Lasīšanas laiks: 5 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 28/08/2021)

Saglabāt vilcienu ir celt jums 5 Visvairāk Burvīgs Slēptās Gems Beļģijā, lai apmeklētu! Tur ir vairāk uz Beļģiju, nekā tikai alus. Atklājiet quirky pilis, slepenas skulptūras, un pilsētās, kas vēl nebija uz savu radaru, bet pilnīgi būtu! Beļģija nav trūkumu slēptās gems, jūs drīz iemīlēties ar.

 

1. Ar Nenovērtēts Pilsētas Mechelen

Mechelen ir pusceļā starp Briseli un Antverpeni. Pilsētas centrs ir raksturīgs divslīpju renesanses māju, rūpīgi atjaunota, kamēr tirgus ir dominē gotiskā katedrāle vienā pusē un rātsnamā, arī Gothic, uz citiem. Mechelen bieži vien aizmirst par labu vairāk populārs galamērķiem. Tomēr, nulles zem virsmas, un jūs drīz atklāsiet skaistu Beļģija risinājumu, kas ir vairāk nekā vērts savu laiku, bet valstī, un noteikti viens no Slēptās Dārgakmeņi, Beļģijā, lai apmeklētu!

Briselē-lai-Mechlen Vilcieni

Antverpenes Mechlen Vilcieni

Tas-Mechlen Vilcieni

Meli Mechlen Vilcieni

Mechelen Most Charming Hidden Gems In Belgium

 

2. Cukura Pilsētas Tienen

Mazā pilsēta, kas varētu (ar cukuru!) Ja jums ir kādreiz patika cukura kubiņu kopā ar svaigu kafiju vai tēju, tad nav šaubu, ka, iespējams, ir apstrādāti ar tiny pilsētas Tienen. Šī mazā pilsēta ir netālu no Lēvenes. No piekautā ceļa un pašā Flandrijas Brabanta sirdī Flandrijā, šī vienošanās bija, kad pie sirds Romas keramikas un stikla pieņemšana! Šis ir viens no galvenajiem iemesliem, tas ir viens no apslēptus Beļģijā, lai apmeklētu!

Tjenens ir kas vairāk, nekā šķiet. Paskaties aiz acīmredzamās galvenajām baznīcām. Uzsūktu atmosfēru un nogaršot vietējo virtuvi (Tradicionālā flāmu virtuve ietver daudzus gaļas smago skavas, piemēram, sautējumi, kotletes, un mīdijas).

Pilsētas redzamākā obligātā iezīme ir Sint Germanuskerk, ievērojams romānikas baznīca papildināta par vienu UNESCO zvanu tornis un datēti ar 13.gs.. Jūlijā un augustā, Carillon koncerti notiek katru trešdienu. Pievienojiet to savam kalendāram!

Liege, lai Tienen Vilcieni

Briselē, lai Tienen Vilcieni

Antverpenes Tienen Vilcieni

Namūra, lai Tienen Vilcieni

Tienen Most Charming Hidden Gems In Belgium

 

3. Hoeilaart, flāmu Brabante

Jūs varat viegli paspēt uz vilcienu ar palīdzību Saglabāt Vilcienu uz Briseli. Tad tas ir ātrs trīsdesmit minūšu braucienā uz dienvidiem no pilsētas Hoeilaart. Šeit jūs atradīsiet vārti uz Sonian Meža un viens no 5 Visvairāk Burvīgs Slēptās Gems Beļģijā apciemot!

Ja jums patīk pētīt dabu, tā ir lieliska bāze, ārpus aizņemts Briseles. Apmeklējiet meža muzejs Jan van Ruusbroec, lai uzzinātu par meža pirms izpētīt vienu no daudzajām pastaigu takas.

Hoeilaart ir cits slēptās gem; tā ir mājvieta labākās vīnogas Beļģijā. Hoeilaart reiz bija pazīstams kā stikla pilsētas jo visu vīnogu piepildīta siltumnīcas. Kaut arī ražošana ir samazinājusies gadu gaitā, Hoeilaart vīnogas joprojām augsti vērtēta visā valstī, un tie pārdod ārā tik ātri, tas ir labākais, lai iet taisni uz avotu, kā iegūt jūsu rokās par to.

