Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 24/05/2021)

Iš visų mėgstamiausio filmo „Europa“ “kalvos gyvos muzikos garsu”. Iš tikrųjų taip 12 kalnai privers jus dainuoti, o širdis šokti. Nuo garsiųjų Alpių ir Pirėnų iki paslėpti brangakmenių Čekijos Respublikos, prisijungti prie mūsų žygio į 12 vaizdingiausių kalnų Europoje.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Materhorno kalnas Šveicarijoje

Nuo Gornergato iki Rothorno kalnų viršūnių, Matterhornu galima grožėtis iš bet kurios Zermato vietos. Matterhorno snieguotas dangtelis ir jo trikampė forma, sukurti neįtikėtinai vaizdingus kalnų vaizdus.

Pavasarį ar žiemą, garsusis Materhornas yra nuostabi atostogų vieta kalnuose. Matterhorną galite rasti Šveicarijos Alpėse ir pasirinkti kopti 4,478 metrų, į žygius populiariausiu maršrutu nuo Zermato per Hornli trobelę.

Matterhorno žygis yra vienas vaizdingiausių žygių Europoje, giliai žaliose Šveicarijos pievose. Taigi, turėsite daugybę vietų spalvingiems paspaudimams ir kvapo gaudymui grožėdamiesi gamtos grožiu.

Bazelis į Interlakeną su traukiniu

Ženeva į Zermatą su traukiniu

Bernas į Zermatą su traukiniu

Liucerną į Zermatą su traukiniu

 

Picturesque Mountains and lakes in Matterhorn Mountain Switzerland

 

2. Jungfrau Lauterbrunnen slėnyje, Šveicarija

Gražiame Lauterbrunnen slėnyje ir žemė 72 kriokliai, rasite didingą Jungfrau kalnų grandinę. At 4,158 metrų, Jungfrau yra aukščiausias Berno Alpių kalnas.

vėl, galite pasirinkti kopti aukštyn arba mėgautis fantastiškais Jungfrau kalnų vaizdais iš aukščiausio kalnų traukinio Europoje. Iš vienos pusės Mittelland iki Vosges, ir Aletšo ledynas jūsų kitoje pusėje, absoliučiai kvapą gniaužiantis.

Liucerna į Lauterbrunnen su traukiniu

Ženevą į Lauterbrunneną su traukiniu

Liucerną į Interlakeną su traukiniu

Ciurichas į Interlakeną su traukiniu

 

Hiking the Jungfrau mountain in Lauterbrunnen Valley Switzerland

 

3. Grossglockner Rytų Tirolyje, Austrija

Aukščiausias Grossglocknerio kalnas yra apsuptas 266 mažos viršūnės vadinamame Austrijos stoge. Ši kalnų grandinė sukuria vieną kvapą gniaužiančių kalnų vaizdų Europoje. „Grossglockner“ yra aukštas 3,798 metrų, ir „Grossvenediger“ 3,666 metrų, sukuriant vieną vaizdingiausių kalnų vaizdų Austrijoje.

Šiuos rasite 2 milžinai Hohe Taurene Nacionalinis parkas. Čia galite važiuoti kalnų dviračiais, žygiai pėsčiomis ar laipiojimas uolomis. Tokiu būdu galite grožėtis vaizdingais vaizdais bet kokiu kampu.

Viena iš Landeck Ischgl traukiniu

Miunchenas į Landeck Ischgl traukiniu

Zalcburgas į Landeck Ischgl su traukiniu

Ciurichas į Landeck Ischgl su traukiniu

 

Hiker in Grossglockner, East Tyrol, Austria

 

4. Vaizdingiausi Europos kalnai: Aukštasis Dachšteinas Austrija

Antras pagal aukštį Austrijos kalnas yra Hoheris Dachsteinas, įsikūręs žaviame Halstatt mieste. Iš „Hoher Dachstein“ žiemą ir vasarą atsiveria vaizdingiausi kalnų ir ežero vaizdai. Vasarą, grožėsitės žaliuojančiu ir žydinčiu karstiniu kalnu. Žiemą, slidinėti nuo kalno viršūnės.

