Lasīšanas laiks: 7 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 24/05/2021)

No ikviena iecienītās filmas Eiropa “pauguri ir dzīvi ar mūzikas skaņu”. Patiešām sekojošais 12 kalni liks dziedāt un sirds dejot. No slavenajiem Alpiem un Pirenejiem līdz slēptie dārgakmeņi Čehijas Republika, pievienojieties mums pārgājienā uz 12 gleznainākie kalni Eiropā.

  • Dzelzceļa transports ir Eco-Friendly veids, kā ceļot. Šis raksts ir rakstīts, lai izglītotu par Train Travel ko ietaupīt vilcienu, Par Lētākā vilcienu biļešu vietne Pasaulē.

 

1. Materhornas kalns Šveicē

No Gornergatas līdz Rotornas kalnu virsotnēm, Materhornu var apbrīnot no jebkuras vietas Zermatā. Materhornas sniegotais vāciņš un tā trīsstūrveida forma, radīt neticami gleznainus skatus uz kalniem.

Pavasarī vai ziemā, slavenais Materhorns ir pārsteidzošs brīvdienu galamērķis kalnos. Materhornu var atrast Šveices Alpos un izvēlēties starp kāpjot augšā 4,478 metri, līdz pārgājieniem vispopulārākajā maršrutā no Zermatt caur Hornli Hut.

Materhornas pārgājiens ir viens no gleznainākajiem pārgājieniem Eiropā, dziļi zaļajās Šveices pļavās. Tātad, jums būs daudz vietas krāšņiem uzmetieniem un elpas aizturēšanai, vienlaikus apbrīnojot dabas skaistumu.

Bāzele uz Interlakenu ar vilcienu

Ženēva uz Zermatu ar vilcienu

Bernē uz Zermatu ar vilcienu

Lucerna uz Zermatu ar vilcienu

 

Picturesque Mountains and lakes in Matterhorn Mountain Switzerland

 

2. Jungfrau Lauterbrunnen ielejā, Šveice

Skaistajā Lauterbrunnen ielejā un Zeme 72 ūdenskritumi, jūs atradīsit lielisko Jungfrau kalnu grēdu. Plkst 4,158 metri, Jungfrau ir augstākais kalns Bernes Alpos.

atkal, jūs varat izvēlēties kāpt augšā vai baudīt fantastiskos skatus uz Jungfrau kalniem no augstākā kalnu vilciena Eiropā. No vienas puses Mittelland līdz Vosges, un Aletsch ledājs jūsu otrā pusē, absolūti elpu aizraujoši.

Lucerna uz Lauterbrunnen ar vilcienu

Ženēva uz Lauterbrunnenu ar vilcienu

Lucerna uz Interlakenu ar vilcienu

Cīrihe uz Interlakenu ar vilcienu

 

Hiking the Jungfrau mountain in Lauterbrunnen Valley Switzerland

 

3. Grosglokners Austrumtirolē, Austrija

Visaugstāko Grosgloknera kalnu ieskauj 266 mazas virsotnes tā sauktajā Austrijas jumtā. Šī kalnu grēda rada vienu no elpu aizraujošajiem skatu uz kalniem Eiropā. Grossglockner stāv garumā 3,798 metri, un Grosvenedigers plkst 3,666 metri, radot vienu no gleznainākajiem kalnu skatiem Austrijā.

Jūs tos atradīsit 2 milži Hohe Taurenā Nacionālais parks. Šeit jūs varat doties kalnu riteņbraukšanā, pārgājieni vai klinšu kāpšana. Tādā veidā jūs varat apbrīnot gleznainos skatus no jebkura leņķa.

No Vīnes līdz Landeck Ischgl ar vilcienu

Minhene līdz Landeck Ischgl ar vilcienu

Zalcburga uz Landeck Ischgl ar vilcienu

Cīrihe līdz Landeck Ischgl ar vilcienu

 

Hiker in Grossglockner, East Tyrol, Austria

 

4. Gleznainākie kalni Eiropā: Augsts Dahšteins Austrija

Otrs augstākais Austrijas kalns ir Hohers Dahšteins, atrodas burvīgajā Halštatas pilsētā. Hohers Dahšteins piedāvā gleznainākos skatus uz kalniem un ezeru ziemā un vasarā. Vasarā, jūs apbrīnosiet zaļo un ziedošo karsta kalnu. Ziemā, doties slēpot no kalna virsotnes.

