Skaitymo laikas: 8 protokolas
(Atnaujinta: 25/06/2021)

Spalvinga, egzotiškas, nepaprastas buveinės ypatybėmis ir vieta, rasite tokių 12 gyvūnų, kuriuos galima pamatyti unikaliausiai Europoje. gyvenantys giliausiuose vandenynuose, aukščiausios Alpės, ar ilsisi žaliuose Europos miškuose, būtinai ieškokite šių nuostabių laukinių gyvūnų kitame jūsų escapade Europoje.

 

1. Unikalūs gyvūnai, kuriuos galima pamatyti Europoje: Europos lūšis

Gyvenanti Šveicarijoje, Prancūzija, Italija, ir Čekijos Respublika, Europos lūšis yra unikalus laukinis katinas. Lūšis turi trumpą uodegą, rudas kailis su dėmėmis, taip lengva pastebėti snieguotame žiemos miške.

Ši laukinė katė jums bus patraukli naminių kačių veislė, ir laukinis dėmėtas gepardas.

Kur galėčiau pamatyti Europos lūšį Europoje?

Į Bavarijos Miškas yra nuostabi vieta pastebėti Lūšes ir jų palikuonis.

Diuseldorfas į Miuncheną su traukiniu

Dresdenas į Miuncheną su traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną su traukiniu

Bona į Miuncheną su traukiniu

 

European Lynx in the snow is a Unique Animals To See

 

2. Unikalūs gyvūnai, kuriuos galima pamatyti Europoje: Pūkas

Šiuos gražius padarus geriausiai galite pastebėti nuo balandžio vidurio prie pajūrio uolų. Pavyzdžiui, Skomerio sala Vakarų Velse yra nuostabi laukinių gyvūnų ir pūkų fotografijos vieta. Papildomai, Bretanės pakrantė yra dar viena nuostabi vieta grožėtis Atlanto jūros paukščiais.

Puffins pasiekti iki 30 cm ilgio ir 20 cm aukščio. Be to, oranžiniu snapu ir apskritimais akyse, pastebėsite, kad juos labai lengva pastebėti ant šių uolų prie vandenyno. Su 90% visų pasaulio gyventojų Europoje, didžiąją metų dalį prie Europos krantų galite grožėtis ištisomis kolonijomis.

Kur galėčiau pamatyti pūkus Europoje?

Bretanės pakrantė Prancūzijoje ir Skomerio sala yra puikios vietos, kur galima pamatyti Puffin.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Puffin is a Unique Animals To See In Europe

 

3. Unikalūs gyvūnai, kuriuos galima pamatyti Europoje: Saiga

„Saiga“ yra unikali antilopė, Deja, nyksta šiais laikais. Saiga yra viena iš 12 unikaliausių gyvūnų, kuriuos galite pamatyti Europoje. Savo neįprasta nosimi, šis unikalus gyvūnas gali lengvai prisitaikyti prie šalto ir karšto klimato, nes nosies forma tarnauja šiam tikslui.

Todėl, „Saiga“ neturi pastovių namų ir gali migruoti į 1000 km tarp vasaros ir žiemos. Be to, jis gali nueiti keliasdešimt km per dieną ir dažniausiai būna aktyvus dieną. Įdomus faktas apie „Saiga“ yra tas, kad be augalų ir žolių, jis valgo nuodingus augalus kitiems gyvūnams.

Kur galėčiau pamatyti Saigą Europoje?

Galite pastebėti Saigą nuostabiuose Karpatų kalnuose ir miškuose.

 

Saiga is the wild in Europe

 

4. Unikalūs gyvūnai, kuriuos galima pamatyti Europoje: Pušinė kiaunė

Jei atsitiktų pėsčiomis po Europos miškus ir miškus, greičiausiai sutiksite nepakartojamą pušinę kiaunę. Pušinės kiaunės gyvena medžių duobėse ir yra gana geros alpinistės, todėl būtinai atkreipkite dėmesį, jei norite pastebėti šį ypatingą padarą.

Pušų kiaunės yra rusvai kaštoninės spalvos, su šviesiai geltonu seilinuku ant kaklo. Todėl net miškuose, bus sunku praleisti šį įspūdingą gyvūną ant medžio šakos, su tuo geltonu seilinuku.

Kur aš galiu pamatyti pušis Martens?