Tačiau, vaizdingiausi kalnų vaizdai Halštate turi būti prie 5 Pirštų taškas prie Halštato ežero. Jei lankotės nuo balandžio iki rugsėjo, dėvėti šiltus žiemos sluoksnius, nes šiuo metų laiku dar gali snigti ir užšalti. Šį nuostabų požiūrį galite pasiekti lyniniu keltuvu, nebent norėtumėte žygių iki galo, kad gautumėte naudingesnės ir įdomesnės patirties.

Miunchenas į Halštatą su traukiniu

Insbrukas į Halštatą su traukiniu

Pasau į Halštatą su traukiniu

Rosenheimas į Halštatą su traukiniu

5. Chamonix-Mont-Blanc, Prancūzija

Chamonix yra aukščiausias Alpių kalnas. tiesiog 15 minučių nuo sienos, Chamonix yra žiemos stebuklų šalis. čia, būsite priblokšti vaizdingais Monblano vaizdais.

Galite atlikti Monblano traukinį, ar grožėtis vaizdingais vaizdais iš kavinių ir restoranų Chamonix mieste. Papildomai, galėtum žygiuoti į Aiguille du Midi arba į Mer du Glace. Bet kurią pasirinktą veiklą, kvapą gniaužiantys vieno vaizdingiausių Prancūzijos kalnų vaizdai jus lydės visur.

Lionas į Nicą su traukiniu

Paryžius į Nica su traukiniu

Kanai į Paryžių su traukiniu

Kanai į Lioną su traukiniu

 

A Train in the snowy mountains of Chamonix-Mont-Blanc, France

6. Vaizdingiausi Europos kalnai: Pirėnai

Iš didingų Pirėnų kalnų atsiveria gražiausi vaizdai. Prancūzijoje yra septyni kalnai, Vogėzai, Jura, centrinis masyvas, Armorican Massif, ir Korsikos masyvas.

Šis kalnų masyvas yra toks masyvus, kad jums reikės žygiuoti nuo Atlanto vandenyno iki Viduržemio jūros. Ne tik galėsite aplankyti kerinčius senovės miestus, bet jūs taip pat turėsite neįkainojamą galimybę pasigrožėti kitu gamtos stebuklu. Šis stebuklas, žinoma, yra Grande Cascade de Gavarnie ar Gavarnie krioklys. Su lašeliu 422 metrų, tai antras pagal dydį krioklys Europoje.

Todėl, jūsų nuotraukos bus visiškai puikios „National Geographic“.

 

The Most Picturesque Mountains of The Pyrenees, Europe

7. Vaizdingiausi Europos kalnai: Val Thorensas Prancūzijoje

Aukštai 2300 metrų Prancūzijos Alpėse, snieguoti Val Thorens kalnai yra vaizdingiausi kalnai žiemą. Slinkite šlaitais, turėdamas karštos kakavos puodelį prie laužo, ar gėrėtis vaizdais nuo keltuvo, reginiai gana kvapą gniaužiantys.

Tačiau, o dauguma keliauja į Val Thorens slidinėti, bet kuriuo kitu sezonu jis yra gana kvapą gniaužiantis. Tarentaise slėnyje gausu žavių namelių, pievos, ir Izero upė, su Val Thorens kalnais fone, sukurkite vaizdingus kraštovaizdžius, kuriais galėsite grožėtis ištisus metus.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Skiing in the Picturesque Mountains of Val Thorens In France, Europe

8. Dolomitai Italijoje

Kada galite rinktis 7 apžvalgos taškai, vieta tikrai įspūdinga kraštovaizdyje. Dolomitų kalnai yra Pietų Italijoje, yra vienas gražiausių gamtos draustinių Europoje. Be to, tai viena populiariausių pėsčiųjų vietų pasaulyje.

Galite pasirinkti grožėtis Dolomitais dienos kelionėje iš Bolzano, arba 20 kilometrų žygyje ratu. Veiklos, iškylos ir paveikslų dėmės, ir pėsčiųjų takai, yra begalė. Į viršų visa tai, vaizdai yra visiškai kvapą gniaužiantys, bet kurioje kelionės vietoje.

Dėl visų aukščiau išvardytų priežasčių, Dolomitai yra ideali vieta atostogoms Italijos kalnuose.

