Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 28/08/2021)

Zapisz pociąg przynosi wam 5 Najpiękniejsze kamienie ukryte w Belgii, aby odwiedzić! W Belgii istnieje więcej niż tylko piwo. Odkryj dziwaczne zamki, tajne rzeźby, i miasta, które jeszcze nie były na swoim radarze, ale muszą być w pełni! W Belgii nie brak ukrytych klejnotów, które wkrótce lubi.

 

1. Niedoceniany Miasta Mechelen

Mechelen jest w połowie drogi między Brukseli i Antwerpii. Do centrum miasta charakteryzuje dwuspadowym renesansowych domów, starannie odrestaurowany, podczas gdy rynek jest zdominowana przez gotycką katedrę z jednej strony i ratusz, również gotycki, na inne. Mechelen często pomijane na rzecz bardziej popularnych kierunków. Jednakże, wacik pod powierzchnią, i wkrótce okazuje się piękna osada Belgii, która bardziej niż jest warta twojego czasu, będąc w kraju, i na pewno jeden z ukrytych klejnotów w Belgii, aby odwiedzić!

Pociągi Bruksela-Мехлен kursują na trasie

Antwerpia - Мехлен pociągu

To do-Мечленские pociągu

Kłamać Мечлену pociągów

Mechelen Most Charming Hidden Gems In Belgium

 

2. Typ Miasteczko Тяньен

Miasteczko, które mogłyby (Z cukrem!) Jeśli kiedykolwiek cieszył się kawałkiem cukru obok parzoną kawę lub filiżance herbaty, wtedy nie ma wątpliwości, że będzie prawdopodobnie zostały przetworzone w maleńkim miasteczku Tienen. Ta niewielka miejscowość znajduje się w pobliżu Leuven. Na uboczu oraz w samym sercu Brabancji Flamandzkiej we Flandrii, osada ta była kiedyś w centrum Rzymskiej ceramiki i produkcji szkła! Jest to jeden z głównych powodów jest to jeden z ukrytych klejnotów w Belgii do odwiedzenia!

Tienen to coś więcej niż na pierwszy rzut oka. Spójrz poza oczywistymi głównych kościołów. Goście mogą zrelaksować się w kameralnej atmosferze i spróbować lokalnej kuchni (Tradycyjna kuchnia flamandzka mięso zawiera wiele ciężkich zszywki, takich jak gulasze, klopsy, i małże).

Bardziej widoczną cechą miasta, którą trzeba zobaczyć, jest Sint Germanuskerk, niezwykły kościół romański zwieńczone UNESCO dzwonnica i pochodzi z 13 wieku. W lipcu i sierpniu, Carillon koncerty odbywają się w każdą środę. Dodaj go do swojego kalendarza!

Kłamią do dziesięciu pociągów

Bruksela do десятичасового pociągu

Pociągi Antwerpia-Тяньен

Намур, do десятичасового pociągu

Tienen Most Charming Hidden Gems In Belgium

 

3. Hoeilaart, Brabancja Flamandzka

Można łatwo złapać pociąg z pomocą Save pociąg do Brukseli. Następnie szybko trzydzieści minut jazdy na południe od miasta Hoeilaart. Tu znajdziesz bramy w Сонийский lasu i jednego z najpiękniejszych miast świata. 5 Najpiękniejsze Kamienie Ukryte W Belgii odwiedzać!

Jeśli kochasz odkrywania natury, jest to idealna baza, poza ruchliwych Brukseli. Odwiedź Muzeum Lasu Jan van Ruusbroec, dowiedzieć się o lesie przed zwiedzaniem jednej z wielu szlaków turystycznych.

Hoeilaart ma inny ukryty skarb; uprawia się tu najlepszy winogron w Belgii. Hoeilaart był kiedyś znany jako szklany miasto bo wszystkie szklarnie wypełnione winogronami. Podczas gdy produkcja zmniejszyła się w ciągu roku, Hoeilaart winogrona są nadal cenione w całym kraju, i sprzedają się tak szybko, najlepiej iść prosto do źródła, aby dostać w swoje ręce na nich.

Pociąg Lille-Ойлар

Pociągi Bruksela-Хойларт

Pociągi z Antwerpii w Хойларт

Pociąg Liège-Хойларт

Hoeilaart, Flemish Brabant, Belgium

 

4. Uroczy Ukryty Klejnot – Tongeren, Limburgia

Odwiedzić najstarsze miasto w Belgii. Przydomek nadano ze względu na jego bogatą gallo-rzymskiej historii. Objawy tej historii są widoczne w całym mieście, ale najlepszym punktem wyjścia jest wielokrotnie nagradzane Muzeum Rzymskie Gallo. Po tym, jak zagłębili się w interaktywne eksponaty, uderzyć na ulicę na jednym z samouczków piesze wycieczki odkryć warstwy historii w Tongeren.

W tym małym mieście znajdują się dwa obiekty, które znajdują się na liście UNESCO, Dzwonnica przy Bazylice Matki Boskiej i beginażu. Dowiedzieć się o życiu Beguines, kobiet, którzy poświęcili się do kościoła, w beginażu Muzeum Beghina. W niedziele, W tongeren odbywa się największy targ staroci Beneluksu, z więcej niż 350 straganiarze sprzedający antyki ze wszystkich okresów historycznych.

Jeśli jeszcze nie wypełniły się przeszłością 5 Najpiękniejsze Kamienie Ukryte W Belgii, zatrzymać się w pobliskim zamku Alden Beisen na spacer po malowniczym ogrodzie formalnym.

Pociągi z Maastricht w Tongeren

Pociągi Liège-Tongeren

Pociągi z Aachen w Tongeren

Pociągi z Bonn w Tongeren

Tongeren, Limburg, Belgium

 

5. Uroczy Ukryty Klejnot – Bincze, Hainaut

Miasto Бинш w belgijskim regionie Eno wygląda tak samo, jak i wiele innych małe miasta Walonii. To senne miejsce, gdzie jest tylko jeden główny atrakcja turystyczna, doskonała Międzynarodowe Muzeum Karnawału i maski, lub mama.

W dniach poprzedzających Środę Popielcową, Binche wcale nie jest senny. Karnawał w Binche jest unikalny w świecie i na pewno ukryty skarb! Obchody obejmuje wymyślne kostiumy, muzyka, taniec, i uczciwej trochę picia i zabawy! To jest tak wyjątkowy w rzeczywistości, to jest wpisane jako arcydzieła ustnego i niematerialnego dziedzictwa ludzkości UNESCO.

Tradycje i obrzędy mogą wydawać się całkowicie niezrozumiały dla postronnych, na szczęście, mama jest, aby wyjaśnić wszystko w jasnych częściach. Wizyta karnawału Бинша-to naprawdę niezapomniane przeżycie.

Pociąg Bruksela-Бинш

Pociągi z Antwerpii w Бинш

Pociąg Lille-Бинш

Pociągi z Reims w Бинш

 

 

Gotowy do odkrywania 5 Najpiękniejsze Kamienie Ukryte W Belgii? Następnie głową ponad Zapisz pociąg Teraz. Książka w kilka minut bez ukrytych kosztów, tylko ukryte skarby!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “5 Najpiękniejsze Kamienie Ukryte W Belgii” na swojej stronie? Możesz albo wziąć nasze zdjęcia i tekst i dać nam kredyt, powołując się na tym blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhidden-gems-belgium%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)