Škotijos ir Airijos aukštumos, yra geriausios vietos pamatyti pušinę kiaunę.

 

The Pine Marten is among the Unique Animals To See In Europe

 

5. Unikalūs gyvūnai, kuriuos galima pamatyti Europoje: Europos žaliasis driežas

At 40 cm dydžio, bus tikrai sunku praleisti Europos žaliąją driežą. Šis unikalus driežas turi ryškiai žalią nugarą ir geltoną pilvą. Įdomu, poravimosi sezono metu, patinų spalva pasikeičia į ryškiai mėlyną.

Žalioji driežas gyvena dideliame aukštyje 2000 metrų, taip, kol žygiuosite Austrijos kalnuose, būtinai apsidairykite. Jei keliaujate nuo rudens iki žiemos, tada tikriausiai pastebėsite šiuos driežus urvuose ir sausose slėptuvėse. Tačiau, vasarą, pradedant nuo kovo mėn, šios gražuolės kaitinsis saulėje.

Kur galėčiau pamatyti žaliąją driežą?

Galite pastebėti šią žalią driežą, sėdinčią saulėje ant uolų, visoje Europoje, Austrija, Vokietija, iki Rumunijos, ir Turkija.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

the gorgeous European Green Lizard

 

6. Unikalūs gyvūnai, kuriuos galima pamatyti Europoje: Rožinis „Flamingo“

Gražūs rožiniai flamingai gyvena viename iš geriausi laukinės gamtos rezervatai Europoje. Rožiniai flamingai gyvena su nuostabiais laukiniais arkliais Camargue draustinyje Prancūzijoje. Rožinis flamingas tapo „Camargue“ simboliu, ryškiomis rausvomis spalvomis.

Mariose, pelkynas, ar skrenda aukštyn, demonstruodamas savo grožį, rožinis flamingas yra gana nuostabus vaizdas. Eidami pro 4 takai Camargue, greitai suprasite, kodėl šis paukštis yra vienas iš 12 unikaliausių gyvūnų, kuriuos galima pamatyti Europoje.

Kur galėčiau pamatyti rožinį flamingą Camargue rezervate?

Camargue yra didžiulis gamtos draustinis Prancūzijoje. Norint pamatyti šį unikalų paukštį, eikite į Ornitologinis parkas.

Lionas į Tulūzą su traukiniu

Paryžius į Tulūzą su traukiniu

Malonu Tulūzoje su traukiniu

Bordo į Tulūzą su traukiniu

 

Flying Pink Flamingo

 

7. Banginiai Airijoje

Jei atsitiktų plaukioti Pietų Airijoje, kažkur toli, iš po vandens gali iššokti kilni galva. Tai gali būti Kuprinis banginis, nuostabus ir didžiulis banginis, gyvenantis vandenyne aplink Airiją.

Nepaisant įspūdingo ir bauginančio dydžio, 12-16 metrų, jie nekenksmingi ir švelnūs. Šie gražūs banginiai atvyksta vėlyvą rudenį, dainuodami savo sudėtingas dainas, trunkantis tarp 10-20 protokolas.

Kur galėčiau pamatyti kuprotąjį banginį?

Škotija, Airija, Anglija puikiai tinka banginių stebėjimui.

 

 

8. Unikalūs gyvūnai, kuriuos galima pamatyti Europoje: Vilkai

Žavi ir gąsdina, vilkai yra vienas iš nykstančių gyvūnų Europoje. Šie unikalūs gyvūnai lengvai prisitaiko prie bet kokios buveinės, jų maskavimo spalvomis, ir didelio dydžio. Vilkų veislių yra daug, bet vidutinis vilkas gali pasiekti iki 70 kilogramas.

Vilkai gyvena miškuose, pakuotėse, ir Europoje laikomi labai saugomais gyvūnais. Yra apsaugos centrai ir draustiniai vilkams apsaugoti ir suteikti jiems geriausias sąlygas, kad jie visiškai neišnyktų.

Kur galėčiau pamatyti vilkus Europoje?

Ligūrijos regionas Italijoje, Bavarijos miškas, ir Lenkija yra vilkai’ pageidaujama buveinė.

