Czas czytania: 5 minuty
(Poprawiony: 30/04/2021)

Każdy prawdziwy miłośnik wina wie, że miasta wina w Europie oferuje niedrogie i niesamowite wino. Od Francja do Włoch, i dalej, kraje te są identyfikowane przez wielu mają najlepsze wina na świecie.

Częściowo, to ze względu na warunki klimatyczne rosnących idealnych, ale nadal jest sztuką. Nie każdy wie, jak zrobić najbardziej wyśmienite wina.

Miłośnicy wina wiedzą, że niektóre miejsca są nieco trudno dotrzeć pociągiem, ponieważ są one zakorzenione w wieś. Na szczęście, Zachodnia Europa ma kilka miast, które nadal może zaoferować najlepsze wina w Europie. Plus, nie będzie miał kłopoty ze znalezieniem siebie sposób, aby uzyskać do nich, ponieważ wszystkie z nich są dojechać pociągiem. Jeśli punktem wyjścia jest jedną z największych krajów w Europie, będziesz mieć łatwy czas się tam dostać.

Z wszystkich to na uwadze, rzućmy okiem na ostatecznej liście najlepszych miast winiarskich w Europie i jak je odwiedzić pociągiem.

 

Koblencja, Niemcy

Koblenz wina miast w Europie

 

Niestety nie wiadomo, do wszystkich, Dolina Renu w Niemczech jest wypełniona jakości winnice. Wytwarzają one najlepsze wina w całych Niemczech, a większość z nich dotrzeć Koblenz.

To małe miasteczko Leży nad rzeką Ren i oferuje jedne z najlepszych winiarni i restauracji w regionie. Jest to szczególnie piękne, nie jak w niektórych innych większych miast w okolicy.

Winnic regionu są sławny za to, że najlepsze na świecie wina Riesling. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić malownicze miasteczko Koblenz, trzeba będzie spróbować kieliszek lub dwa zimnego białego wina.

Dojazd do Koblenz jest dość łatwy, ponieważ posiada jedną z najlepszych lokalizacji w każdym z miast wina dolinie Renu. Jest w połowie drogi pomiędzy dwoma głównymi miastami niemieckimi - Kolonia i Frankfurt, oraz szybkie pociągi będą Koblenz od obu. Co więcej, Miasto leży na uczęszczanych dolina Renu malownicze trasy pociągu.

Na końcu, miasto jest stosunkowo blisko granicy z Holandii, Belgia, Luksemburg, i Francja. Oznacza to, że nie będziesz miał problemów ze znalezieniem pociągu z tych krajów, jak również.

Berlin Pociągi Koblencja

Frankfurt pociągom Koblenz

Luksemburg pociągom Koblenz

Stuttgart Pociągi Koblencja

 

Wiedeń, Austria

Wiedeń jest nie tylko jednym z najlepszych miast do życia w; jest również jednym z najlepszych miast w Europie wina. Kraj produkuje dużo wina w ogóle, z których większość jest z winnic wzdłuż doliny Dunaju. Sam Wiedeń jest jednym z niewielu stolic świata, który produkuje wino w mieście.

Wszystko to oznacza, że ​​będziesz miał okazję spróbować najlepszych win kraj ma do zaoferowania, prawo w Wiedniu. Ponadto, należy wiedzieć, że butelka wina do cieszyć się Weißburgunder.

Wiedeń jest stolicą Austria i jednym z głównych miast w Europie, co oznacza, możesz szybko dostać się tam pociągiem. Jest to centralny hub kolejowego, który ma połączenia do kilku krajów sąsiadujących.

Salzburg Wiedeń Pociągi

Pociągi Monachium do Wiednia

Pociągi Wiedeń Graz

Praga Pociągi do Wiednia

 

Nasz oczywista okazja do góry 5 miast w Europie jest wina Bordeaux, Francja

Bordeaux Wine miast w Europie

 

Ci z was zna win, wie, że Bordeaux we Francji jest jednym z najbardziej znanych stolic wina świata. To dlatego, że jest na liście najlepszych miast winiarskich w Europie. Wszystko wino robione w tym słynnego regionu płynie do miasta się cieszył.

Wina Bordeaux słyną mineralnych i owocowych nut, tarta z owocami do słodszy dojrzałych owoców. Wina te mają również niesamowitą zdolność do dobrze wiek. Twórcy często pozostawić je do wieku przez kilkadziesiąt lat.

Naturalnie, nie trzeba spróbować starych win, które kosztują fortunę doświadczyć najlepszych win regionu. Jest mnóstwo niedrogie wina z wyjątkowym stosunkiem ceny do wartości. Górny wino trzeba spróbować tutaj jest Red Bordeaux.

Osiągnięcie miasto nie będzie problemu, bez względu na to, dokąd się wybierasz się w Europie Zachodniej. Co więcej, większość linii kolejowych zamierza zaoferować Bordeaux szybkich pociągów. Trzeba będzie tylko kilka godzin, aby dotrzeć do miasta z dowolnego miejsca we Francji. Pociąg z Paryża osiąga w niespełna Bordeaux 3 godziny!

Pociągi Tuluza Bordeaux

Paryż Pociągi Bordeaux

Lyon Pociągi Bordeaux

Marsylia pociągów Bordeaux

 

Florencja, Włochy to nasze ostatnie Wine miast w Europie

Perła Toskanii, jeśli nie wszystkie z Włoch, Florencja jest idealnym miastem z najlepszych win w kraju. Istnieje kilka miejscowości w całym mieście, które produkują wspaniały Sangiovese wina i wszyscy z nich zasługują na liście miast winiarskich w Europie. Te wspaniałe wioski i wspaniałe włoskie wnętrze są trudne do osiągnięcia, ale miasto Florencja nie jest.

Można dotrzeć do miasta pociągiem z dowolnego miejsca we Włoszech, lub dalej, lubić Szwajcaria i Francja. Istnieją regularne, szybkich pociągów, które go kilka razy dziennie z Mediolanu i Rzymu, ale także od Wenecja. Te wycieczki trwać mniej niż dwie godziny, i masz szansę zobaczyć piękne wzgórza i pola Włoch.

Rimini pociągom Florence

Rzym pociągom Florence

Pociągi do Piza Florencja

Wenecja pociągom Florence

 

 

Więc jesteś gotowy, aby cieszyć miejscowości wina w Europie? SaveATtrain.com pomoże Ci dostać się do dowolnego miasta Europa, szybki, tani, iz uśmiechem!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu, lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwine-cities-europe%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)