Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 27/08/2021)

Gdy podróżnik wspomina wizyty France, Większość ludzi natychmiast myślę o Paryżu. Jednakże, stolica Francji nie jest jedynym miastem, warto odwiedzić w tym pięknym kraju, Podróżując do Strasburga jest nowego w. Wiele innych miejsc są godne uznania dla wszystkich wspaniałe zabytki i doświadczenia mogą zaoferować.

Strasburg jest jednym z tych, miasta że mogliśmy docenić więcej, zarówno dla jej piękna i obfitości rzeczy do zrobienia. Podróż pociągiem do Strasburga z głównych miast europejskich będą zapiera dech w piersiach. Rzućmy przyjrzeć jak można podróżować do tego fantastyczne miejsce i to, co można zobaczyć i zrobić tam:

 

Podczas podróży do Strasburga zwiedzić katedrę w Strasburgu

Katedry z okresu średniowiecza są inspirujące, budzący podziw, i po prostu cudowne do odkrycia. I katedra w Strasburgu stoi wysoki wśród nich - dosłownie, jak kiedyś najwyższy budynek na świecie, aż 1874! Niektóre jego części date już w 1100, który jest prawdziwym dowodem na to, jak długo ten historyczny struktura została stojąc. Czy zdecydujesz się zbadać wnętrze lub trzymać się obserwując elewację, będziesz pod wrażeniem.

Paryż Pociągi Strasburg

Luksemburg pociągom Strasburgu

Nancy Pociągi Strasburg

Pociągi Bazylea do Strasburga

 

Zrób zdjęcia La Petite France

Traveling to Strasbourg to La Petite France

 

Wchodząc do La Petite France czuje się prawie jak powrót w czasie. Z ułożonych w dzielnicy osobliwy czarnych i białych szachulcowe struktur, które należały do ​​sklepów wszelkiego rodzaju, wąskie uliczki, i tradycyjne restauracji, jest to miejsce, trzeba to przeżyć. Robić zdjęcia i wyobrazić sobie siebie w długich czasów przeszłości.

Marsylia pociągów Strasburgu

Dijon Pociągi Strasburg

Pociągi Antwerpia do Strasburga

Lyon Pociągi Strasburg

 

Zanurz się w lokalnej kuchni

Dla turyści żywności, istnieje specjalny gastronomiczną uczta należy pobrać próbki podczas podróży do Strasburga: alzackich żywność, i wyjątkowy wino oraz piwo. Strasbourg panuje nad Alzacji, gdzie wina są głównie odmianowe, a głównym dwa spróbować są GEWÜRZTRAMINER i Riesling. Powiązać te ostatnie z patelni lub karpia choucroute garnie, dobrze znane elsaski klasyki, i rozkosz dla podniebienia.

Pociągi Kolonia do Strasburga

Pociągi Strasburg Lille

Pociągi Zurych do Strasburga

Metz Pociągi Strasburg

 

 

Dopłynąć podróż dookoła Strasburgu

petite France

 

Innym doskonałym sposobem odkrywania Strasbourg jest poprzez łodzią. To piękna okazja, aby sprawdzić niektóre z najpiękniejszych zabytków i dowiedzieć się o swojej historii w tym samym czasie. Są wiele opcji stateczkiem do wybrania z, i można dostać kilka pomysłów co do który hotspot odwiedzić następny.

 

Podróżując do Strasburga Pociągiem

Strasbourg ma drugi co do wielkości stacja kolejowa we Francji, zaraz po Paryżu. Osiągając go pociągiem jest stosunkowo proste, i masz możliwość podejmowania szybki pociąg TGV (pociąg ekspresowy) To może cię z Paryża do Strasburga tylko 2 godziny i 20 minuty, Zamiast zwykłych 4 godziny jazdy samochodem.

Oznacza to również, że czas podróży z innych dużych miast europejskich są również znacznie krótszy. Jeśli podróżujesz do Strasburga z Szwajcaria, Belgia, Holandia, Niemcy, i innych krajów i miast europejskich, można dostać się do Strasburga łatwo i szybko. Szukać połączenia noc jeśli jesteś na mniejszy budżet bo te bilety są zazwyczaj tańsze.

 

Gotowy, aby mieć czas swojego życia odkrywania uroków miasta Strasburga? Zarezerwuj bilety na pociąg Teraz, i cieszyć się zarówno drogę i cel.

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem na tym blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftraveling-strasbourg-train%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)