 

Special Wolves Animals To See In Europe

 

9. Unikalūs gyvūnai, kuriuos galima pamatyti Europoje: Delfinai

Pliaukštelėjimas ir dainavimas Italijos pakrantės vandenyse, gražūs delfinai yra nuostabus vaizdas. Nors visi tikriausiai matė delfinus nuotraukose, vandens parkai, ar zoologijos soduose Europoje, niekas neprilygsta buriavimui ir grožėjimuisi šiais mielais padarais.

Geriausias laikas pamatyti delfinus yra vasarą, kai yra šilčiau, ir jūs galite leistis į delfinų stebėjimo laivą.

Kur galėčiau pamatyti delfinus Italijoje?

Į gražios Cinque Terre pakrantės ir Ligūrijos jūra yra puiki vieta pamatyti laukinius delfinus Italijoje.

La Spezia į Riomaggiore su traukiniu

Iš Florencijos į Riomaggiore su traukiniu

Iš Modenos į Riomaggiore su traukiniu

Livornas į Riomaggiore su traukiniu

 

Dolphins in Italy jumping over water

 

10. Šaunantys rykliai

Kai dauguma žmonių girdi “ryklys” natūraliausia reakcija yra šiurpulys ir baimė. Tačiau, galingasis „Basking Shark“ gali būti didžiulis ir bauginantis, bet šis ryklys valgo tik planktoną.

Todėl, aplink juos galite jaustis visiškai saugūs 12 tonai ir 12 metrų žuvis. „Basking Shark“ yra antras pagal dydį ryklys JK, o geriausiai nuo uolų matosi vasarą. Taigi, jei matote didelį trikampį peleką ir pilką kūną, tada mojuokite labas ir paruoškite fotoaparatą, kad užfiksuotumėte „Basking Shark“.

Kur galėčiau pamatyti „Basking Sharks Inn“ JK?

prie Kornvelio krantų, Meno sala, ir daugelis Vakarų Anglijos krantų, galite pamatyti besikaupiančius ryklius jų natūralioje buveinėje.

 

Basking Sharks looks similar to whales

 

11. Unikalūs gyvūnai, kuriuos galima pamatyti Europoje: Wolverine

Netvarka, Netvarka, yra wolverine slapyvardis lotynų kalba, išverstas į glitimą. Šis neįprastas vardas tinka didžiausiam Mustelidae šeimos nariui – puikiai, nes jie turi neįprastai didelį apetitą.

Dėl šios priežasties, vilkai gali toli keliauti ieškodami maisto, ir dabar galima rasti visoje Europoje.

Kur galėčiau pamatyti Wolverines?

paprastai, koncentruojasi kurtinių populiacija Rusijoje, Taiga, ir Azijoje. Be to, taip pat galite pamatyti wolverines aukštikalnių laukinių gyvūnų parkas JK.

 

Wolverine is a Rare and part of the Unique Animals To See In Europe

 

12. Unikalūs gyvūnai, kuriuos galima pamatyti Europoje: Alpių kalavija

Aukštai 4000 metrų, tarp snieguotų kalnų viršūnių, iki uolėtų skardžių, rasite Alpių Ibex. Su ragais, kurie gali užaugti 140 cm, ši kalnų ožka yra vienas įspūdingiausių ir unikaliausių gyvūnų Europoje.

Pirmiausia, gyvenantys Europos Alpėse, Alpių kaladė, nėra taip lengva pastebėti, palyginti su „Basking Sharks“ ir žaliaisiais driežais. be, dėl jų kanopų Ibex gali lengvai užlipti ir pabėgti nuo plėšrūnų uolėtose Alpėse.

Kur galėčiau pamatyti Alpių žandikaulį?

Italijos Alpės ir Italija Šveicarijos Alpėse turi keletą nuostabūs požiūriai laukinei gamtai ir Alpių Ibex stebėjimui.

Ciurichas į Wengeną su traukiniu

Ženeva į Wengeną Traukiniu

Bernas į Wengeną su traukiniu

Bazelis į Wengeną su traukiniu

 

Mountain Alpine Ibex

 

čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime suplanuoti kelionę į geriausias laukinių gyvūnų stebėjimo vietas. Kelionė traukiniu per Europą yra ideali vieta keliauti į natūralias šių unikalių gyvūnų buveines Europoje.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „12 unikaliausių gyvūnų, kuriuos galima pamatyti Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Funique-animals-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)