jūsų vaikai žavėsis gyvūnais, jus paims nuostabiu vaizdu.

Galite patekti į šį nuostabų zoologijos sodą viešuoju transportu, nuo Miesto centras. Be to, yra įvairių biudžetą taupančių zoologijos sodo leidimų variantų, kad galėtum viską pamatyti.

Miunchenas į Insbruko traukinių kainas

Zalcburgas - Insbrukas Traukinių kainos

Oberstdorfas - Insbrukas Traukinių kainos

Gracas į Insbruko traukinių kainas

 

Bear in Alpine Zoo In Innsbruck

3. Geriausias Čekijos zoologijos sodas: Prahos zoologijos sodas

Praha garsėja nuostabiais tiltais, vaizdingi vaizdai, architektūra, ir vakarėliai. Tačiau, nedaug žmonių žino apie Prahos zoologijos sodą, ir tai yra garbės vieta tarp geriausių Europos zoologijos sodų, kuriuos galima aplankyti su vaikais.

o dėl 5 kvadratinių kilometrų Prahos zoologijos sodas yra vienas didžiausių zoologijos sodų Europoje, būsto daugiau nei 4000 gyvūnai. Taigi, pasveikinti yra daugybė paviljonų ir gyvūnų, pavyzdžiui, Shanti Azijos dramblys, Bikira, draugiška gorila, ir dar daug unikalių ir gražių gyvūnų.

Prahos zoologijos sodas yra atidarytas kasdien, jį pasieksite autobusu ar tramvajumi. Mūsų patarimas puikiai praleisti laiką šeimoje Prahoje yra planuoti visos šeimos dienos kelionę į Prahos zoologijos sodą, nes jūsų vaikai tikrai norės visa tai ištirti.

Niurnbergas - Praha traukinių kainos

Miunchenas į Praha traukinių kainos

Berlyno į Prahą traukinių kainos

Vienos į Prahą traukinių kainos

 

4. 10 Geriausi zoologijos sodai Europoje: Berlyno zoologijos sodas

Seniausiame Vokietijos zoologijos sode gyvena keletas nepaprastų gyvūnų pasaulyje. Čilės flamingas ir afrikietiškas pingvinas yra tik keletas ypatingų gyventojų, kuriuos sutiksite apsilankę Berlyno zoologijos sode.. Dėl retų ir egzotiškų gyvūnų Berlynas yra vienas geriausių zoologijos sodų, kurį galima aplankyti kartu su vaikais Europoje.

Berlyno zoologijos sodas yra vieno iš centre įdomiausių Europos miestų, ir zoologijos sodas nėra išimtis. Jei esate mieste ilgą savaitgalį, tada tikrai turėtumėte skirti laiko dienai zoologijos sode, paviljonai, ir akvariumas.

Vienas geriausių dalykų šiame zoologijos sode yra tas, kad yra specialios bilietų kainos mažoms ar daugiavaikėms šeimoms, vienas įėjimas į zoologijos sodą, arba kombinacija su įėjimu į akvariumą.

Traukinių kainos iš Frankfurto į Berlyną

Leipcigas į Berlyno traukinių kainas

Traukinių iš Hanoverio į Berlyną kainos

Traukinių iš Hamburgo į Berlyną kainos

 

10 Best Zoos In Europe: Tigris in Berlin Zoological Garden

5. Šauniausias Hamburgo zoologijos sodas: Hagenbeko zoologijos sodas

Hamburgas yra puikus miesto pertraukos tikslas, ir įdomus miestas su vaikais. „Hagenbeck Tierpark“ Hamburge yra vienas iš įdomių dalykų, kuriuos galima nuveikti Hamburge su vaikais, pavyzdys. Tai vienas šauniausių zoologijos sodų Europoje ir Vokietijoje. Namai po atviru dangumi daugiau nei 1,800 gyvūnai, šiame fantastiškame zoologijos sode yra Arkties vandenynas. Arkties vandenynas yra vieta, kur leistis į šeimos nuotykius, ir aplankyti baltus lokius, pingvinai, ir jūros meškos.

Jei keletą dienų esate Hamburge, tada turėtumėte gauti Hamburgo kortelę. Tokiu būdu jums patiks puikios nuolaidos lankytinų vietų, bei nuolaidos zoologijos sode ir tropiniame akvariume zoologijos sode.

Traukinių kainos iš Berlyno į Hamburgą

Brėmeno į Hamburgo traukinių kainos

Traukinių iš Hanoverio į Hamburgą kainos

Kelnas į Hamburgas Traukinio kainos

 

Hamburg Hagenbeck Tierpark Penguin

6. Antverpeno zoologijos sodas Belgijoje

Vienas iš viršų 10 geriausias zoologijos sodas Europoje yra Antverpeno zoologijos sodas. Kaip ir bet kuris nuostabus zoologijos sodas, esantis mūsų sąraše, Antverpeno zoologijos sode galite grožėtis gražiausiais pasaulio gyvūnais. Tačiau, vienas iš dalykų, skiriantis Antverpeno zoologijos sodą nuo kitų zoologijos sodų, yra speciali programa nykstantiems gyvūnams, kaip bonobai ir okapi.

Geriausias zoologijos sodas Belgijoje bėgant metams labai išsiplėtė. Zoologijos sodas išaugo tiek, kad jo nėra miesto centre, visai netoli centrinės stoties. Be to, zoologijos sodo „Skywalk“ atskleis daugiausiai kvapą gniaužiantis panoraminis vaizdas sodų ir vienas iš užmirštų Europos miestų.

