Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 26/09/2020)

Yra daug priežasčių, kodėl žmonės mėgsta keliauti. Vienas iš tų, jūs galite išgirsti dažniausiai yra galimybė turėti naujų ir įdomių patirtys. Ką daro keliaujate toks gražus yra tas, kad skirtingos asmenybės bus malonu įvairių dalykų. Adrenalino narkomanai imasi aktyvios atostogos, ieško šiek tiek pavojingas situacijas suvirpinti. Gurmanams aplankyti naujas vietas malonumas savo plokšteles su įdomių naujų skonių. O tarp keliautojų bookworms, bibliotekos ir knygynai gali būti iš gražiausių vietų pasaulyje. Jei keliaujate po Europą ir ieško geriausių knygų parduotuvėse Europoje aplankyti traukiniu, mes turime keletą pasiūlymų, kaip jums:

 

Prancūzija geriausia knyga parduotuvės – Šekspyras & Įmonė, Paryžius

Prancūzija yra puikūs Šalis, ir Paryžius yra jos garsiausių paskirties. Kai meno rūšys galvoti Paryžiuje, Notre Dame ateina į galvą, su gražiais fontanais ir vyšnių medžių žiedas. Būtent Peržiūrėti rasite kai apsilankote Šekspyras & Įmonė, kartu su fantastinis atmosferą knygų viduje.

Daug puikių rašytojų (įskaitant Ernest Hemingway ir Voltaire) praleido laiką raštu šiame 17 amžiaus pastate. Į peizažas yra sudaryta iš senų lentynų ir knygų, sukrauti į mažyčių kambarių ir kabinos minia. Knyga parduotuvė sprawls per du aukštus, ir iš išorės atrodo daug mažesnis, nei ji yra. Šekspyras & Įmonės taip pat rengia vakarines renginius ir autorius rodmenis, kuri yra kažkas ne literatūros mylėtojas turėtų praleisti.

Dižonas į Paryžių traukiniai

Reimsas į Paryžių traukiniai

Lilis į Paryžių traukiniai

Ekskursijos į Paryžių traukiniai

 

"Acqua Alta biblioteka, Venecija

Libreria "Acqua Alta yra apie Charming Knygynų sąrašą Europoje

Venecija yra vienas iš labiausiai romantiškas ieško miestų Italija, ir tai yra taip pat namo į vieną iš garsiausių geriausių knygų parduotuvėse Europoje. Libreria "Acqua Alta yra gerai žinomas dėl saugoti knygas vonios ir net gondola. Yra ir kitų laikymo vietų per, pavyzdžiui, kibiruose ir kitų laivų, plaukiojančių. Jame taip pat yra laiptai, pagaminti tik iš senų knygų ant nugaros veranda.

Su savo gražių interjero, Biblioteka didelis vandens Venecija yra neabejotinai verta aplankyti ir bus malonumas jokios knyga meilužis. Jei norite, kad jis sau ir pasiklysti viduje, Geriausia yra ten eiti, kai jis atsidaro ryte.

Milanas Venecija traukiniai

Padujos į Veneciją traukiniai

Bolonija į Veneciją traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

Selexyz Dominikonų bažnyčia knygynas, Mastrichtas

Mastrichtas Nyderlanduose gali būti ant kiekvieno turistų pageidavimų sąrašo viršuje. tačiau, ji turėtų būti, jei jums patinka knygynai ir knygų ypač. dominikonai arba Selexyz Dominikonų bažnyčia Šiame mieste yra 700 metų struktūra pastatyta skirtingų stilių gotika architektūra.

Tai kvapą gniaužianti iš išorės ir minimalistinio iš vidaus. Dominicanen taip pat perpildyta su pavadinimų gausos, kad bus malonumas bet kuri knyga meilužio širdį. Galite patraukti kava pridedamame kavinėje, o jūs skaityti knygą. Arba, Jūs galite mėgautis puikiu vaizdu iš viršutiniame aukšte.

Briuselis Mastrichto traukiniai

Antverpenas į Mastrichto traukiniai

Lježas Mastrichto traukiniai

Šarlerua į Mastrichto traukiniai

 

 

virėjas & Knyga, Briuselis, Woluwe-Saint-Lambert

virėjas & Knyga yra įspūdingi knygų parduotuvė ir Restoranas randasi Woluwe-Saint-Lambert, Belgija. Nors daugelis geriausių knygų parduotuvės siūlo kai Maistas ir gėrimai, virėjas & Užsakyti laikosi koncepcijos šiek tiek toliau. Jis leidžia jums susėsti valgio apsuptas įvairių knygų. Tai leidžia puiki vieta tiems, kurie mėgsta mėgautis tiek gerų knygų ir gerą maistą. Kas daugiau, tai tikrai nėra kažkas, ką gali patirti kasdien.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

Pasiruošę apsilankyti kai kuriose iš geriausių knygų parduotuvėse Europoje? Galite keliauti traukiniu į Paryžių ir Veneciją, taip pat Nyderlanduose ir Belgijoje. Užsisakyti bilietus anksti ir pradėti planuoti savo knyga indulgencija nuo jūsų kitą atostogų!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcharming-book-stores-europe%2F%3Flang%3Dlt- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)