Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 28/08/2021)

Uložit vlak Je vám přinese 5 Nejvíce Okouzlující Skryté Drahokamy V Belgii navštívit! Tam je více do Belgie, než jen pivo. Objevovat podivné hrady, tajné sochy, a měst, které byly ještě není na radaru, ale rozhodně by měla být! Belgie nemá žádný nedostatek skryté drahokamy budete brzy padat v lásce s.

 

1. Podceňovaný Město Mechelen

Mechelen je na půli cesty mezi Bruselem a Antverpami. Do centra města se vyznačuje tím, sedlová renesančních domů, pečlivě zrekonstruovaná, zatímco tržiště je dominuje gotická katedrála na jedné straně a radnice, také Gothic, na straně druhé. Mechelen je často přehlížena ve prospěch více populární destinací. nicméně, pod povrch a budete brzy zjistíte, krásné Belgie vypořádání, které je více než stojí za váš čas, zatímco v zemi a rozhodně jedním ze Skrytých Drahokamů V Belgii navštívit!

Brusel-na-Mechlen Vlaky

Antverpy do Mechlen Vlaky

Tento Mechlen Vlaky

Lhát Mechlen Vlaky

Mechelen Most Charming Hidden Gems In Belgium

 

2. Cukr Městě Tienen

Městečko, které by mohly (S cukrem!) Pokud jste někdy užili kostky cukru po boku své čerstvé kávy nebo šálku čaje, pak není pochyb o tom, že bude pravděpodobně byly zpracovány v malém městečku Tienen. Toto malé město není daleko od Leuven. Mimo vyšlapané cesty a v samém srdci Vlámského Brabantska ve Vlámsku, tato osada byla jednou v srdci Římské keramiky a sklářství! To je jeden z hlavních důvodů, proč je to jeden ze skrytých pokladů v Belgii k návštěvě!

V Tienenu je toho víc, než se na první pohled zdá. Podívejte se nad rámec zřejmých hlavních kostelů. Nasát atmosféru a ochutnat místní kuchyně (tradiční vlámský kuchyně zahrnuje mnoho masa těžkých sponky, jako je dušená masa, masové koule, a slávky).

Zjevnějším rysem města je Sint Germanuskerk, pozoruhodný románský kostel završený UNESCO zvonice a datuje se do 13. století. Během července a srpna, Carillon Koncerty se konají každou středu. Přidejte ji do svého kalendáře!

Pane k Tienen Vlaky

Brusel Tienen Vlaky

Antverpy do Tienen Vlaky

Namur se Tienen Vlaky

Tienen Most Charming Hidden Gems In Belgium

 

3. Hoeilaart, vlámský Brabant

Můžete snadno chytit vlak s pomocí Zachránit Vlak do Bruselu. Pak je to rychlý třicet minut jízdy na jih do města Hoeilaart. Zde najdete bránu do empain a jeden z 5 Nejvíce Okouzlující Skryté Drahokamy V Belgii navštívit!

Pokud máte rádi poznávání přírody, je to ideální základna, mimo rušné Bruselu. Navštivte Forest muzeum Jan van Ruusbroec, dozvědět se o lese a pak se vydat na jednu z mnoha turistických tras.

Hoeilaart má jiný skrytý klenot; to je doma k nejlepší hrozny v Belgii. Hoeilaart byl kdysi známý jako skleněné město protože všechny z hroznů plné skleníky. Zatímco produkce se snížil v průběhu let, Hoeilaart hrozny jsou stále ceněné po celé zemi, a prodat tak rychle, to je nejlepší jít přímo ke zdroji, aby dostat své ruce na ně.

Lille se Hoeilaart Vlaky

Brusseles--Hoeilaart Vlaky

Antverpy do Hoeilaart Vlaky

Pane k Hoeilaart Vlaky

Hoeilaart, Flemish Brabant, Belgium

 

4. Okouzlující Skrytý Klenot – Tongeren, Limburg

Navštívit nejstarší město v Belgii. Přezdívku dostal díky své bohaté Gallo Římské historie. Známky této historii jsou viditelné v celém městě, ale nejlepším výchozím bodem je oceněné římské muzeum Gallo. Jakmile budete mít ponořený sám sebe v interaktivní exponáty, vyrazit do ulic na jednom ze samořízených pěší výlety objevovat vrstvy historie v Tongerenu.

Toto malé město má dvě seznamu UNESCO památky, zvonice baziliky Panny Marie, Beguinage. Dozvědět se o životě Beguines, Ženy, které se sami zapojili do kostela, Na Beguinage muzea Beghina. V neděli, Tongeren hostí Beneluxs největší trh se starožitnostmi, s více než 350 stánkáři prodávající starožitnosti ze všech historických období.

Pokud jste stále ještě není dost z minulosti 5 Nejvíce Okouzlující Skryté Drahokamy V Belgii, zastavit na nedalekém zámku Alden Beisen na procházku přes malebné formální zahradě.

Maastricht do Tongeren Vlaky

Z Liege do Tongeren Vlaky

Aachen, aby Tongeren Vlaky

Bonn do Tongeren Vlaky

Tongeren, Limburg, Belgium

 

5. Okouzlující Skrytý Klenot – binche, Hainault

Města Binche v Belgickém regionu Hainaut vypadá stejně jako mnoho jiných malých městech ve Valonsku. To je ospalé místo s pouze jeden hlavní turistická atrakce, vynikající Mezinárodní muzeum karneval a masky, nebo MÁMA.

Ve dnech vést k Popeleční středy, Binche je něco, ale ospalý. Karneval Binche je světový unikát a určitě skrytý klenot! Oslava zahrnuje propracované kostýmy, hudba, tanec, a spravedlivé trochu pití a zábavy! To je tak zvláštního na tom,, je zapsán jako mistrovská díla ústního a nehmotného dědictví lidstva UNESCO.

Tradice a obřady se může zdát zcela nevysvětlitelné pro cizince, naštěstí MÁMA je tam vysvětlit vše, co je v živé detail. Účast na Karneval Binche je opravdu nezapomenutelný zážitek.

Brusel Binche Vlaky

Antverpy do Binche Vlaky

Lille se Binche Vlaky

Reims se Binche Vlaky

 

 

Připraveni objevit 5 Nejvíce Okouzlující Skryté Drahokamy V Belgii? Pak zamiřte na více než Uložit vlak Nyní. Kniha během několika minut bez skrytých nákladů, Jen Skryté poklady!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Nejvíce Okouzlující Skryté Drahokamy V Belgii” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhidden-gems-belgium%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)