Milanas į Veneciją su traukiniu

Florencija į Veneciją su traukiniu

Bolonija į Veneciją su traukiniu

Trevizas į Veneciją su traukiniu

 

Bicycles going uphill in the The Dolomites In Italy

9. Vaizdingiausi Europos kalnai: Snoudono kalnas Velse

Snowdono kalnas yra toks gražus, kad nenuostabu, kad jis turi savo pasivaikščiojimų programą. Įmonės Snowdon veiklos vieta: Velsas, o po a 6-8 valandų žygis, galite grožėtis nuostabiais Snowdonia vaizdais, Anglesey, Pembrukšyras, ir Airija.

Papildomai, iš aukščio 1085 metrų, taip pat galėsite pamatyti visus gražius ežerus. Pavyzdžiui, iš Cwellyn ežero ir Mynydd Mawr atsiveria įspūdingi vaizdai Cwellyn ežero gale.

 

Most Picturesque Mountains In Europe: Mount Snowdon In Wales

10. Adrspach-Teplice Čekijos Respublikoje

Čekija daugiausia žinoma dėl gražiosios Prahos. Labai nedaugelis žino apie nuostabų Bohemijos ir uolų kaimą, Adrspachas-Teplice. Adrspachas yra netoli Lenkijos sienos ir visiškai nusipelno vietos Nuostabūs Europos gamtos stebuklai.

Adrspach-Teplice - kaimas, pastatytas uolienų centre, statantis aukštas, su labirintais, oranžinė srovė, ir takai. Ši žavi vieta buvo atrasta tik 1824. Nuo tada keliautojams, norintiems nepaprasto, yra ypatinga kryptis.

čia, galite eiti kilpos taku, pro gotikos vartus ir slaptus praėjimus. Nėra nieko panašaus pasigrožėti nuostabiomis uolienomis iš vidaus ir pasiekti mėlyną ežerą. Kadangi vaikščiosite šių milžiniškų uolų širdyje, geriausia aplankyti vasarą, kai dienos ilgesnės ir yra daug šviesos.

Niurnbergas į Prahą su traukiniu

Miunchenas į Prahą su traukiniu

Berlynas į Prahą su traukiniu

Viena - Praha su traukiniu

 

 

11. Mullerthal regionas Liuksemburge

Su kai kuriais gražiausių vaizdų Europoje, Liuksemburge esantys Mulertalio kalnai siūlo vaizdingus takus ir paslėptas paslaptingas vietas. Eidamas į miškus, pro ežerus ir šaltinius, žalios uolėtos kalvos, atrasite, kad patekote į vaikų pasaką.

Mullerthal regione yra keletas ypatingiausių peizažų ir vaizdų Europoje. pilys, urvai, tiltai, ir kriokliai, atsiveria nuostabūs vaizdai, kad ir kur pažvelgtumėte. Taigi, žygiai pėsčiomis ar dviračiu, būtinai atlikite bent kelias dienas, pasigrožėti vaizdingais Mullerthal kalnų vaizdais.

Liuksemburgas į Kolmarą su traukiniu

Liuksemburgas į Briuselį su traukiniu

Antverpenas į Liuksemburgą su traukiniu

Mecas į Liuksemburgą su traukiniu

 

The Green Path of Mullerthal Region In Luxembourg

12. Vaizdingiausi Europos kalnai: Stanserhornas, Šveicarija

Snieguotos viršūnės, ryškiai žalios kalvos, ir žavingi nedideli kaimo namai slėnyje, gražiausi vaizdai iš Stanserhorno. Puikus Stanserhorno kalnas yra teisingas 20 minučių kelio nuo Liucerno traukiniu ir leidžia nuostabią dienos kelionę spalvinga Šveicarija.

Čia galite pakilti keltuvu į kalno viršūnę, iš kurios atsiveria nuostabūs Šveicarijos Alpių ir ežerų vaizdai. Kitas puikus būdas pasigrožėti vaizdingais Stanserhorno kalnų vaizdais yra pasirinkimas a vieta iškylai. Tokiu būdu praleisite dieną atsipalaiduodami ir kvėpuodami grožiu bei Alpėmis’ grynas oras.

Ciurichas į Liucerną su traukiniu

Bernas į Liucerną su traukiniu

Ženeva į Liucerną su traukiniu

Konstanzas į Liucerną su traukiniu

 

Peak of Stanserhorn, Switzerland

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai jums padėsime suplanuoti savo atostogas 12 vaizdingiausių kalnų Europoje traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „12 vaizdingiausių Europos kalnų“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fmost-picturesque-mountains-europe%2FVisiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)