Tomēr, gleznainākajiem kalnu skatiem Hallštatē jābūt pie 5 Hallstatta ezera pirkstu punkts. Ja jūs apmeklējat no aprīļa līdz septembrim, valkāt siltus ziemas slāņus, jo šajā gada laikā joprojām var snigt un sasalt. Jūs varat sasniegt šo apbrīnojamo skatu ar vagoniņu, ja vien nevēlaties pārgājienus līdz galam, lai iegūtu daudz atalgojošāku un aizraujošāku pieredzi.

Minhene līdz Hallštate ar vilcienu

Insbruka uz Halštati ar vilcienu

Pasau uz Halštatu ar vilcienu

Rozenheima uz Halštati ar vilcienu

5. Šamonī-Monblāns, Francija

Chamonix ir augstākais Alpu kalns. tikko 15 minūtes no robežas, Šamonī ir ziemas brīnumzeme. Šeit, jūs tiksiet aizrauts pie gleznainajiem Monblāna skatiem.

Jūs varat veikt Monblāna vilcienu, vai apbrīnojiet gleznainos skatus no Šamonī pilsētas kafejnīcām un restorāniem. Papildus, jūs varētu doties pārgājienā uz Aiguille du Midi vai Mer du Glace. Jebkura darbība, kuru izvēlaties, elpu aizraujošie kalnu skati uz vienu no gleznainākajiem kalniem Francijā jūs pavadīs visur.

Liona uz Nicu ar vilcienu

Parīze - Nica ar vilcienu

Kannas uz Parīzi ar vilcienu

Kannas uz Lionu Ar vilcienu

 

A Train in the snowy mountains of Chamonix-Mont-Blanc, France

6. Gleznainākie kalni Eiropā: Pireneji

No lieliskajiem Pirenejiem paveras skaistākie skati uz kalniem. Septiņi kalni atrodas Francijā, Vogēzi, Jura, Centrālais masīvs, Armorican Massif, un Korsikas masīvs.

Šī kalnu grēda ir tik masīva, ka jums vajadzēs doties pārgājienos no Atlantijas okeāna līdz Vidusjūrai. Jūs varēsiet apmeklēt ne tikai burvīgas senās pilsētas, bet jums būs arī nenovērtējama iespēja apbrīnot vēl vienu dabas brīnumu. Šis brīnums, protams, ir Grande Cascade de Gavarnie vai Gavarnie ūdenskritums. Ar pilienu 422 metri, tas ir otrs augstākais ūdenskritums Eiropā.

tāpēc, jūsu attēli būs pilnīgi ideāli National Geographic.

 

The Most Picturesque Mountains of The Pyrenees, Europe

7. Gleznainākie kalni Eiropā: Val Thorens Francijā

Augšā 2300 metru franču Alpos, Val Thorens sniegotie kalni ir gleznainākie kalni ziemā. Pabīdiet nogāzes, kam pie ugunskura ir karstas kakao krūze, vai baudot skatu no vagoniņa, skati ir diezgan elpu aizraujoši.

Tomēr, kamēr lielākā daļa brauc uz slēpošanu uz Val Thorens, tas ir diezgan elpu aizraujošs jebkurā citā sezonā. Tarentaise ieleja ir pilna ar burvīgām kotedžu mājām, pļavas, un Isere upe, ar Val Thorens kalniem fonā, izveidojiet gleznainas ainavas, lai apbrīnotu visu gadu.

Amsterdama uz Parīzi ar vilcienu

Londona uz Parīzi ar vilcienu

Roterdama uz Parīzi ar vilcienu

Brisele uz Parīzi ar vilcienu

 

Skiing in the Picturesque Mountains of Val Thorens In France, Europe

8. Dolomīti Itālijā

Kad jūs varat izvēlēties 7 skatu vietas, vieta ainavā ir patiešām iespaidīga. Dolomītu kalni atrodas Itālijas dienvidos, ir vieni no skaistākajiem dabas rezervātiem Eiropā. Turklāt, tas ir viens no populārākajiem pārgājienu galamērķiem pasaulē.

Jūs varat izvēlēties apbrīnot Dolomītus dienas braucienā no Bolzano, vai uz apļa 20 kilometru pārgājienu. Darbības, piknika un bilžu plankumi, un pārgājienu takas, ir bezgalīgas. Pa virsu tam visam, skati ir absolūti elpu aizraujoši, jebkurā ceļojuma brīdī.

Visu iepriekš minēto iemeslu dēļ, Dolomīti ir ideāls galamērķis atpūtai Itālijas kalnos.

Milāna uz Venēciju ar vilcienu

Florence uz Venēciju ar vilcienu

Boloņa uz Venēciju ar vilcienu

Treviso uz Venēciju ar vilcienu

 

Bicycles going uphill in the The Dolomites In Italy

9. Gleznainākie kalni Eiropā: Snoudona kalns Velsā

Snoudona kalns ir tik skaists, ka nav pārsteidzoši, ka tam ir sava pastaigu lietotne. Snoudons atrodas Velsā, un pēc a 6-8 stundu pārgājiens, jūs varat apbrīnot satriecošos Snoudonijas skatus, Anglesey, Pembrukšīrā, un Īrija.