Lille Hoeilaart Vilcieni

Brusseles-lai-Hoeilaart Vilcieni

Antverpenes Hoeilaart Vilcieni

Liege, lai Hoeilaart Vilcieni

Hoeilaart, Flemish Brabant, Belgium

 

4. Burvīgs Hidden Gem – Tongerena, Limburga

Apmeklējiet vecākajā pilsētā Beļģijā. Sarunā tika pievērsta, pateicoties tās bagāto Gallu Romiešu vēsture. Pazīmes šo vēsturi ir redzams visā pilsētā, bet labākais sākumpunkts ir godalgotais Gallo Romiešu muzejs. Kad jums ir mērcēts sevi interaktīvie eksponāti, iziet ielās uz vienu no pašvadītajiem pastaigu ekskursijas atklāt Tongerenas vēstures slāņus.

Šī mazā pilsēta ir divi UNESCO pieminekļi uzskaitīti, Zvanu tornis Bazilikas Dievmātes un Beguinage. Uzziniet par dzīves Beguines, sievietes, kas veltīts sevi uz baznīcu, pie Beguinage muzejā Beghina. Svētdienās, Tongeren saimniekiem Beneluxs lielākais antīko tirgus, ar vairāk nekā 350 letiņu īpašnieki, kas pārdod antikvariātus no visiem vēstures periodiem.

Ja jums vēl nav bijusi jūsu aizpildiet pagātnes 5 Visvairāk Burvīgs Slēptās Gems Beļģijā, pieturas pie tuvējā Alden Beisen pils pastaigā pa gleznaino formālo dārzu.

Māstrihtas lai Tongeren Vilcieni

Liege, lai Tongeren Vilcieni

Āhenē, lai Tongeren Vilcieni

Bonna, lai Tongeren Vilcieni

Tongeren, Limburg, Belgium

 

5. Burvīgs Hidden Gem – pince, Eno

Pilsētas Binche Beļģijas reģionā Eno izskatās tāpat kā daudzi citi mazpilsētās Valonija. Tas ir miegains vieta veida tikai ar vienu galveno tūristu piesaistes, lielisks Starptautiskais muzejs Carnival un Maskas, vai MAMMA.

Jo dienas, kuru rezultātā līdz Pelnu trešdiena, Binche ir kaut kas, bet miegains. No Binche karnevāls ir unikāla visā pasaulē, un, protams, slēptās gem! Svētki ietver izstrādāt tērpus, mūzika, dejas, un godīgi bit dzeršanas un jautri! Tas ir tik īpašs faktiski, tas ir uzrakstīts kā meistardarbu mutvārdu un nemateriālā kultūras mantojuma Cilvēces ar UNESCO.

Tradīcijas un ceremonijas var šķist pilnīgi neizskaidrojamas nepiederošām, par laimi MAMMA ir šeit, lai visu izskaidrot vissīkāko detaļu. Apmeklē Carnival of Binche ir patiesi neaizmirstama pieredze.

Briselē, lai Binche Vilcieni

Antverpene Binche Vilcieni

Lille Binche Vilcieni

Reimsas Binche Vilcieni

 

 

Gatavs atklāt 5 Visvairāk Burvīgs Slēptās Gems Beļģijā? Tad galvas vairāk nekā uz Saglabāt vilcienu tagad. Grāmata minūtēs bez slēptās izmaksas, tikko slēptās dārgakmeņi!

 

 

Vai jūs vēlaties, lai iegultu mūsu blog post “5 Visvairāk Burvīgs Slēptās Gems Beļģijā” uz jūsu vietni? Jūs varat vai nu veikt mūsu bildēm un tekstu, un dot mums kredītu ar saiti uz šo emuāru pastu. Vai noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhidden-gems-belgium%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju mazliet, lai redzētu Iegult kods)