Traukinių kainos iš Briuselio į Antverpeną

Amsterdamo į Antverpeną traukinių kainos

Lilio į Antverpeną traukinių kainos

Paryžiaus - Antverpeno traukinių kainos

 

Large Birds Antwerp Zoo In Belgium

7. La Palmyre zoologijos sodas Les Mathes, Prancūzija

Gražus Les Mathes zoologijos sodas La Palmyre yra žaliuojančiuose miškuose ir kopose. Yra pažymėti takai, vedantys jus ir vaikus į kelionę po gyvūnų pasaulį ir gamtos stebuklus viename iš geriausių zoologijos sodų Europoje.

Laukiniai jūrų liūtai ir laukinės katės, Karreabiniai flamingai, ir milžiniški vėžliai, yra keletas ypatingų gyvūnų, kuriuos sutiksite. Šis nuostabus zoologijos sodas yra Naujojo Akvitanos regione, Prancūzijoje, Atlanto vandenyno pakrantėje, puikus nuotykis iš Paryžius traukiniu.

Amsterdamo į Paryžių traukinių kainos

Londono į Paryžių traukinių kainos

Roterdamo į Paryžių traukinių kainos

Traukinių kainos iš Briuselio į Paryžių

 

giraffe drinking water in La Palmyre Zoo In Les Mathes, France

8. „Artis“ zoologijos sodas Amsterdame

tiesiog 15 minučių kelio nuo miesto centro, rasite pirmąjį zoologijos sodą Amsterdame ir vieną geriausių zoologijos sodų Europoje. „Artis Royal“ zoologijos sode gyvena zebrai, drugeliai, tropinė žuvis, ir mažiausi organizmai, kurie sužavės jūsų vaikus, adresu ARTIS-Micropia.

A Apsilankymas Amsterdamo zoologijos sode yra viena geriausių šeimos veiklų Amsterdame. Su daugybe paviljonų, į akvariumą, ir seni ąžuolai, Amsterdamo „Artis“ zoologijos sodas yra vienas iš vaizdingiausių ir specialios lankytinos vietos Olandijoje.

Geriau įsigykite „Artis“ zoologijos sodo ir „Micropia“ bilietą, kad galėtumėte mėgautis viskuo, ką siūlo Amsterdamo karališkasis zoologijos sodas.

Traukinių kainos iš Briuselio į Amsterdamą

Londono į Amsterdamo traukinių kainos

Berlyno į Amsterdamo traukinių kainos

Paryžiaus - Amsterdamo traukinių kainos

 

Lion Watchng Artis Zoo In Amsterdam

9. Geriausias zoologijos sodas Anglijoje: Česterio zoologijos sodas

Yra didžiausias Anglijos zoologijos sodas Češyras ir gyvena daugiau nei 35,000 gyvūnai. Česterio zoologijos sodas yra vienas geriausių zoologijos sodų Europoje, kurį galima aplankyti su savo vaikais, nes yra tiek daug gyvūnų ir sodų, kuriuos reikia ištirti. Yra gyvūnų iš viso pasaulio, kaip lemūrai, puikus ragagalvis, ragagalvis, ir dar daug unikalių gyvūnų.

Taip pat, jei turite laiko pratęsti savo šeimos išvyką, būtinai aplankykite gražius zoologijos sodo sodus. Chesterio zoologijos sodo gėlių kolekcijos turi visame pasaulyje žinomą pavadinimą, o orchidėjos yra absoliučiai išskirtinės. Apsilankymas Česterio zoologijos sode yra puikus šeimos užsiėmimas lauke.

Amsterdamas - Londonas Traukinių kainos

Traukinių iš Paryžiaus į Londoną kainos

Traukinių kainos iš Berlyno į Londoną

Traukinių kainos iš Briuselio į Londoną

 

The best zoo in England is Chester Zoo

10. Geriausi zoologijos sodai Europoje: Bazelio zoologijos sodas Šveicarijoje

Geriausias Šveicarijos zoologijos sodas yra pačioje Bazelio širdyje. Bazelio zoologijos sode gyvena gyvūnai iš viso pasaulio, ir atrasite kiekvieną gyvūną iš natūralaus jo gyventojo įvairiuose aptvaruose.

Dar vienas nuostabus dalykas, dėl kurio mūsų laukia Bazelio zoologijos sodas 10 geriausi zoologijos sodai Europoje, yra vaikų zoologijos sodas. Čia jūsų vaikai gaus neįkainojamą galimybę susipažinti su naminiais gyvūnais iš viso pasaulio, paglostykite juos, ir juos pamaitinti.

Apsilankymas zoologijos sode yra nuostabi lauko veikla visai šeimai. Žalieji sodai ir miškai, neeiliniai gyvūnai ir augalai, sužavės ir linksmins vaikus. Į 10 geriausi zoologijos sodai Europoje, kuriuos galite aplankyti su savo vaikais, yra paslėpti Europos brangakmeniai ir verti bent visos dienos kelionės.

Miuncheno iki Bazelio traukinių kainos

Ciurichas į Bazelio traukinių kainas

Berno į Bazelį traukinių kainos

Ženevos ir Bazelio traukinių kainos

 

Best Zoos In Europe: Basel Zoo In Switzerland

 

čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime suplanuoti nuostabų vizitą į geriausius Europos zoologijos sodus traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 geriausių zoologijos sodų, kuriuos reikia aplankyti su savo vaikais Europoje“? Galite padaryti mūsų nuotraukas ir tekstą arba nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-zoos-visit-kids-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)