Papildus, no augstuma 1085 metri, jūs arī varēsiet redzēt visus skaistus ezerus. Piemēram, no Cwellyn ezera un Mynydd Mawr paveras brīnišķīgs skats Cwellyn ezera galā.

 

Most Picturesque Mountains In Europe: Mount Snowdon In Wales

10. Adrspach-Teplice Čehijas Republikā

Čehija galvenokārt ir pazīstama ar skaisto Prāgu. Ļoti maz zina par brīnišķīgo Bohēmijas un klinšu ciematu, Adrspach-Teplice. Adrspach atrodas netālu no Polijas robežas un ir pilnīgi pelnījis vietu Eiropas apbrīnojamie dabas brīnumi.

Adrspach-Teplice ir ciems, kas uzcelts klinšu veidošanās centrā, uzcelt augstu, ar labirintiem, oranža straume, un takas. Šī aizraujošā vieta tika atklāta tikai Austrālijā 1824. Kopš tā laika tas ir īpašs galamērķis ceļotājiem, kuri meklē ārkārtas.

Šeit, jūs varat iet pa cilpu taku, caur gotikas vārtiem un slepenām ejām. Nav nekā tāda, kā apbrīnot apbrīnojamos klinšu veidojumus no iekšienes un sasniegt zilo ezeru. Tā kā jūs staigāsiet šo milzu akmeņu sirdī, vislabāk ir apmeklēt vasarā, kad dienas ir garākas un ir daudz gaismas.

Nirnberga uz Prāgu ar vilcienu

Minhene uz Prāgu ar vilcienu

Berlīne uz Prāgu ar vilcienu

Vīne uz Prāgu ar vilcienu

 

 

11. Mulertāles reģions Luksemburgā

Ar dažiem no skaistākie skatu punkti Eiropā, Luksemburgas Mulertāles kalni piedāvā gleznainus ceļus un slēptas noslēpumainas vietas. Ejot mežos, gar ezeriem un avotiem, zaļi akmeņaini kalni, jūs atklāsiet, ka esat ienācis bērnu pasakā.

Mulertāles reģionā ir dažas no īpašākajām ainavām un skatiem Eiropā. Pilis, alas, tilti, un ūdenskritumi, ir krāšņi skati, lai kur jūs skatītos. Tādējādi, pārgājieni vai riteņbraukšana, pārliecinieties, ka veicat vismaz dažas dienas, apbrīnot gleznainos Mullerthal kalnu skatus.

Luksemburga uz Kolmāru ar vilcienu

Luksemburga uz Briseli ar vilcienu

Antverpene uz Luksemburgu ar vilcienu

Metz uz Luksemburgu ar vilcienu

 

The Green Path of Mullerthal Region In Luxembourg

12. Gleznainākie kalni Eiropā: Stenserhorn, Šveice

Sniegotas virsotnes, koši zaļi pauguri, un burvīgas mazas lauku mājas ielejā, Stanserhornas skati ir jaukākie. Lieliskais Stanserhornas kalns ir taisnīgs 20 dažu minūšu attālumā no Lucernas ar vilcienu un veic brīnišķīgu vienas dienas ceļojumu krāšņā Šveice.

Šeit jūs varat aizbraukt ar gaisa vagoniņu līdz kalna virsotnei, lai iegūtu brīnišķīgu panorāmas skatu uz Šveices Alpiem un ezeriem. Vēl viens lielisks veids, kā apbrīnot Stanserhornas gleznaino skatu uz kalniem, ir izvēlēties piknika vieta. Tādā veidā jūs pavadīsit dienu, atpūšoties un elpojot skaistumā un Alpos’ svaigs gaiss.

Cīrihe uz Lucernu ar vilcienu

Berns uz Lucernu ar vilcienu

Ženēva uz Lucernu ar vilcienu

Konstanz uz Lucernu ar vilcienu

 

Peak of Stanserhorn, Switzerland

 

šeit Saglabāt vilcienu, mēs ar prieku palīdzēsim jums plānot savu atvaļinājumu 12 gleznainākie kalni Eiropā ar vilcienu.

 

 

Vai vēlaties savā vietnē iegult mūsu emuāra ierakstu “12 Eiropas gleznainākie kalni”? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flv%2Fmost-picturesque-mountains-europe%2FVisiem, kas noklusina, tacu– (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)